Strona wykorzystuje pliki Cookies m.in. w celach statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce - Polityka prywatności.


Kategorie

Wyprzedaż

Wszystkie produkty w promocji

Bestsellery

Wszystkie bestsellery

Tampony podtrzymujące (podpierające) na nietrzymanie moczu ProDry®

155,00 zł brutto

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją:

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Tampony ProDry to produkt stworzony specjalnie dla kobiet, które zmagają się z wysiłkowym nietrzymaniem moczu. Tampony w ilości 10 lub 30 sztuk.
Stan
Nowy produkt
Ilość
  • 10 sztuk
  • 30 sztuk
Produkt dostępny w magazynie (98 items)

Udostępnij

Dostępne metody płatnośći

Dostępne metody płatnośći

Tampony podtrzymujące na nietrzymanie moczu ProDry

Tampony ProDry to produkt stworzony specjalnie dla kobiet, które zmagają się z wysiłkowym nietrzymaniem moczu. Produkt dzięki swym właściwością elastycznym podpiera mięśnie dna miednicy co pozwala na domknięcie cewki moczowej.

Tampon po wprowadzeniu zwiększa miejscowy fizyczny nacisk na mięśnie dna miednicy. Sprzyja to zamknięciu cewki moczowej co zapobiega mimowolnemu wydostawaniu się z niej moczu. Tampon należy stosować tylko gdy występuje ryzyko niekontrolowanego oddania moczu. Podczas zwykłego oddawania moczu tampon może pozostać w pochwie. Produkt nie ma funkcji chłonnej.

Tampon ProDry wykonany jest z elastycznej oraz delikatnej pianki PVA, która zapewnia bezpieczeństwo i komfort użytkowania. Średnica produktu to 35 mm, natomiast wysokość to 57 mm. Jest to wyrób klasy medycznej IIa.

Produkt można używać podczas wysiłku fizycznego, takiego jak podnoszenie, noszenie, dźwiganie, ale także podczas wchodzenia po schodach, kaszlu czy kichania lub ćwiczeń.

Tampon dostępny jest w jednym, najpopularniejszym rozmiarze.

Tampony ProDry to produkt jednorazowego użytku. Nie należy używać ponownie tamponu, ponieważ może wystąpić zagrożenie zanieczyszczenia krzyżowego, ryzyka zakażenia, pogorszenia i zmiany właściwości wyrobu w wyniku pierwszego użytkowania, a w następstwie od urazu.

Przeciwwskazania:

Tamponów ProDry nie należy stosować podczas snu, w przypadku zapalenia pochwy, podczas menstruacji, w odbycie lub w cewce moczowej, w połączeniu z jakimkolwiek innym wyrobem dopochwowym, w tym z tamponami menstruacyjnymi.

Cechy produktu:

  • Produkt jednorazowego użytku
  • 10 lub 30 sztuk w opakowaniu
  • Wykonany z pianki PVA
  • Elastyczny oraz delikatny
  • Silny sznurek do usuwania tampona
  • Wyrób medyczny klasy IIa
  • Stosowany przy wysiłkowym nietrzymaniu moczu

Skład:

Pianka z polialkoholu winylowego (PVA) i sznurek do usuwania.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej opinii.