Strona wykorzystuje pliki Cookies m.in. w celach statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce - Polityka prywatności.

On sale

All sale products

Bestsellery

Wszystkie bestsellery

Wkładki urologiczne TENA Lady Normal - 12 lub 30 szt.

11,25 zł brutto

Na nietrzymanie moczu w stopniu lekkim i średnim. Wkładki urologiczne stworzone dla kobiet. Dają taką samą dyskrecję jak zwykłe podpaski, zapewniając przy tym dużo większą chłonność i ochronę.

Stan
Nowy produkt
Czekamy za dostawą
Udostępnij

Fragment metod płatności, którymi możesz zapłacić!

Fragment metod płatności, którymi możesz zapłacić!

Wkładki TENA Lady Normal, 12 lub 30 szt.

Specjalistyczne podpaski TENA Lady Normal gwarantują idealną ochronę, suchość i poczucie komfortu. System Body Shaped DryZone to dopasowany anatomiczny kształt zapewniający doskonałe wchłanianie i zapobieganie przeciekaniu.

  • Skuteczna i dyskretna ochrona dzięki zastosowaniu systemu Body Shaped DryZone
  • System Fresh Odour Control zapobiega powstawaniu nieprzyjemnego zapachu
  • Elastyczne opaski boczne zapewniają lepsze dopasowanie
  • Długość 27 cm

Poziom chłonności:

Wskazania:

Nietrzymanie moczu w stopniu lekkim i średnim

Zastosowanie:

Specjalistyczne podpaski TENA Lady Normal gwarantują idealną ochronę, suchość i poczucie komfortu. Dopasowany kształt zapewnia doskonałe wchłanianie i zapobiega przeciekaniu. Technologia Fresh Odour Control wykorzystująca właściwości mikroperełek skutecznie kontroluje nieprzyjemny zapach zamykając płyn wewnątrz.

System Body Shaped DryZone

Wkładki są zaprojektowane w anatomicznym kształcie, który zapewnia doskonałe wchłanianie i zapobiega przeciekaniu. Dopasowanie gwarantuje swobodę ruchu i komfort.

Elastyczne opaski boczne

Wkładki TENA Lady Normal są wyposażone w elastyczne gumki na krawędziach, poprawiające dopasowanie wkładki do Twojego ciała w czasie ruchu, co gwarantuje Ci większą swobodę.

Izolujący wilgoć wsad Dry Fast Core

Zastosowany wsad Dry Fast Core gwarantuje pewną ochronę przed przeciekaniem. Specjalistyczna podpaska wyposażona jest w superchłonne mikrogranulki, zatrzymujące i izolują mocz wewnątrz wkładki, zapewniając uczucie suchości.

Ochrona i delikatność dzięki Silky Soft Surface

Poza doskonałą ochroną wkładki TENA zostały pomyślane także pod kątem zapewnienia Ci jak największego komfortu i wygody. Eliminacja uczucia wilgoci i nieprzyjemnego zapachu to jedno, ale wkładki zostały przy tym wykonane z niezwykle miękkiego materiału o strukturze podobnej w dotyku do miękkiej tkaniny. Powierzchnia wkładki jest tak zaprojektowana by wilgoć była natychmiastowo odprowadzana do wewnątrz z dala od wrażliwej skóry. TENA Lady Normal są otoczone miękkim, oddychającym materiałem, pozwalającym na obieg powietrza, co zwiększa przewiewność i poprawia wygodę dając uczucie świeżości.

Fresh Odour Control gwarantuje świeżość

Działanie systemu Fresh Odour Control, oparte jest na wykorzystaniu unikalnych mikroperełek. Zapobiega to powstawaniu nieprzyjemnego zapachu izolując płyn wewnątrz wkładki, dając tym samym pewność i świeżość niezależnie od sytuacji.

Wygodne opakowanie

Każda sztuka specjalistycznej podpaski TENA Lady Normal jest pakowana w osobnym opakowaniu typu Easy Wrap, co pozwala byś zawsze miała jedną zapasową sztukę przy sobie, nie tracąc nic z gwarantowanej przez wkładkę ochrony i czystości.

Nietrzymanie moczu

Nietrzymanie moczu (zwane również inkontynencją lub NTM) – jest objawem niekontrolowanego wydalania moczu, dotykającym nawet co drugą kobietę po okresie menopauzy na świecie. Już na wstępie warto zaznaczyć, że samo w sobie nie stanowi schorzenia, ale jego występowanie może wskazywać na szereg chorób i w żadnym wypadku nie powinno być ignorowane. Jego przyczyny mogą mieć różnorakie podłoże, tak fizjologiczne jak i psychiczne, ale jego najczęściej występującą formą jest wysiłkowe nietrzymanie moczu. Objawia się ono przeważnie podczas wysiłku fizycznego, ale występuje również podczas kichania, śmiechu czy kaszlu, dotkliwie utrudniając codzienne funkcjonowanie i relacje z innymi. Nie bez wpływu na jego częstotliwość pozostają otyłość, oraz porody. Obniżenie narządu rodnego (wypadanie macicy i wypadanie pochwy) zaburza naturalne usytuowanie pęcherza moczowego i cewki, co bezpośrednio przekłada się na powstanie problemu.

Dolegliwość ta, w zależności od przyczyn, doczekała się wielu skutecznych metod leczenia, takich jak pessaroterapia, czy rozwiązania operacyjne lub farmakologiczne. W większości przypadków dolegliwość ustępuje po wyeliminowaniu bezpośredniej przyczyny. W codziennym radzeniu sobie z problemem, nieocenioną pomocą jest bielizna chłonna w formie wkładek urologicznych i pieluchomajtek pozwalających aktywnie funkcjonować, mimo niedogodności.

Nietrzymanie moczu jest problemem częstszym niż się powszechnie wydaje, głównie dlatego, że nadal pozostaje tematem wstydliwym, o którym rzadko się rozmawia. Tymczasem nawet 30% kobiet do 39 roku życia mogła mieć z nim epizodyczną styczność. Mówiąc o inkontynencji najczęściej myślimy o osobach starszych lub obłożnie chorych. W rezultacie większość osób dotkniętych NTM bagatelizuje problem, unikając go nawet w gabinecie lekarskim.

Specyfikacja produktu

Sztuk w opakowaniu
12
Długość wkładki
27 cm
Poziom chłonności
3/8
Pakowanie
Każda sztuka osobno
Skrzydełka
NIE

Opinie

Na razie nie dodano żadnej opinii.