Strona wykorzystuje pliki Cookies m.in. w celach statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce - Polityka prywatności.

Nowe produkty

Wszystkie nowe produkty

On sale

All sale products

Bestsellery

Wszystkie bestsellery

Plastry na blizny - Sikatris - 5 sztuk - 5x30cm

50.01.01.84
84,99 zł brutto
16,99 zł za 1

SIKATRIS to plastry silikonowe na blizny przeznaczone do pielęgnacji wszystkich rodzajów blizn, charakteryzujące się łatwością i wygodą stosowania.

Stan
Nowy produkt
Czekamy za dostawą
Udostępnij

Fragment metod płatności, którymi możesz zapłacić!

Fragment metod płatności, którymi możesz zapłacić!

Sikatris – plastry na blizny, 5 sztuk, 5x30cm


SIKATRIS to plastry silikonowe na blizny przeznaczone do pielęgnacji wszystkich rodzajów blizn, charakteryzujące się łatwością i wygodą stosowania. SIKATRIS poprawia wygląd blizn zarówno starych jak i świeżych. Skuteczny na blizny przerostowe (hipertroficzne) i keloidowe (bliznowce), jak również jako środek profilaktyczny na zamknięte rany – zapobiega nieprawidłowemu bliznowaceniu. W zależności od potrzeb, plastry można ciąć na mniejsze części.


Wielkość plastra 5cm x 30cm dostosowana do:

  • blizn po cesarskim cięciu
  • blizn po operacjach kardiologicznych
  • blizn po operacji usunięcia nerki
  • blizn po abdominoplastyce
  • blizn po oparzeniach i innych

Plastry SIKATRIS:

  • Zmniejszają widoczność blizny
  • Rozjaśniają i wygładzają bliznę
  • Wspomagają rehabilitację blizn pourazowych, pooparzeniowych itp.
  • Ultracienkie, wygodne w stosowaniu

Sposób użycia:

Przed użyciem dokładnie umyć ręce. Delikatnie umyć mydłem bliznę i otaczającą skórę, spłukać ciepłą wodą. Ostrożnie osuszyć bliznę
Wyjąć plaster z opakowania, w razie konieczności, przyciąć plaster do rozmiaru blizny zostawiając niewielki naddatek (przynajmniej 0,5cm z każdej strony blizny).Ostrożnie usunąć folię ochronną z plastra. Delikatnie przyłożyć stroną samoprzylepną, zaczynając od brzegu blizny. Dokleić do całej powierzchni blizny. Zaleca się raz dziennie zdjąć plaster, bliznę oczyścić neutralnym mydłem oraz osuszyć.Plastry silikonowe na blizny należy zmieniać co 3-5 dni, kiedy plaster utraci właściwości przylegające do skóry, jednak najlepsze efekty można uzyskać przy wymianie plastra co 24 godziny.

Przeciwwskazania:


Nie stosować w przypadku stwierdzenia alergii na silikon. Nie stosować na rany otwarte, które nie są jeszcze całkowicie wyleczone, rany sączące, oparzenia, błony śluzowe, jak również w przypadku chorób dermatologicznych uniemożliwiających stosowanie wyrobów na bazie silikonu.

Skład

Żel silikonowy, elastyczna membrana poliuretanowa.

Inni wybrali też do tego produktu:

Opinie

2019-03-11

Ocena

Pozytywnie oceniam

Według mnie najlepsze jakie dotychczas stosowałam.