Strona wykorzystuje pliki Cookies m.in. w celach statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce - Polityka prywatności.

Nowe produkty

Wszystkie nowe produkty

On sale

All sale products

Bestsellery

Wszystkie bestsellery

Wkładki poporodowe Abena Abri Let Anatomic

000042
12,78 zł brutto
0,64 zł za sztukę

Nietrzymanie moczu po porodzie. Specjalny anatomiczny kształt sprawia, że użytkowanie wkładki jest szybkie i wygodne. Wkładki o zwiększonej chłonności i powierzchni.

Stan
Nowy produkt
Produkt dostępny w magazynie

Udostępnij

Fragment metod płatności, którymi możesz zapłacić!

Fragment metod płatności, którymi możesz zapłacić!

Wkładki poporodowe Abri-Let Anatomic

Poporodowe wkładki Abri-Let to rozwiązanie dedykowane przede wszystkim kobietom po porodzie. Wkładki można jednak stosować z powodzeniem, także jak zwykłe wkładki absorpcyjne, czy nawet opatrunek na rany (po uprzedniej sterylizacji). Kształt wkładki i chłonnego rdzenia dopasowuje się do ciała kobiety i zapewnia najwyższy stopień ochrony i komfortu w każdej sytuacji. Dodatkowo specjalny system chłonny zapobiega powstawaniu przykrego zapachu.

  • Anatomiczny kształt
  • Oddychający materiał
  • Szybkie wchłanianie
  • Redukcja nieprzyjemnego zapachu
  • Rozmiar wkładki 20 cm x 440 cm

Poziom chłonności:

Wskazania:

Dla kobiet po porodzie. Jako opatrunek na rany. Na nietrzymanie moczu.

Zastosowanie:

Anatomiczny kształt wkładki Abri-Let Anatomic zapewnia doskonałą ochronę przed wilgocią i przeciekaniem. Chłonny rdzeń sprawia, że wkładka jest lekka i dyskretna odznaczając się bardzo szybkim działaniem. A komfort i wygoda użytkowania są wsparte przez redukcję nieprzyjemnego zapachu. Właściwości chłonne produktu mogą być z powodzeniem wykorzystane jako skuteczny opatrunek.

Anatomiczny kształt

Doskonałe dopasowanie do ciała nie tylko poprawia skuteczność działania i bezpieczeństwo, sprawia też że sama stosowanie i dopasowywanie wkładki jest wygodne i szybkie

Oddychający, miękki materiał

Materiał przepuszcza powietrze co przekłada się na większy komfort dbając o zdrowie i kondycję skóry.

Wielowarstwowy rdzeń

Technologia wykonania wkładu chłonnego zapewnia szybkie i skuteczne odprowadzanie wilgoci i redukcję powstawania nieprzyjemnego zapachu.

Certyfikat Nordic Ecolabel

Wszystkie wkładki Abena Abri-Let posiadają certyfikat Nordic Ecolabel. Gwarantuje on nie tylko, że produkt jest wolny od szkodliwych alergenów, ale również to, że materiały i proces jego produkcji nie zagrażają środowisku naturalnemu i Tobie. Znak Nordic Swan sygnuje produkty wiodące prym w tej dziedzinie.

Nietrzymanie moczu

Nietrzymanie moczu (zwane również inkontynencją lub NTM) – jest objawem niekontrolowanego wycieku moczu, dotykającym nawet 50% kobiet po okresie menopauzy na świecie. Warto wiedzieć, że samo w sobie nie stanowi schorzenia, ale jego występowanie najczęściej wskazuje na szereg mozliwych chorób i w żadnym wypadku nie powinno być ignorowane. Choć jego przyczyny mogą być różne, tak fizjologiczne jak i psychiczne, to jego najczęściej występującą formą jest wysiłkowe nietrzymanie moczu. Objawia się ono przeważnie różnym stopniem popuszczania podczas wysiłku fizycznego, kaszlu, śmiechu czy kichania. Dotkliwie utrudniaja codzienne funkcjonowanie i relacje z innymi. Nie dziwi, że często jest „cichym” powodem wycofywania się kobiet z życia zawodowego i towarzyskiego. Otyłość, oraz ciąże mnogie (zwłaszcza te rozwiązane przy pomocy metod operacyjnych) dodatkowo zwiększają prawdopodobieństwo wystąpienia problemu. Także obniżenie narządu rodnego (wypadanie macicy i wypadanie pochwy) zaburza naturalne usytuowanie pęcherza moczowego i cewki, co bezpośrednio przekłada się na wystąpienie objawu inkontynencji.

Dolegliwość ta, w zależności od przyczyn, doczekała się wielu skutecznych metod leczenia, takich jak pessaroterapia, czy rozwiązania operacyjne lub farmakologiczne. W większości przypadków problem ustępuje po wyeliminowaniu bezpośredniej przyczyny, jednak nieleczony może się pogłębiać. W codziennym radzeniu sobie z nim, nieocenioną pomocą jest bielizna chłonna w formie wkładek urologicznych i pieluchomajtek pozwalających aktywnie funkcjonować, mimo niedogodności. Do popularnych metod wyeliminowania problemu i profilaktyki zapobiegania mu, należą również regularne ćwiczenia mięśni Kegla.

Nietrzymanie moczu jest problemem częstszym niż się powszechnie wydaje, głównie dlatego, że nadal pozostaje tematem wstydliwym, o którym rzadko się rozmawia. Tymczasem nawet 30% kobiet do 39 roku życia mogła mieć z nim epizodyczną styczność. Mówiąc o inkontynencji najczęściej myślimy o osobach starszych lub obłożnie chorych, tym samym w momencie kiedy dotyka on osób młodszych często wiąże się z uczuciem wstydu. W rezultacie większość osób dotkniętych NTM bagatelizuje lub ukrywa problem, unikając go nawet w gabinecie lekarskim.

Specyfikacja produktu

Sztuk w opakowaniu
20
Przebadany dermatologicznie
NIE
Długość wkładki
44 cm
Poziom chłonności
4/9
Pakowanie
Zbiorczo
Do użytku
W dzień

Opinie

Na razie nie dodano żadnej opinii.