Strona wykorzystuje pliki Cookies m.in. w celach statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce - Polityka prywatności.


Kategorie

Bestsellery

Wszystkie bestsellery

Pieluchomajtki z pasem biodrowym Seni Optima Large (Rozmiar L)

000081
24,64 zł brutto
2,10 zł za sztukę

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją:

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Na nietrzymanie moczu. Pieluchomajtki z regulowanym pasem mocującym umożliwiającym samodzielne dopasowanie produktu na ciele. Przeznaczone zarówno dla chodzących jak i niechodzących osób.

Stan
Nowy produkt
Czekamy za dostawą
Udostępnij

Dostępne metody płatnośći

Dostępne metody płatnośći

Pieluchomajtki z pasem biodrowym Seni Optima Large (Rozmiar L)

Pieluchomajtki z regulowanym pasem biodrowym ułatwiającym zakładanie i mocowanie pieluchy na ciele. Stworzone dla osób z problemem nietrzymania moczu w stopniu średnim i ciężkim. Do użytku zarówno przez osoby chodzące jak i te z problemami z poruszaniem się. Dzięki specjalnej konstrukcji zakładanie i ściąganie jest niezwykle wygodne, także bez pomocy drugiej osoby. Przylepce umożliwiają wielokrotne odklejenie i ponowne przymocowanie paska, co ułatwia jak najlepsze dopasowanie. Chłonny wkład i dodatkowa ochrona przed wyciekaniem, gwarantują doskonałe odprowadzanie wilgoci. Materiał powstrzymuje także powstawanie nieprzyjemnego zapachu. Produkt może być wykorzystywany również przy inkontynencji kałowej.

  • Regulowany pas biodrowy
  • Redukcja nieprzyjemnego zapachu
  • Łatwość w używaniu pozwala na samodzielność
  • Oddychający materiał zapewnia cyrkulację powietrza
  • Możliwość wielokrotnego odklejenia mocowania pieluchy
  • Testowane dermatologicznie
  • Wskaźnik wilgotności
  • Rozmiar 80-125 w pasie

Poziom chłonności:

Wskazania:

Nietrzymanie moczu w stopniu średnim i ciężkim.

Zastosowanie:

Dzięki zastosowaniu elastycznego, regulowanego pasa biodrowego możliwe jest samodzielne założenie i dopasowanie pieluchomajtek na ciele. Specjalne barierki chronią przed przeciekaniem na boki, a wkład podwójny wkład chłonny doskonale odprowadza wilgoć. Materiały użyte w produkcie są pozbawione lateksu. materiał jest w pełni oddychający i gwarantuje cyrkulację powietrza.

Wygodne mocowanie pozwala na samodzielność

Elastyczny biodrowy pas podlega regulacji i ułatwia dobór odpowiedniej długości do jak najlepszego dopasowania. Odklejane przylepce pozwalają na swobodne manewrowanie i poprawę pieluchomajtek w razie konieczności. Ten sam system umożliwia bezproblemowe zdjęcie i zrulowanie zużytej pary.

Oddychający delikatny materiał

Pieluchomajtki dobrze przylegają do ciała. Użyty materiał jest w pełni oddychający, co dobrze wpływa na zdrowie Twojej skóry. Pomaga regulować temperaturę ciała i niweluje ryzyko powstania odparzeń.

Przetestowane i bezpieczne

Badania dermatologiczne potwierdziły, że materiał użyty do wykonania produktu jest bezpieczny dla Twojej skóry.

Redukcja nieprzyjemnego zapachu

W trosce o Twój komfort, pieluchy mają także za zadanie neutralizować powstawanie nieprzyjemnego zapachu.

Indykator wilgotności

Umieszczony na produkcie wskaźnik wilgoci pozwoli Ci w szybki i wygodny sposób określić czy bielizna wymaga wymiany na nową parę.

Po wykorzystaniu:

Po zrulowaniu wyrzucić zużyty produkt do kosza.

Nietrzymanie moczu

Nietrzymanie moczu (zwane również inkontynencją lub NTM) – jest objawem niekontrolowanego wydalania moczu, dotykającym nawet co drugą kobietę po okresie menopauzy na świecie. Już na wstępie warto zaznaczyć, że samo w sobie nie stanowi schorzenia, ale jego występowanie może wskazywać na szereg chorób i w żadnym wypadku nie powinno być ignorowane. Jego przyczyny mogą mieć różnorakie podłoże, tak fizjologiczne jak i psychiczne, ale jego najczęściej występującą formą jest wysiłkowe nietrzymanie moczu. Objawia się ono przeważnie podczas wysiłku fizycznego, ale występuje również podczas kichania, śmiechu czy kaszlu, dotkliwie utrudniając codzienne funkcjonowanie i relacje z innymi. Nie bez wpływu na jego częstotliwość pozostają otyłość, oraz porody. Obniżenie narządu rodnego (wypadanie macicy i wypadanie pochwy) zaburza naturalne usytuowanie pęcherza moczowego i cewki, co bezpośrednio przekłada się na powstanie problemu.

Dolegliwość ta, w zależności od przyczyn, doczekała się wielu skutecznych metod leczenia, takich jak pessaroterapia, czy rozwiązania operacyjne lub farmakologiczne. W większości przypadków dolegliwość ustępuje po wyeliminowaniu bezpośredniej przyczyny. W codziennym radzeniu sobie z problemem, nieocenioną pomocą jest bielizna chłonna w formie wkładek urologicznych i pieluchomajtek pozwalających aktywnie funkcjonować, mimo niedogodności.

Nietrzymanie moczu jest problemem częstszym niż się powszechnie wydaje, głównie dlatego, że nadal pozostaje tematem wstydliwym, o którym rzadko się rozmawia. Tymczasem nawet 30% kobiet do 39 roku życia mogła mieć z nim epizodyczną styczność. Mówiąc o inkontynencji najczęściej myślimy o osobach starszych lub obłożnie chorych. W rezultacie większość osób dotkniętych NTM bagatelizuje problem, unikając go nawet w gabinecie lekarskim.

Specyfikacja produktu

Sztuk w opakowaniu
10
Przebadany dermatologicznie
TAK
Poziom chłonności
6/8
Rozmiar w pasie
80 - 125 cm
Dla osób
Chodzących i niechodzących
Do użytku
W dzień

Opinie

Na razie nie dodano żadnej opinii.