Strona wykorzystuje pliki Cookies m.in. w celach statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce - Polityka prywatności.


Kategorie

Nowe produkty

Wyprzedaż

Wszystkie produkty w promocji

Bestsellery

Wszystkie bestsellery

Test na Chlamydię (Viola)

11.01.04.18
89,00 zł brutto
Szybki test na Chlamydię viola to produkt, który pozwala na sprawne, proste oraz szybkie wykonanie testu na zakażenie Chlamydią.
Stan
Nowy produkt
Produkt dostępny w magazynie

Udostępnij

Dostępne metody płatnośći

Dostępne metody płatnośći

Test na Chlamydię (Viola)

Szybki test na Chlamydię viola to produkt, który pozwala na sprawne, proste oraz szybkie wykonanie testu na zakażenie Chlamydią. Opakowanie zawiera niezbędne produkty oraz instrukcję do wykonania testu. Test można wykonać w domu dbając o swój komfort.

Szybki test na Chlamydię służy do wykrywania bakterii Chlamydia trachomatis. Chlamydią można zarazić się poprzez drogę płciową. Objawy, które mogą pojawić się przy zakażeniu to infekcje gałki ocznej, zapalenie stawów oraz infekcje dróg moczowych. Istnieje ryzyko, że nieleczona Chlamydia może prowadzić do niepłodności oraz zwiększyć ryzyko ciąży pozamacicznej i przedwczesnego porodu.

Testu nie należy stosować podczas ciąży, a także podczas krwawienia miesięcznego i przez 3 dni po zakończeniu, ani w czasie infekcji dróg moczowych.

Test na Chlamydię zawiera instrukcję użycia, butelka na próbkę, wacik wymazowy i opakowanie foliowe z kasetką testową i środkiem osuszającym.

Cechy produktu:

  • Wynik nawet przed 15 minutami
  • Szczegółowa instrukcja z obrazkami
  • 85,7% czułości diagnostycznej

Opinie

Na razie nie dodano żadnej opinii.