Strona wykorzystuje pliki Cookies m.in. w celach statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce - Polityka prywatności.

On sale

Antybakteryjny...

Antybakteryjny ochronny płyn do rąk,...
149,88 zł -36,88 zł

113,00 zł

All sale products

Bestsellery

Wszystkie bestsellery

Wkładki urologiczne Seni Lady Super

000088
15,93 zł brutto
1,06 zł za sztukę

Wkładki urologiczne dla kobiet cierpiących na nietrzymanie moczu w stopniu lekkim i średnim. Bezpieczne i dyskretne rozwiązanie problemu.

Stan
Nowy produkt
Czekamy za dostawą
Udostępnij

Fragment metod płatności, którymi możesz zapłacić!

Fragment metod płatności, którymi możesz zapłacić!

Wkładki urologiczne Seni Lady Super

Wkładki urologiczne Seni Lady Super dla kobiet z nietrzymaniem moczu. Rozwiązanie problemu stworzone z myślą o osobach aktywnych, ceniących sobie komfort i dyskrecję.

  • Cienka i dyskretna
  • Redukcja nieprzyjemnego zapachu
  • Oddychający materiał
  • Osłonki boczne chronią przed przeciekaniem
  • Przebadana dermatologicznie
  • Długość 37 cm

Wskazania:

Nietrzymanie moczu w stopniu lekkim i średnim

Stopień chłonności:

Zastosowanie:

Seni Lady Super zapewniają doskonałe zabezpieczenie przy lekkim nietrzymaniu moczu, łącząc w sobie zarówno bezpieczeństwo z wygodą jak i dyskrecję użytkowania. Specjalny wkład chroni nie tylko przed przeciekaniem, ale redukuje również ryzyko wystąpienia nieprzyjemnego zapachu. Wkładki mocowane są wewnątrz bielizny szerokim paskiem klejącym i doskonale przylegają do skóry. Oddychający, miękki materiał jest bezpieczny i nie podrażnia. Wkładki posiadają wewnętrzne osłonki boczne, dodatkowo chroniąc przed przeciekaniem.

Chłonny wkład i zabezpieczenie przed przeciekaniem

Wydajny system EDS (Extra Dry System) dba o suchość Twojej skóry i szybkie odciąganie wilgoci.

Oddychający delikatny materiał

Wkładka dobrze przylega do ciała. Użyty materiał jest w pełni oddychający, co dobrze wpływa na zdrowie Twojej skóry. Cyrkulacja powietrza sprawia, że czujesz się sucho i świeżo.

Przetestowane i bezpieczne

Badania dermatologiczne potwierdziły, że materiał użyty do wykonania produktu jest bezpieczny dla Twojej skóry.

Redukcja nieprzyjemnego zapachu

Superabsorbent, użyty do wchłaniania wilgoci, wiąże ciecz wewnątrz wkładki zapobiegając powstawaniu nieprzyjemnego zapachu.

Łatwe i pewne mocowanie

Duży pasek klejący sprawia, że wkładka jest pewnie przymocowana do bielizny i zawsze na swoim miejscu.

Nietrzymanie moczu

Nietrzymanie moczu (zwane również inkontynencją lub NTM) – jest objawem niekontrolowanego wydalania moczu, dotykającym nawet co drugą kobietę po okresie menopauzy na świecie. Już na wstępie warto zaznaczyć, że samo w sobie nie stanowi schorzenia, ale jego występowanie może wskazywać na szereg chorób i w żadnym wypadku nie powinno być ignorowane. Jego przyczyny mogą mieć różnorakie podłoże, tak fizjologiczne jak i psychiczne, ale jego najczęściej występującą formą jest wysiłkowe nietrzymanie moczu. Objawia się ono przeważnie podczas wysiłku fizycznego, ale występuje również podczas kichania, śmiechu czy kaszlu, dotkliwie utrudniając codzienne funkcjonowanie i relacje z innymi. Nie bez wpływu na jego częstotliwość pozostają otyłość, oraz porody. Obniżenie narządu rodnego (wypadanie macicy i wypadanie pochwy) zaburza naturalne usytuowanie pęcherza moczowego i cewki, co bezpośrednio przekłada się na powstanie problemu.

Dolegliwość ta, w zależności od przyczyn, doczekała się wielu skutecznych metod leczenia, takich jak pessaroterapia, czy rozwiązania operacyjne lub farmakologiczne. W większości przypadków dolegliwość ustępuje po wyeliminowaniu bezpośredniej przyczyny. W codziennym radzeniu sobie z problemem, nieocenioną pomocą jest bielizna chłonna w formie wkładek urologicznych i pieluchomajtek pozwalających aktywnie funkcjonować, mimo niedogodności.

Nietrzymanie moczu jest problemem częstszym niż się powszechnie wydaje, głównie dlatego, że nadal pozostaje tematem wstydliwym, o którym rzadko się rozmawia. Tymczasem nawet 30% kobiet do 39 roku życia mogła mieć z nim epizodyczną styczność. Mówiąc o inkontynencji najczęściej myślimy o osobach starszych lub obłożnie chorych. W rezultacie większość osób dotkniętych NTM bagatelizuje problem, unikając go nawet w gabinecie lekarskim.

Specyfikacja produktu

Sztuk w opakowaniu
15
Przebadany dermatologicznie
TAK
Długość wkładki
37 cm
Poziom chłonności
5/6
Skrzydełka
NIE
Dla osób
Chodzących
Do użytku
W dzień

Opinie

Na razie nie dodano żadnej opinii.