Strona wykorzystuje pliki Cookies m.in. w celach statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce - Polityka prywatności.


Kategorie

Nowe produkty

Wyprzedaż

Wszystkie produkty w promocji

Bestsellery

Wszystkie bestsellery

Pieluchy anatomiczne San Seni Normal

000077
13,00 zł brutto
0,91 zł za sztukę

Pieluchy anatomiczne dla osób cierpiących na nietrzymania moczu, gdy wkładki chłonne dają zbyt mają ochronę.

Stan
Nowy produkt
Czekamy za dostawą
Udostępnij

Dostępne metody płatnośći

Dostępne metody płatnośći

Pieluchy anatomiczne San Seni Normal

Pieluchy anatomiczne przeznaczone dla osób z problemem nietrzymania moczu w stopniu średnim, potrzebujących lepszej ochrony niż standardowa wkładka urologiczna. San Seni Normal mogą być również stosowane przy inkontynencji kałowej. Konstrukcja pieluch zapewnia doskonałe dopasowanie do ciała i chroni przed przeciekaniem. Chłonny wkład nie tylko odprowadza wilgoć, ale ma za zadanie również neutralizować powstawanie nieprzyjemnego zapachu. Odpowiednie także dla osób mających problem z poruszaniem się.

  • Dopasowane do ciała
  • Redukcja nieprzyjemnego zapachu
  • Cyrkulacja powietrza - oddychający materiał
  • Przebadane dermatologicznie
  • Wskaźnik wilgotności
  • Rozmiar 32 x 62,5 cm

Poziom chłonności:

Wskazania:

Nietrzymanie moczu w stopniu średnim.

Zastosowanie:

Zewnętrzną warstwę San Seni Normal pokrywa specjalny, oddychający laminat. Takie rozwiązanie zapewnia swobodny dostęp powietrza do skóry oraz reguluje temperaturę wewnątrz pieluchy. Zmniejsza to ryzyko powstania odparzeń i odleżyn. Antybakteryjny superabsorbent wiąże ciecz w środku neutralizując nieprzyjemny zapach. Dodatkowe osłonki boczne zapobiegają przeciekaniu. Materiały użyte w produkcie nie zawierają lateksu.

Chłonny wkład EDS

Wydajny system EDS (Extra Dry System) dba o suchość Twojej skóry i szybkie odciąganie wilgoci. Bielizna dobrze przylega do ciała, zwiększając bezpieczeństwo także w trakcie ruchu. Nie musisz się martwić o przeciekanie.

Oddychający delikatny materiał

Delikatna pielucha dobrze przylega do ciała. Użyty materiał jest w pełni oddychający, co dobrze wpływa na zdrowie Twojej skóry. Pomaga regulować temperaturę ciała i niweluje ryzyko powstania odparzeń.

Przetestowane i bezpieczne

Badania dermatologiczne potwierdziły, że materiał użyty do wykonania produktu jest bezpieczny dla Twojej skóry.

Redukcja nieprzyjemnego zapachu

W trosce o Twój komfort, pieluchy anatomiczne mają także za zadanie neutralizować powstawanie nieprzyjemnego zapachu.

Indykator wilgotności

Umieszczony na produkcie wskaźnik wilgoci pozwoli Ci w szybki i wygodny sposób określić czy pielucha wymaga wymiany na nową.

Sposób użycia:

Zalecane jest stosowanie pieluchy w parze z majtkami siatkowymi

Nietrzymanie moczu

Nietrzymanie moczu (zwane również inkontynencją lub NTM) – jest objawem niekontrolowanego wydalania moczu, dotykającym nawet co drugą kobietę po okresie menopauzy na świecie. Już na wstępie warto zaznaczyć, że samo w sobie nie stanowi schorzenia, ale jego występowanie może wskazywać na szereg chorób i w żadnym wypadku nie powinno być ignorowane. Jego przyczyny mogą mieć różnorakie podłoże, tak fizjologiczne jak i psychiczne, ale jego najczęściej występującą formą jest wysiłkowe nietrzymanie moczu. Objawia się ono przeważnie podczas wysiłku fizycznego, ale występuje również podczas kichania, śmiechu czy kaszlu, dotkliwie utrudniając codzienne funkcjonowanie i relacje z innymi. Nie bez wpływu na jego częstotliwość pozostają otyłość, oraz porody. Obniżenie narządu rodnego (wypadanie macicy i wypadanie pochwy) zaburza naturalne usytuowanie pęcherza moczowego i cewki, co bezpośrednio przekłada się na powstanie problemu.

Dolegliwość ta, w zależności od przyczyn, doczekała się wielu skutecznych metod leczenia, takich jak pessaroterapia, czy rozwiązania operacyjne lub farmakologiczne. W większości przypadków dolegliwość ustępuje po wyeliminowaniu bezpośredniej przyczyny. W codziennym radzeniu sobie z problemem, nieocenioną pomocą jest bielizna chłonna w formie wkładek urologicznych i pieluchomajtek pozwalających aktywnie funkcjonować, mimo niedogodności.

Nietrzymanie moczu jest problemem częstszym niż się powszechnie wydaje, głównie dlatego, że nadal pozostaje tematem wstydliwym, o którym rzadko się rozmawia. Tymczasem nawet 30% kobiet do 39 roku życia mogła mieć z nim epizodyczną styczność. Mówiąc o inkontynencji najczęściej myślimy o osobach starszych lub obłożnie chorych. W rezultacie większość osób dotkniętych NTM bagatelizuje problem, unikając go nawet w gabinecie lekarskim.

Specyfikacja produktu

Sztuk w opakowaniu
10
Przebadany dermatologicznie
TAK
Poziom chłonności
5/9
Dla osób
Chodzących i niechodzących
Do użytku
W dzień

Opinie

Na razie nie dodano żadnej opinii.