Strona wykorzystuje pliki Cookies m.in. w celach statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce - Polityka prywatności.

Pieluchomajtki

Nowe produkty

Wszystkie nowe produkty

On sale

All sale products

Bestsellery

Wszystkie bestsellery

Majtki chłonne Abena Abri-Flex M3

000049
42,92 zł brutto

Wygodne majtki chłonne dla osób cierpiących na ciężkie nietrzymanie moczu. Przeznaczone do dyskretnego noszenia jak zwykła bielizna pod ubraniem.

Stan
Nowy produkt
Produkt dostępny w magazynie

Udostępnij

Fragment metod płatności, którymi możesz zapłacić!

Fragment metod płatności, którymi możesz zapłacić!

Majtki chłonne Abena Abri-Flex M3

Wygodne i bezpieczne majtki chłonne Abena do noszenia pod ubraniem jak zwykła bielizna. Przeznaczone dla osób aktywnych. Cienki i chłonny materiał zapewnia niezbędną dyskrecję nie krępując ruchów. Oddychająca warstwa sprawia, że użytkowanie nie wiąże się z ryzykiem podrażnień. System zmniejszający ryzyko powstawania nieprzyjemnego zapachu zwiększa komfort użytkowania w każdej sytuacji.

  • Do noszenia pod ubraniem jak zwykła bielizna
  • Nie krępują ruchów
  • Oddychający materiał
  • System TopDry gwarantuje szybką absorpcję wilgoci
  • Wskaźnik wilgotności
  • Testowane dermatologicznie
  • Rozmiar w pasie 80 -110 cm

Poziom chłonności:

Wskazania:

Nietrzymanie moczu w stopniu bardzo ciężkim.

Zastosowanie:

Umieszczony na zewnątrz wskaźnik wilgoci pozwala na wygodne sprawdzenie konieczności zamiany majtek chłonnych. Elastyczny materiał zapewnia doskonałe dopasowanie w pasie, przez co bielizna jest mniej widoczna i dyskretna. Cyrkulacja powietrza zapobiega zawilgoceniu i poprawia komfort użytkowania.

Idealne dopasowanie

Elastyczne nici z lycry i wyjątkowo miękka włóknina przekładają się nie tylko na doskonałe dopasowanie do ciała i ochronę, ale też nie powodują skrępowania podczas wykonywanie ruchów. Specjalne elastyczne barierki zapobiegają przeciekaniu w każdej pozycji. Nie musisz się obawiać codziennych aktywności.

Wskaźnik wilgotności

Specjalny wskaźnik, znajdujący się na zewnątrz pieluchomajtek, zaopatrzony jest w skalę, co pozwala szybko i wygodnie stwierdzić stopień zawilgocenia i konieczność wymiany.

Podwójny wkład

Podwójny, cienki wkład chłonny 3D dla jeszcze większego bezpieczeństwa.

System TopDry

Zastosowanie specjalnego systemu zapewnia nie tylko doskonałą chłonność i bezpieczeństwo majtek chłonnych, ale gwarantuje również cyrkulację powietrza - skóra oddycha i pozostaje sucha, co nie pozostaje bez znaczenia dla jej kondycji i zdrowia.

Suchość i świeżość

Poza zapewnianiem uczucia suchości i wiązaniem wilgoci wewnątrz, zadaniem Abri-Flex jest również redukcja nieprzyjemnego zapachu. Ochrona i dyskrecja w jednym.

Majtki chłonne są bezpieczne i przetestowane

Testy dermatologicznie potwierdziły, że wszystkie materiały i elementy majtek chłonnych są w pełni bezpieczne dla Twojej skóry.

Delikatny i miły w dotyku materiał

Majtki chłonne zostały wykonane z tekstylnej włókniny, która w dotyku przypomina fakturą bawełnę bawełnę. Skład jest pozbawiony lateksu, a materiał nie jest bielony przy użyciu chloru.

Certyfikat Nordic Ecolabel

Wszystkie majtki chłonne Abena Abri-Flex posiadają certyfikat Nordic Ecolabel. Gwarantuje on nie tylko, że produkt jest wolny od szkodliwych alergenów, ale również to, że materiały i proces jego produkcji nie zagrażają środowisku naturalnemu i Tobie. Znak Nordic Swan sygnuje produkty wiodące prym w tej dziedzinie.

Nietrzymanie moczu

Nietrzymanie moczu (zwane również inkontynencją lub NTM) – jest objawem niekontrolowanego wycieku moczu, dotykającym nawet 50% kobiet po okresie menopauzy na świecie. Warto wiedzieć, że samo w sobie nie stanowi schorzenia, ale jego występowanie najczęściej wskazuje na szereg mozliwych chorób i w żadnym wypadku nie powinno być ignorowane. Choć jego przyczyny mogą być różne, tak fizjologiczne jak i psychiczne, to jego najczęściej występującą formą jest wysiłkowe nietrzymanie moczu. Objawia się ono przeważnie różnym stopniem popuszczania podczas wysiłku fizycznego, kaszlu, śmiechu czy kichania. Dotkliwie utrudniaja codzienne funkcjonowanie i relacje z innymi. Nie dziwi, że często jest „cichym” powodem wycofywania się kobiet z życia zawodowego i towarzyskiego. Otyłość, oraz ciąże mnogie (zwłaszcza te rozwiązane przy pomocy metod operacyjnych) dodatkowo zwiększają prawdopodobieństwo wystąpienia problemu. Także obniżenie narządu rodnego (wypadanie macicy i wypadanie pochwy) zaburza naturalne usytuowanie pęcherza moczowego i cewki, co bezpośrednio przekłada się na wystąpienie objawu inkontynencji.

Dolegliwość ta, w zależności od przyczyn, doczekała się wielu skutecznych metod leczenia, takich jak pessaroterapia, czy rozwiązania operacyjne lub farmakologiczne. W większości przypadków problem ustępuje po wyeliminowaniu bezpośredniej przyczyny, jednak nieleczony może się pogłębiać. W codziennym radzeniu sobie z nim, nieocenioną pomocą jest bielizna chłonna w formie wkładek urologicznych i pieluchomajtek pozwalających aktywnie funkcjonować, mimo niedogodności. Do popularnych metod wyeliminowania problemu i profilaktyki zapobiegania mu, należą również regularne ćwiczenia mięśni Kegla.

Nietrzymanie moczu jest problemem częstszym niż się powszechnie wydaje, głównie dlatego, że nadal pozostaje tematem wstydliwym, o którym rzadko się rozmawia. Tymczasem nawet 30% kobiet do 39 roku życia mogła mieć z nim epizodyczną styczność. Mówiąc o inkontynencji najczęściej myślimy o osobach starszych lub obłożnie chorych, tym samym w momencie kiedy dotyka on osób młodszych często wiąże się z uczuciem wstydu. W rezultacie większość osób dotkniętych NTM bagatelizuje lub ukrywa problem, unikając go nawet w gabinecie lekarskim.

Specyfikacja produktu

Sztuk w opakowaniu
14
Przebadany dermatologicznie
TAK
Poziom chłonności
8/9
Pakowanie
Zbiorczo
Rozmiar w pasie
80 - 110 cm
Dla osób
Chodzących i niechodzących
Do użytku
W dzień i w nocy

Opinie

Na razie nie dodano żadnej opinii.