Strona wykorzystuje pliki Cookies m.in. w celach statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce - Polityka prywatności.

On sale

All sale products

Bestsellery

Wszystkie bestsellery

Wkładki urologiczne TENA Lady Ultra Mini - 14 lub 28 szt.

12,39 zł brutto

Wkładki urologiczne TENA Lady Ultra Mini Na nietrzymanie moczu w stopniu bardzo lekkim. Wkładki urologiczne stworzone dla kobiet. Zapewniają większą suchość i wchłanianie niż zwykłe wkładki.

Stan
Nowy produkt
Czekamy za dostawą
Udostępnij

Fragment metod płatności, którymi możesz zapłacić!

Fragment metod płatności, którymi możesz zapłacić!

Wkładki urologiczne TENA Lady Ultra Mini - 28 lub 14 szt.

Wkładki są przeznaczone dla kobiet z bardzo lekkim stopniem nietrzymania moczu. Zapewniają większą suchość i wchłanianie niż standardowe wkładki dzięki zastosowanym mikroperełkom. Używanie wkładek TENA gwarantuje komfort i świeżość przez cały dzień, nie powodując podrażnień. Bardzo delikatny, jedwabisty materiał zapewnia wygodę sprawiając, że noszenie wkładki jest praktycznie nieodczuwalne.

  • Wsad Lock - Away zapewnia większą chłonność niż standardowe wkładki
  • System Fresh Odour Control zapobiega powstawaniu nieprzyjemnego zapachu
  • Delikatna powłoka chroniąca skórę
  • Perforowana powierzchnia szybko absorbuje płyn
  • Długość 19 cm

Poziom chłonności:

Wskazania:

Nietrzymanie moczu w stopniu bardzo lekkim.

Zastosowanie:

Wkładki o anatomicznym kształcie gwarantują idealne dopasowanie do ciała kobiety. Dzięki zastosowaniu wsadu Lock-Away zapewniają suchość i wygodę. System Fresh Odour Control z mikroperełkami zamykającymi płyn, zapobiega powstawaniu nieprzyjemnego zapachu. Dodatkowa delikatna powłoka chroni przed podrażnieniami skóry, a perforowana powierzchnia błyskawicznie absorbuje płyn dzięki czemu skóra pozostaje sucha.

Wkład Lock - Away zapewnia suchość

Lock - Away to unikalny, niezwykle cienki wkład zapewniający kilkukrotnie większą chłonność niż zwykłe wkładki higieniczne. Dzięki zastosowaniu unikalnych mikroperełek, które wiążą ciecz, wkładki gwarantują Ci poczucie świeżości i suchości przez cały dzień, bez względu na to co robisz.

Fresh Odour Control gwarantuje świeżość

Działanie systemu Fresh Odour Control, oparte jest na tych samych unikalnych mikroperełkach. Zapobiega powstawaniu nieprzyjemnego zapachu izolując płyn wewnątrz, dając tym samym pewność i świeżość niezależnie od sytuacji.

Jedwabista powłoczka daje poczucie komfortu

Delikatna powłoczka otaczająca wkładki jest niezwykle miękka dla skóry i nie powoduje podrażnień. Faktura powierzchni, zbliżona do tkaniny, sprawia, że wkładki są bardzo wygodne i zapewniają Ci poczucie komfortu.

Warstwa QuickDry gwarantuje pewność

Specjalna perforacja powierzchni wkładki pozwala na natychmiastową absorpcję płynu, dzięki czemu Twoja skóra pozostaje sucha i świeża przez cały dzień.

Nietrzymanie moczu

Nietrzymanie moczu (zwane również inkontynencją lub NTM) – jest objawem niekontrolowanego wydalania moczu, dotykającym nawet co drugą kobietę po okresie menopauzy na świecie. Już na wstępie warto zaznaczyć, że samo w sobie nie stanowi schorzenia, ale jego występowanie może wskazywać na szereg chorób i w żadnym wypadku nie powinno być ignorowane. Jego przyczyny mogą mieć różnorakie podłoże, tak fizjologiczne jak i psychiczne, ale jego najczęściej występującą formą jest wysiłkowe nietrzymanie moczu. Objawia się ono przeważnie podczas wysiłku fizycznego, ale występuje również podczas kichania, śmiechu czy kaszlu, dotkliwie utrudniając codzienne funkcjonowanie i relacje z innymi. Nie bez wpływu na jego częstotliwość pozostają otyłość, oraz porody. Obniżenie narządu rodnego (wypadanie macicy i wypadanie pochwy) zaburza naturalne usytuowanie pęcherza moczowego i cewki, co bezpośrednio przekłada się na powstanie problemu.

Dolegliwość ta, w zależności od przyczyn, doczekała się wielu skutecznych metod leczenia, takich jak pessaroterapia, czy rozwiązania operacyjne lub farmakologiczne. W większości przypadków dolegliwość ustępuje po wyeliminowaniu bezpośredniej przyczyny. W codziennym radzeniu sobie z problemem, nieocenioną pomocą jest bielizna chłonna w formie wkładek urologicznych i pieluchomajtek pozwalających aktywnie funkcjonować, mimo niedogodności.

Nietrzymanie moczu jest problemem częstszym niż się powszechnie wydaje, głównie dlatego, że nadal pozostaje tematem wstydliwym, o którym rzadko się rozmawia. Tymczasem nawet 30% kobiet do 39 roku życia mogła mieć z nim epizodyczną styczność. Mówiąc o inkontynencji najczęściej myślimy o osobach starszych lub obłożnie chorych. W rezultacie większość osób dotkniętych NTM bagatelizuje problem, unikając go nawet w gabinecie lekarskim.

Specyfikacja produktu

Sztuk w opakowaniu
14 lub 28
Długość wkładki
19 cm
Poziom chłonności
1/8
Pakowanie
Zbiorczo
Skrzydełka
NIE
Do użytku
W dzień

Opinie

Na razie nie dodano żadnej opinii.