Strona wykorzystuje pliki Cookies m.in. w celach statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce - Polityka prywatności.

Po porodzie

On sale

All sale products

Bestsellery

Wszystkie bestsellery

AntiScarin - silikonowy plaster na blizny po cesarskim cięciu (16,5 x 5 cm)

18.30.03.04
99,98 zł brutto

AntiScarin to ochronny plaster na blizny po cesarskim cięciu. Dedykowany jest dla kobiet aktywnych, które cenią sobie wygodę, skuteczność działania i wysoką jakość stosowanych przez siebie produktów.

Stan
Nowy produkt
Produkt dostępny w magazynie

Udostępnij

Fragment metod płatności, którymi możesz zapłacić!

Fragment metod płatności, którymi możesz zapłacić!

AntiScarin to ochronny plaster silikonowy na blizny po cesarskim cięciu.

AntiScarin to pierwszy plaster na blizny, łączący skuteczność silikonu z presoterapią (masażem uciskowym) (16,5 x 5 cm)

Dzień terapii to niecałe 3,57 zł!

+ Wykonany ze specjalnego materiału tzw. „drugiej skóry”,
+ Jest wytrzymały i dobrze się klei – można używać go 21-28 dni.
+ Rozmiar dopasowany do blizn po cesarskim cięciu – nie trzeba go przycinać, jest od razu gotowy do użycia. (16,5 x 5 cm)

W jakim celu się go stosuje?

+ Redukuje widoczność blizny
+ Rozjaśnia i wygładza blizny
+ Poprawia wygląd i elastyczność blizny

Historia

We Francji, w niewielkim miasteczku u podnóża Alp, w rodzinnej firmie z ponad 100-letnią tradycją powstają niezwykłe produkty na bazie natury. Laboratoire Saint-Hugon opracowuje opatrunki kompresyjne łączące technologię silikonową z działaniem pierwiastków śladowych i olejków eterycznych. Z połączenia naturalnych składników, wieloletniego doświadczenia i nowoczesnej technologii powstał AntiScarin.

Dedykowany jest dla kobiet aktywnych, które cenią sobie wygodę, skuteczność działania i wysoką jakość stosowanych przez siebie produktów.

Jak działają plastry AntiScarin?

Plastry AntiSca in działają, dzięki zastosowaniu żelu silikonowego oraz specjalnego materiału tzw. ”drugiej skóry”, które razem tworzą doskonałe warunki do rehabilitacji blizn.

Druga skóra:

+ zawiera pory pozwalające skórze oddychać
+ zapewnia odpowiednią wilgotność
+ pozwala na zachowanie kształtu plastra
+ sprawia, że plaster nie haczy się o ubranie

Pozwalają na połączenie skuteczności silikonu z presoterapią (masażem uciskowym)

Dobrze założony plaster:

+ wywiera nacisk na skórę
+ w trakcie noszenia masuje bliznę

Czym się charakteryzuje plaster AntiScarin?

+ Rozmiar dopasowany do blizn po cesarskim cięciu – nie trzeba go przycinać, jest od razu gotowy do użycia.
+ Wykonany ze specjalnego materiału tzw. „drugiej skóry”.
+ Jest wytrzymały i dobrze się klei – można używać go 21-28 dni.
+ Stworzony z elastycznej taśmy silikonowej, którą można rozciągać, co pozwala na łączenie wydajności z presoterapią (masażem uciskowym).
+ Łatwy w użyciu – plaster wielokrotnego użytku, łatwy w czyszczeniu i przechowywaniu.
+ Posiada praktyczne opakowanie, w którym można przechowywać plaster, gdy nie jest noszony.
+ W kolorze cielistym – dyskretny, nie widać blizny.
+ Chroni przed promieniowaniem UV, SPF 40 – przydatny dla kobiet, które chcą chronić bliznę a lubią opalać się lub korzystać z solarium.
+ Jest nietoksyczny i przyjazny dla środowiska.
+ Zmniejsza widoczność blizn nowych i starych.

Dlaczego warto stosować plastry na blizny po cesarskim cięciu?

+ Wygodne w stosowaniu – w przeciwieństwie do maści i żeli, nie trzeba smarować i czekać aż produkt się wchłonie.
+ Plastry są optymalną metodą terapii w miejscu blizny po cesarskim cięciu - dobrze się trzymają i nie są ścierane przez ubrania.
+ Przylegają do blizny do 24 godzin na dobę, dzięki czemu efekty są widoczne szybciej niż w przypadku innych preparatów.
+ Terapia plastrami silikonowymi jest bezpieczna i nieinwazyjna (w przeciwieństwie np. operacji plastycznych).
+ Plastry silikonowe posiadają rekomendację Międzynarodowego Zespołu Ekspertów ds. Leczenia Blizn.*
+ Skuteczność działania plastrów silikonowych została potwierdzona w wielu badaniach klinicznych.**

* International clinical recommendations on scar management. Muste TA, Cooter RD, Gold MH,
Hobbs FD, Ramelet AA, Shake-speare PG, Stella M, Teot L, Wood FM, Ziegler UE; International
Advisory Panel on Scar Management. Plast Reconstr Surg. 2002 Aug; 110(2): 560-71.
** A controlled clinical trial of topical silicone gel sheeting in the treatment of hypertrophic
scars and keloids. A dermatologic experience. Gold MH. J Dermatol Surg Oncol. 1993 Oct;
19(10):912-6.

Instrukcja użytkowania:

Należy umieścić plaster AntiScarin na suchej, czysteji prawidłowo zagojonej skórze. W razie potrzeby dotnij plaster do pożądanej długości, zdejmij folię ochronną i umieść plaster w miejscu, w którym znajduje się blizna, z uwzględnieniem 1cm marginesu z każdej strony. Strona klejąca musi stykać się ze skórą. Plaster należy nosić przynajmniej 12h/dzień. W przypadku braku tolerancji, stosować stopniowo, począwszy od 4h/dzień, następnie 6h/dzień, do 24h/dzień (zalecane). Plaster cechuje elastyczność: w miarę możliwości naciągnij plaster wywierając nacisk na skórę, co spowoduje połączenie skuteczności silikonu z presoterapią (drenażem limfatycznym skóry/masażem uciskowym). Plaster należy stosować na czystą skórę, nie stosować na maści lub zasypki.

Konserwacja:

W trakcie codziennej pielęgnacji, zdejmij plaster i umyj go łagodnym mydłem (minimum raz na dwa dni). Dokładnie spłucz. Wysusz suszarką lub ściereczka bezpyłową. Zastosowanie suszarki zwiększa przyczepność plastra, w celu swobodnej manipulacji plastrem można zwilżyć palce. W normalnych warunkach użytkowania, okres użytkowania produktu (przydatność) wynosi od 21 do 28 dni. Nieużywany plaster musi być zabezpieczony folią ochronną i pozostawiony w opakowaniu. Celem uzyskania optymalnych rezultatów, stosować terapię przez 3 miesiące.

Wyrób medyczny: Klasy I
Skład: polidimetylosiloksany, elastan, poliuretan, polietylen, papier 80 g

Dowiedz się więcej na www.antiscarin.pl
Zamów na stronie www.femizone.pl lub pod numerem telefonu 62 590 42 22
bądź zapytaj w swojej aptece.

Wyłączny dystrybutor:

Meringer Sp. z o.o.
ul. Dobrzecka 95/8a
62-800 Kalisz
Zawartość opakowania: 1 plaster 5 cm X 16,5 cm

Wytwórca:

Laboratoire Saint-Hugon
Chemin de la Cressonniere
38210 Tullins, FRANCE

Inni wybrali też do tego produktu:

Opinie

2018-12-30

Ocena

SZCZERZE POLECAM

Początkowo bałam się, że plaster będzie sztywny i niewygodny, ale jednak chęć zniwelowania blizny była silniejsza. Na szczęście okazało się, że plastra na skórze praktycznie nie czuje. Nie odkleja się stosowałam go aż 30 dni. Miałam go nawet na basenie. Codziennie ściągałam podczas kąpieli i pielęgnowałam tak jak zapisane jest w ulotce. Nie odkształca się, nie haczy bielizny, nie parzy. Był jakby moją drugą skóra. Plaster przez 24h na dobę zapewnia mi wchłanianie substancji leczniczych – działa nawet kiedy ja śpię w przeciwieństwie do żelu, który stosowałam, lecz połowa wsiąkał w bieliźnie. Sam efekt po tych 30 dniach przeszedł moje najśmielsze oczekiwania, blizna pojaśniała stała się jakby spłaszczona, a zgrubienia zniknęły. Napewno zamówie kolejne opakowanie. Plaster jest na tyle szeroki, że można przeciąć go na pół co daje około 60dni kuracji.

  2018-12-20

  Ocena

  REWELACJA

  Początkowo nie wierzyłam, że plaster może cokolwiek zdziałać, aby blizna znikła. Plaster stosowałam 27 dni i w ogóle mi nie przeszkadzał. Blizna po cesarskim cięciu nie była wypukła i była mała. Po używaniu plastra wchłonęła się praktycznie równo z ciałem i jest jasna. Wydaje mi się, że przy dłuższym stosowaniu mogłaby zniknąć całkowicie. Oceniam jego działanie na 5! Na pewno będę kontynuować terapię. Dodatkowo plaster AntiScarin nie niszczy się i nie odkleja również po chlorowanej wodzie w basenie.

   2018-12-20

   Ocena

   Polecam

   Plaster bardzo wygodny w noszeniu, absolutnie nie przeszkadza. Często zapominałam, że w ogóle go mam na sobie. Efekt już po pierwszej serii (28 dni) jest zauważalny. Gruba blizna stała się delikatniejsza, a miejsce ciecia praktycznie niewidoczne. Polecam

    2018-11-30

    Ocena

    GORĄCO POLECAM

    Stosuję plaster od 28 dni. Plaster bardzo dobrze przylega do ciała przez co nie haczy o ubrania. Czasem można zapomnieć, że w ogóle jest na skórze. Łatwy w użyciu, nawet mimo kontaktu z wodą mocno się trzyma. Blizna jest wyraźnie jaśniejsza i gładsza. Na korzyść działa to, że plaster jest gotowy do użycia i nie trzeba go przycinać. Na pewno będę kontynuować terapię plastrem Anti Scarin.

     2018-11-22

     Ocena

     REWELACJA

     Gorąco polecam.Plaster stosuje od 20 dni i efekty są rewelacyjne. Blizna jest wyraźnie jaśniejsza i gładsza. Plaster jest wygodny w użyciu. Po 20 dniach nadal idealnie przylega do skóry i nie odkleja się.

      2018-11-13

      Ocena

      Polecam

      Dopiero kilka dni stosuję ten plaster, ale widzę wyraźną różnicę. Kiedyś nosiłam Sutricon - skóra mi się pociła i nie mogłam nosić koronkowej bielizny, bo plaster haczył się o ubranie. Tutaj nie ma takiego problemu. Pozdrawiam!