Strona wykorzystuje pliki Cookies m.in. w celach statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce - Polityka prywatności.


Kategorie

Nowe produkty

Wszystkie nowe produkty

Wyprzedaż

Wszystkie produkty w promocji

Bestsellery

Wszystkie bestsellery

Półmaska filtrująca FFP2 Baltic Masks (2 szt. w opak.)

18.12.01.86x
7,58 zł brutto

Półmaska filtrująca FFP2 Baltic Masks wykonana została z przyjaznej dla skóry włókniny. Nie powoduje otarć ani podrażnień. Miękki materiał pozwala na swobodne oddychanie.

Stan
Nowy produkt

Rabaty ilościowe

od 5 szt. 15% 5,27 zł netto / 6,48 zł brutto
od 10 szt. 21% 4,86 zł netto / 5,98 zł brutto
Czekamy za dostawą
Udostępnij

Dostępne metody płatnośći

Dostępne metody płatnośći

Półmaska filtrująca FFP2 Baltic Masks (2 szt. w opak.)

Półmaska filtrująca FFP2 Baltic Masks – innowacyjna maska BM-003 NR FFP2 służy do ochrony układu oddechowego. Wysoka skuteczność filtrowania na poziomie skuteczności 95%. Jest to maska 5-warstwowa przeznaczona do ochrony przed COVID-19. Produkt wysokiej klasy posiada certyfikat ISO 9001:2015.

Półmaska filtrująca FFP2 Baltic Masks wykonana została z przyjaznej dla skóry włókniny. Nie powoduje otarć ani podrażnień. Miękki materiał pozwala na swobodne oddychanie. Dzięki takim właściwościom półmaska filtrująca FFP2 Baltic Masks jest doskonałym środkiem ochrony indywidualnej, który zapewnia komfort podczas pracy. Skuteczność filtracji maski jest zachowana aż do 8 godzin! Półmaska filtrująca nie posiada zaworka.

Półmaska filtrująca FFP2 Baltic Masks jest zaopatrzona w elastyczne, miękkie gumki do założenia za uszami. Delikatny materiał, z którego wytworzono gumki gwarantuje, że nie powodują one ucisku.

W części nosowej maska ma wbudowaną plastyczną blaszkę, która pozwala na idealne dopasowanie do indywidualnych kształtów twarzy. Dzięki temu zwiększa się szczelność maski i podnosi poziom ochrony. Dopasowanie maski w części nosowej zapobiega parowaniu okularów użytkownika.

Produkt spełnia normę EN 149 dotyczącą sprzętu ochrony układu oddechowego. Półmaski filtrujące do ochrony przed cząstkami.

 • COVID-19 PPE-R / 02.075-V2
 • CE 1463
 • Certyfikat ISO 9001:2015

Cechy produktu:

 • 2 szt. w opakowaniu,
 • półmaska filtrująca FFP2,
 • poziom skuteczności filtracji ≥ 95%,
 • 5-warstwowa,
 • bez zaworka,
 • 8 godzin użytkowania,
 • maska certyfikowana,
 • pozwalająca na swobodne oddychanie.

Instrukcja używania maski:

1. Zanim otworzysz i wyciągniesz maskę z opakowania – umyj ręce wodą i mydłem lub zdezynfekuj dłonie za pomocą preparatu alkoholowego o zawartości alkoholu nie mniejszej niż 60%,

2. Otwórz maskę obiema dłońmi,

3. Zaciągnij za uszy gumki i dopasuj maskę tak, aby była wygodna,

4. Dopasuj część nosową oraz całą powierzchnię maski tak by szczelnie przylegała do twarzy.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej opinii.