Strona wykorzystuje pliki Cookies m.in. w celach statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce - Polityka prywatności.

Wkładki urologiczne

On sale

All sale products

Bestsellery

Wszystkie bestsellery

Wkładki urologiczne TENA Lady Slim - 10 lub 20 szt.

7,85 zł brutto

Nietrzymanie moczu w stopniu lekkim. Wkładki urologiczne stworzone z myślą o kobietach. Zapewniają doskonałą ochronę w potrójnym stopniu przed przeciekaniem, nieprzyjemnym zapachem i wilgocią.

Stan
Nowy produkt
Czekamy za dostawą
Udostępnij

Fragment metod płatności, którymi możesz zapłacić!

Fragment metod płatności, którymi możesz zapłacić!

Wkładki TENA Lady Slim Mini, 10 lub 20 szt.

Podpaska stworzona dla kobiet z problemem lekkiego nietrzymania moczu. Zapewnia sprawdzoną ochronę w potrójnym stopniu zarówno przed przeciekaniem, jak i nieprzyjemnym zapachem i wilgocią. Dzięki zastosowaniu technologii microPROTEX™ wkładka jest niezwykle cienka, dorównując tradycyjnym podpaskom, nie tracąc przy tym nic ze swojej zwiększonej chłonności.

  • Skuteczna i dyskretna ochrona dzięki zastosowaniu technologii microPROTEX™
  • Specjalny, asymetryczny kształt wkładki dopasowuje się do konturów ciała
  • Potrójna ochrona przed przeciekaniem, nieprzyjemnym zapachem i uczuciem wilgoci
  • System Fresh Odour Control zapobiega powstawaniu nieprzyjemnego zapachu
  • Testowane dermatologicznie
  • Długość 20 cm

Poziom chłonności:

Wskazania:

Nietrzymanie moczu w stopniu lekkim

Zastosowanie:

Specjalistyczne wkładki TENA o asymetrycznym kształcie, gwarantują idealne dopasowanie do kształtów ciała, a zastosowana technologia kompresyjna i ultrachłonne materiały pozwoliły zachować pełną dyskrecję (wkładka jest bardzo cienka), nie tracąc przy tym nic z pewnej ochrony gwarantowanej przez wkładkę. Wkładka zapewnia ochronę wszędzie tam gdzie jest to od niej wymagane, a nawet więcej. Potrójna ochrona gwarantuje zabezpieczenie przed problemami przeciekania, nieprzyjemnego zapachu i niekomfortowego uczucia wilgoci. Wkładka jest niezwykle delikatna i bezpieczna dla wrażliwej skóry. Technologia Fresh Odour Control wykorzystująca właściwości mikroperełek skutecznie kontroluje nieprzyjemny zapach.

Technologia kompresyjna microPROTEX™

Wkładka została starannie zaprojektowana, by w najwyższym stopniu zapewnić ochronę przy problemie nietrzymania moczu. Technologia kompresyjna microPROTEX™ wykorzystująca niezwykle chłonne materiały, sprawia, że wilgoć jest wiązana w odpowiednich miejscach wkładki TENA, gwarantując Ci potrzebne poczucie pewności i komfortu przy zachowaniu pełnej dyskrecji.

Asymetryczny kształt wkładki

Specjalistyczna wkładka TENA Lady Slim Mini została ukształtowana asymetrycznie. To właśnie taki kształt podpaski pozwala na lepsze dopasowanie wkładki do Twojego ciała i gwarancję pewnej ochrony, przy pełnej swobodzie ruchów i dyskrecji. TENA rozwiązuje problem nietrzymania moczu pozwalając Ci na pełnię aktywności, bez  zmartwień o dyskomfort i wilgoć.

Potrójna ochrona

Wkładka TENA zapewnia Ci kompleksową ochronę wszędzie tam gdzie jest to potrzebne. Chroni zarówno przed przeciekaniem jak i powstawaniem nieprzyjemnego zapachu, a bardzo chłonny, cienki wkład niweluje uczucie wilgoci gwarantując komfort zarówno w ciągu dnia jak i nocy.

Wkładki są bezpieczne i przetestowane

Testy dermatologicznie potwierdziły, że wszystkie materiały i elementy wkładki są w pełni bezpieczne dla Twojej skóry.

Ochrona i delikatność dzięki Silky Soft Surface

Poza doskonałą ochroną wkładki TENA zostały pomyślane także pod kątem zapewnienia Ci jak największego komfortu i wygody. Eliminacja uczucia wilgoci i nieprzyjemnego zapachu to jedno, ale wkładki zostały przy tym wykonane z niezwykle miękkiego materiału o strukturze podobnej w dotyku do miękkiej tkaniny. Powierzchnia wkładki jest tak zaprojektowana by wilgoć była natychmiastowo odprowadzana do wewnątrz z dala od wrażliwej skóry.

Fresh Odour Control gwarantuje świeżość

Działanie systemu Fresh Odour Control, oparte jest na wykorzystaniu unikalnych mikroperełek. Zapobiega to powstawaniu nieprzyjemnego zapachu izolując płyn wewnątrz wkładki, dając tym samym pewność i świeżość niezależnie od sytuacji.

Wygodne opakowanie

Każda sztuka specjalistycznej podpaski TENA Lady Slim Mini jest pakowana w osobnym opakowaniu typu Easy Wrap, co pozwala byś zawsze miała jedną zapasową sztukę przy sobie, nie tracąc nic z gwarantowanej przez wkładkę ochrony i czystości.

Nietrzymanie moczu

Nietrzymanie moczu (zwane również inkontynencją lub NTM) – jest objawem niekontrolowanego wydalania moczu, dotykającym nawet co drugą kobietę po okresie menopauzy na świecie. Już na wstępie warto zaznaczyć, że samo w sobie nie stanowi schorzenia, ale jego występowanie może wskazywać na szereg chorób i w żadnym wypadku nie powinno być ignorowane. Jego przyczyny mogą mieć różnorakie podłoże, tak fizjologiczne jak i psychiczne, ale jego najczęściej występującą formą jest wysiłkowe nietrzymanie moczu. Objawia się ono przeważnie podczas wysiłku fizycznego, ale występuje również podczas kichania, śmiechu czy kaszlu, dotkliwie utrudniając codzienne funkcjonowanie i relacje z innymi. Nie bez wpływu na jego częstotliwość pozostają otyłość, oraz porody. Obniżenie narządu rodnego (wypadanie macicy i wypadanie pochwy) zaburza naturalne usytuowanie pęcherza moczowego i cewki, co bezpośrednio przekłada się na powstanie problemu.

Dolegliwość ta, w zależności od przyczyn, doczekała się wielu skutecznych metod leczenia, takich jak pessaroterapia, czy rozwiązania operacyjne lub farmakologiczne. W większości przypadków dolegliwość ustępuje po wyeliminowaniu bezpośredniej przyczyny. W codziennym radzeniu sobie z problemem, nieocenioną pomocą jest bielizna chłonna w formie wkładek urologicznych i pieluchomajtek pozwalających aktywnie funkcjonować, mimo niedogodności.

Nietrzymanie moczu jest problemem częstszym niż się powszechnie wydaje, głównie dlatego, że nadal pozostaje tematem wstydliwym, o którym rzadko się rozmawia. Tymczasem nawet 30% kobiet do 39 roku życia mogła mieć z nim epizodyczną styczność. Mówiąc o inkontynencji najczęściej myślimy o osobach starszych lub obłożnie chorych. W rezultacie większość osób dotkniętych NTM bagatelizuje problem, unikając go nawet w gabinecie lekarskim.

Specyfikacja produktu

Sztuk w opakowaniu
10 lub 20
Długość wkładki
20 cm
Poziom chłonności
2/8
Pakowanie
Każda sztuka osobno
Skrzydełka
NIE
Do użytku
W dzień

Opinie

Na razie nie dodano żadnej opinii.