Strona wykorzystuje pliki Cookies m.in. w celach statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce - Polityka prywatności.

Ręczniki i papiery

On sale

All sale products

Bestsellery

Wszystkie bestsellery

Ręcznik Zetka Katrin Classic

08.05.01.01
6,62 zł brutto
Ręczniki stanowią praktyczną pomoc we wszystkich obszarach funkcjonowania placówek medycznych, do codziennego czyszczenia powierzchni po dezynfekcji.
Stan
Nowy produkt
Produkt dostępny w magazynie

Udostępnij

Fragment metod płatności, którymi możesz zapłacić!

Fragment metod płatności, którymi możesz zapłacić!

Ręcznik Zetka Katrin Classic

Ręcznik Zetka Katrin Classic to opakowanie 200 ręczników jednowarstwowych typu ZZ. Ręczniki są wykonane z chłonnej bibuły w kolorze białym i mają szerokie zastosowanie. Ręczniki typu ZZ nadają się świetnie do wszelkich czynności porządkowych oraz jako ręczniki do rąk.

Ręczniki Zetka Katrin Classic w kolorze białym są przyjazne dla środowiska i tanie w użytkowaniu. Ręczniki stanowią praktyczną pomoc we wszystkich obszarach funkcjonowania placówek medycznych, do codziennego czyszczenia powierzchni po dezynfekcji, do wycierania pozostałości żelu do USG w gabinetach lekarskich oraz w łazienkach jako szybsza alternatywa dla elektrycznych suszarek do rąk.

Ręczniki Zetka Katrin Classic są bardzo dobrym sposobem osuszania rąk po umyciu – doskonale pochłaniają wilgoć, nie pozostawiają pyłów ani drobinek materiału. Są tanie i pomagają utrzymać wysoki poziom higieny. Zawsze pod ręką – przydadzą się w każdej kuchni, łazience, warsztacie. Ręczniki Zetka Katrin Classic mają mocną strukturę, nie ulegają uszkodzeniom, nie rwą się.

Każdy ręcznik ma rozmiar 230 mm x 232 mm, w opakowaniu złożone są na pół. Jest to uniwersalny rozmiar, który pasuje do większości podajników. Waga jednego opakowania wynosi 380 g. Opakowanie ręczników Zetka Katrin Classic ma wymiary 115 × 100 × 232 mm.

Cechy produktu:

  • jednowarstwowe,
  • 200 sztuk ręczników w opakowaniu,
  • kolor biały,
  • bardzo chłonne,
  • tanie i ekonomiczne w użyciu,
  • szerokie zastosowanie,
  • przydatne w każdej łazience i kuchni,
  • pomocne w utrzymywaniu czystości powierzchni,
  • przyjazne dla środowiska – ulegają biodegradacji.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej opinii.