Strona wykorzystuje pliki Cookies m.in. w celach statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce - Polityka prywatności.

Ręczniki i papiery

Nowe produkty

Wszystkie nowe produkty

On sale

All sale products

Bestsellery

Wszystkie bestsellery

Ręcznik ZZ w składce H3 Tork biały

03.10.01.17
10,71 zł brutto
Ręczniki ZZ w składce H3 Tork to bardzo praktyczne ręczniki, które przydają się w bardzo wielu dziedzinach i obszarach. Opakowanie ręczników ZZ H3 Tork zawiera 300 sztuk pojedynczych ręczników.
Stan
Nowy produkt
Produkt dostępny w magazynie

Udostępnij

Fragment metod płatności, którymi możesz zapłacić!

Fragment metod płatności, którymi możesz zapłacić!

Ręcznik ZZ w składce H3 Tork biały

Ręczniki ZZ w składce H3 Tork to bardzo praktyczne ręczniki, które przydają się w bardzo wielu dziedzinach i obszarach. Opakowanie ręczników ZZ H3 Tork zawiera 300 sztuk pojedynczych ręczników.

Ręczniki ZZ w systemie H3 Tork są jednowarstwowe. Zostały wyprodukowane z bardzo dobrej jakości bibuły o wysokich zdolnościach absorpcji.

Białe ręczniki ZZ w składce H3 Tork mają uniwersalne zastosowanie w wielu różnych miejscach. Świetnie nadają się do osuszania rąk. Ręczniki papierowe jednorazowego użytku gwarantują higienę. Są przyjazne dla skóry i mają miękką strukturę.

Ręczniki ZZ H3 Tork są niezwykle pomocne podczas wykonywania wszelkich prac porządkowych.

Ręczniki ZZ w systemie H3 Tork w kolorze białym to produkt przyjazny dla środowiska. Stanowią niedrogi sposób na zapewnienie higieny i wygody w użytkowaniu. Ręczniki są uniwersalną pomocą we wszystkich obszarach działania placówek opieki medycznej. Są pomocne w codziennych czynnościach mycia powierzchni i dezynfekcji. Ręczniki papierowe ZZ H3 Tork znakomicie osuszają powierzchnie.

Ręczniki ZZ H3 Tork są niepylące, dzięki czemu nie pozostawiają na powierzchniach podczas sprzątania żadnych drobin ani pyłów. To sprawia, że idealnie nadają się do czyszczenia powierzchni szklanych – luster, witryn i szyb.

Ręczniki papierowe jednorazowego użytku są bardzo przydatne w gabinetach lekarskich. Pozwalają usunąć pozostałości żelu do badań USG.

Chłonne ręczniki ułatwiają pracę także w gabinetach masażu, fizjoterapii i rehabilitacji. Miękkie ręczniki papierowe ZZ H3 Tork szybko usuwają pozostałości po preparatach stosowanych do zabiegów – olejków, emulsji i balsamów.

Ręczniki papierowe ZZ H3 Tork znajdują zastosowanie także w gabinetach kosmetycznych oraz w salonach fryzjerskich. Absorpcyjne właściwości bibuły sprawiają, że ręcznik ZZ H3 Tork będzie pomocny również w warsztatach.

Wymiary ręczników ZZ H3 Tork:

 • długość po złożeniu 11,5 cm
 • szerokość po złożeniu 23 cm
 • długość przed złożeniem 23 cm
 • szerokość przed złożeniem 23 cm

Ręczniki ZZ H3 Tork mają mocną strukturę i są odporne na uszkodzenia. Nie rozrywają się podczas czyszczenia i osuszania. Doskonale spełniają swoje zadanie.

Cechy produktu:

 • jednowarstwowe,
 • 300 sztuk ręczników w opakowaniu,
 • kolor biały,
 • bardzo chłonne,
 • tanie i ekonomiczne w użyciu,
 • uniwersalne zastosowanie,
 • przydatne w każdej łazience i kuchni,
 • pomocne w utrzymywaniu czystości powierzchni,
 • przyjazne dla środowiska – ulegają biodegradacji.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej opinii.