Strona wykorzystuje pliki Cookies m.in. w celach statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce - Polityka prywatności.

Nowe produkty

Wszystkie nowe produkty

On sale

All sale products

Bestsellery

Wszystkie bestsellery

Test na wody płodowe AMNIOCHECK - 2 szt

101
65,55 zł brutto

AMNIOCHECK jest prostym w użyciu domowym testem in vitro, który umożliwia wykrycie ewentualnego wycieku płynu owodnio­wego, w przypadku wystąpienia podwyższonego ryzyka takiego wycieku. 

Stan
Nowy produkt
Produkt dostępny w magazynie

Udostępnij

Fragment metod płatności, którymi możesz zapłacić!

Fragment metod płatności, którymi możesz zapłacić!

TEST DO WYKRYWANIA WYCIEKU PŁYNU OWODNIOWEGO AMNIOCHECK

AMNIOCHECK jest prostym w użyciu domowym testem in vitro, który umożliwia wykrycie ewentualnego wycieku płynu owodnio­wego, w przypadku wystąpienia podwyższonego ryzyka takiego wycieku. Podwyższone ryzyko wycieku płynu owodniowego występuje w ciągu 48 godzin po amniopunkcji, przy upławach nieznanego pochodzenia lub w przypadku wcześniejszych incydentów pękania błon płodowych. Pasek testu wycieku płynu owodniowego AMNIOCHECK zmienia kolor pod wpływem płynu o wartości pH równej lub wyższej 6,5. Wartość pH płynu owodniowego jest wyższa niż 6,5.

AMNIOCHECK daje Ci więcej spokoju ducha - kiedy najbardziej tego potrzebujesz.

ZASADY DZIAŁANIA TESTU

Specjalną wkładkę do wykrywania wycieku płynu owodniowego AMNIOCHECK przyczepić do bielizny i stosować w ciągu dnia. Po pierwszych oznakach pochwowej wilgoci sprawdzić, czy nastąpiła zmiana koloru na żółtej powierzchni. Zmiana koloru wkładki może być częściowa lub całkowita (niezależnie od intensywności barwy, o dowolnym ksztalcie, wielkości i w dowolnym miejscu na wkładce). Uwaga: Zmiana barwy pojawia się w ciągu 10 od poczucia wilgoci. Jeśli zabarwienie jest koloru niebieskiego lub zielonego oznacza to, że prawdopodobnie doszło do wycieku płynu owodniowego lub do infekcji pochwy. W takim przypadku należy niezwłocznie skontaktować się z lekarzem prowadzącym lub udać się do szpitala.

Jeżeli wkładka pozostaje żółta lub staje się żółta po 10 minutach oznacza to, że doszło do wypływu moczu, co jest naturalnym zjaw­iskiem w ciąży. Wszystkie niewielkie wycieki płynu owodniowego tworzące uczucie wilgotności dają niebieską lub zieloną barwę. W celu dalszych badań i leczenia należy skontaktować się z lekarzem prowadzącym. Stosowanie wkładki do wykrywania wycieku płynu owodniowego AMNIOCHECK zalecane jest zarówno przy ciążach wysokiego ryzyka jak i niezagrożonych. Występowanie wycieku płynu owodniowego zwiększa ryzyko infekcji zarówno u matki jak i u dziecka. Wczesne wykrycie ułatwia:

  • zapobieganie komplikacjom lub wczesnemu porodowi,
  • identyfikację możliwości pęknięcia błon płodowych, zwłaszcza po zabiegu amniopunkcji,
  • upewnienie się, że odeszły wody, tak aby na czas dotrzeć do szpitala i bezpiecznie urodzić dziecko.

ZAWARTOŚĆ OPAKOWANIA OPAKOWANIE TESTU AMNIOCHECK ZAWIERA:

2 wkładki higieniczne oraz instrukcję użycia.

Wkładki AMNIOCHECK przechowywać w oryginalnym opakowaniu i po jego otwarciu od razu zacząć je stosować.

Pliki do pobrania

Ulotka

Ulotka AmnioCheck

Pliki do pobrania (6.21M)

Opinie

Na razie nie dodano żadnej opinii.