Strona wykorzystuje pliki Cookies m.in. w celach statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce - Polityka prywatności.

Pozostałe akcesoria

Nowe produkty

Wszystkie nowe produkty

On sale

All sale products

Bestsellery

Wszystkie bestsellery

Spryskiwacz Schulke do butelek 500 ml/ 1 l

Z_10.01.01.12
4,60 zł brutto
Spryskiwacz Schulke przeznaczony jest do butelek o pojemności 500 ml i 1 l. Zestaw złożony jest z trzech elementów – mechanizmu spryskującego oraz dwóch wymiennych rurek.
Stan
Nowy produkt
Produkt dostępny w magazynie

Udostępnij

Fragment metod płatności, którymi możesz zapłacić!

Fragment metod płatności, którymi możesz zapłacić!

Spryskiwacz Schulke do butelek 500 ml/ 1 l

Spryskiwacz Schulke przeznaczony jest do butelek o pojemności 500 ml i 1 l. Zestaw złożony jest z trzech elementów – mechanizmu spryskującego oraz dwóch wymiennych rurek – rurki dłuższej do butelek jednolitrowych oraz z rurki krótszej do butelek półlitrowych. Plastikowy spryskiwacz firmy Schulke wykonany jest z trwałego i solidnego plastiku.

Spryskiwacz jest trwały, nie ulega uszkodzeniom. Mechanizm spryskujący jest niezawodny. Mając spryskiwacz przeznaczony do butelek o dwóch różnych pojemnościach można korzystać z oszczędniejszych opcji zakupów – zaopatrując się w opakowania uzupełniające i tylko przełożyć spryskiwacz do odpowiedniej wielkości butelki. Renomowany producent Schulke oferuje między innymi szeroką gamę preparatów do dezynfekcji i to właśnie z myślą o tych wprowadzono wymienne spryskiwacze przeznaczone do butelek. Tworzywo, z którego wykonany jest spryskiwacz, jest najwyższej jakości. Jest odporny na preparaty do dezynfekcji i inne.

Cechy produktu:

  • spryskiwacz do butelek o dwóch pojemnościach,
  • wymienne rurki pozwalające dostosować się do pojemności,
  • trwałe i solidne,
  • odporne na substancje,
  • kolor biały,
  • kompatybilne z produktami Schulke.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej opinii.