Strona wykorzystuje pliki Cookies m.in. w celach statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce - Polityka prywatności.

Ręczniki i papiery

On sale

All sale products

Bestsellery

Wszystkie bestsellery

Serwetki COTTON 100% w rolce Def-Pol

27.10.10.25
12,45 zł brutto

Serwetki wyprodukowane są z włókniny bawełnianej. Rolka ma szerokość 20 cm. Materiał ma wykonaną perforację co 25 cm, więc można dostosować długość serwetki do bieżących potrzeb.

Stan
Nowy produkt
Produkt dostępny w magazynie

Udostępnij

Fragment metod płatności, którymi możesz zapłacić!

Fragment metod płatności, którymi możesz zapłacić!

Serwetki COTTON 100% w rolce Def-Pol

Serwetki COTTON 100% w rolce wyprodukowane przez polską firmę Def-Pol, to niezwykle praktyczny asortyment o szerokim zastosowaniu. Serwetki wyprodukowane są z włókniny bawełnianej. Rolka ma szerokość 20 cm. Materiał ma wykonaną perforację co 25 cm, więc można dostosować długość serwetki do bieżących potrzeb lub złożyć ją kilkakrotnie, jeśli zachodzi taka konieczność. W jednej rolce znajduje się 100 serwetek o rozmiarach 20 × 25 cm.

Bawełniana włóknina stanowi bardzo chłonne czyściwo. Materiał wykazuje wysokie właściwości absorpcyjne. Doskonale sprawdza się do utrzymywania czystości w wielu miejscach. Znakomicie pochłania wilgoć oraz wszelkie płynne substancje, w tym także tłuste.

Serwetki COTTON 100% są jednowarstwowe. Znajdują szerokie zastosowanie, między innymi w salonach kosmetycznych, SPA, gabinetach fryzjerskich, gabinetach masażu i fizjoterapii. Bawełniane chłonne serwetki przydadzą się również w każdej kuchni i łazience. Serwetki są miękkie i miłe w dotyku, mogą więc służyć do kontaktu ze skórą. Świetnie sprawdzą się do wszelkich prac porządkowych. Bawełniane serwetki będą nieocenioną pomocą przy osuszaniu i czyszczeniu wszelkich powierzchni, w tym także delikatnych szklanych, luster, mebli i sprzętów.

Bawełniane serwetki Def-Pol mają mocną strukturę, dzięki czemu są trwałe, nie ulegają rozerwaniu podczas wykonywanych czynności.

Serwetki są białe, jednolite. Nie mają żadnego wzoru ani tłoczenia.

Cechy produktu:

 • 100% bawełna,
 • serwetki w rolce,
 • szerokość rolki 20 cm
 • perforacja co 25 cm,
 • szerokie zastosowanie,
 • do celów kosmetycznych i higienicznych,
 • do czyszczenia delikatnych powierzchni,
 • pojedyncza serwetka o wymiarach 20 × 25 cm,
 • 100 sztuk w rolce,
 • chłonne,
 • ekologiczne – całkowicie biodegradowalne.

Serwetki COTTON 100% są przyjazne dla środowiska i ulegają całkowitej biodegradacji w krótkim czasie. Potwierdzają to badania laboratoryjne przeprowadzone przez Instytut Biopolimerów i Włókien Chemicznych. W toku przeprowadzonej analizy dowiedziono, że włóknina bawełniana, z której produkowane są serwetki, ulega rozkładowi w 90% już po czterech tygodniach. Całkowity rozkład włókniny następuje po ośmiu tygodniach.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej opinii.