Strona wykorzystuje pliki Cookies m.in. w celach statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce - Polityka prywatności.


Kategorie

Nowe produkty

Wyprzedaż

Wszystkie produkty w promocji

Bestsellery

Wszystkie bestsellery

Wkładki urologiczne Abena Abri Light Normal - 12 szt.

000039
7,33 zł brutto

Na nietrzymanie moczu w stopniu lekkim i średnim. Cienkie wkładki urologiczne o zwiększonej chłonności dla kobiet. Wygodna i dyskretna ochrona do stosowania każdego dnia.

Stan
Nowy produkt
Produkt dostępny w magazynie

Udostępnij

Dostępne metody płatnośći

Dostępne metody płatnośći

Wkładki Abena Abri Light Normal, 12 szt.

Cienkie i dyskretne wkładki dla kobiet Abena z problemem nietrzymania moczu. Dzięki bocznym barierkom idealnie przylegają do ciała chroniąc przed przeciekaniem. Delikatny, oddychający materiał poprawia komfort użytkowania, a specjalny system niweluje ryzyko powstania nieprzyjemnego zapachu.

  • Cienka wkładka zapewnia wygodę i dyskrecję
  • Oddychający materiał
  • Miękkie barierki boczne
  • System TopDry zapewnia szybkie wchłanianie
  • Redukcja nieprzyjemnego zapachu
  • Testowane dermatologicznie
  • Każda sztuka w opakowaniu pakowana osobno
  • Rozmiary wkładki 10 cm x 26 cm

Poziom chłonności:

Wskazania:

Nietrzymanie moczu w stopniu lekkim i średnim.

Zastosowanie:

Wkładki anatomiczne gwarantują doskonałe dopasowanie do ciała i niwelują ryzyko przeciekania. Specjalny system TopDry gwarantuje szybkie wchłanianie i redukcję nieprzyjemnego zapachu. Dodatkowo, by zapewnić jak największy komfort, wkładki są wykonane z miękkiego oddychającego materiału, a cyrkulacja powietrza pomaga dbać o zdrową kondycję skóry.

Anatomiczny kształt

Kształt wkładek został zaprojektowany by jak najlepiej przylegać do ciała kobiety i tym samym zapewnić maksymalną ochronę. Dodatkowe, specjalne barierki boczne chronią przed ryzykiem przeciekania podczas ruchu.

System TopDry

Zastosowanie specjalnego systemu zapewnia nie tylko doskonałą chłonność i bezpieczeństwo wkładki, ale gwarantuje również cyrkulację powietrza - skóra oddycha, co nie pozostaje bez znaczenia dla jej kondycji i zdrowia.

Suchość i świeżość

Poza zapewnianiem uczucia suchości i wiązaniem wilgoci wewnątrz wkładki, zadaniem Abri Light jest również redukcja nieprzyjemnego zapachu. Ochrona i dyskrecja w jednym.

Wkładki są bezpieczne i przetestowane

Testy dermatologicznie potwierdziły, że wszystkie materiały i elementy wkładki są w pełni bezpieczne dla Twojej skóry.

Delikatny i miły w dotyku materiał

Wkładki zostały wykonane z tekstylnej włókniny, która w dotyku przypomina fakturą bawełnę bawełnę. Skład jest pozbawiony lateksu, a materiał nie jest bielony przy użyciu chloru.

Certyfikat Nordic Ecolabel

Wszystkie wkładki Abena Abri Light posiadają certyfikat Nordic Ecolabel. Gwarantuje on nie tylko, że produkt jest wolny od szkodliwych alergenów, ale również to, że materiały i proces jego produkcji nie zagrażają środowisku naturalnemu i Tobie. Znak Nordic Swan sygnuje produkty wiodące prym w tej dziedzinie.

Nietrzymanie moczu

Nietrzymanie moczu (zwane również inkontynencją lub NTM) – jest objawem niekontrolowanego wycieku moczu, dotykającym nawet 50% kobiet po okresie menopauzy na świecie. Warto wiedzieć, że samo w sobie nie stanowi schorzenia, ale jego występowanie najczęściej wskazuje na szereg mozliwych chorób i w żadnym wypadku nie powinno być ignorowane. Choć jego przyczyny mogą być różne, tak fizjologiczne jak i psychiczne, to jego najczęściej występującą formą jest wysiłkowe nietrzymanie moczu. Objawia się ono przeważnie różnym stopniem popuszczania podczas wysiłku fizycznego, kaszlu, śmiechu czy kichania. Dotkliwie utrudniaja codzienne funkcjonowanie i relacje z innymi. Nie dziwi, że często jest „cichym” powodem wycofywania się kobiet z życia zawodowego i towarzyskiego. Otyłość, oraz ciąże mnogie (zwłaszcza te rozwiązane przy pomocy metod operacyjnych) dodatkowo zwiększają prawdopodobieństwo wystąpienia problemu. Także obniżenie narządu rodnego (wypadanie macicy i wypadanie pochwy) zaburza naturalne usytuowanie pęcherza moczowego i cewki, co bezpośrednio przekłada się na wystąpienie objawu inkontynencji.

Dolegliwość ta, w zależności od przyczyn, doczekała się wielu skutecznych metod leczenia, takich jak pessaroterapia, czy rozwiązania operacyjne lub farmakologiczne. W większości przypadków problem ustępuje po wyeliminowaniu bezpośredniej przyczyny, jednak nieleczony może się pogłębiać. W codziennym radzeniu sobie z nim, nieocenioną pomocą jest bielizna chłonna w formie wkładek urologicznych i pieluchomajtek pozwalających aktywnie funkcjonować, mimo niedogodności. Do popularnych metod wyeliminowania problemu i profilaktyki zapobiegania mu, należą również regularne ćwiczenia mięśni Kegla.

Nietrzymanie moczu jest problemem częstszym niż się powszechnie wydaje, głównie dlatego, że nadal pozostaje tematem wstydliwym, o którym rzadko się rozmawia. Tymczasem nawet 30% kobiet do 39 roku życia mogła mieć z nim epizodyczną styczność. Mówiąc o inkontynencji najczęściej myślimy o osobach starszych lub obłożnie chorych, tym samym w momencie kiedy dotyka on osób młodszych często wiąże się z uczuciem wstydu. W rezultacie większość osób dotkniętych NTM bagatelizuje lub ukrywa problem, unikając go nawet w gabinecie lekarskim.

Specyfikacja produktu

Sztuk w opakowaniu
12
Przebadany dermatologicznie
NIE
Długość wkładki
26 cm
Poziom chłonności
3/9
Pakowanie
Każda sztuka osobno
Dla osób
Chodzących
Do użytku
W dzień

Opinie

Na razie nie dodano żadnej opinii.