Strona wykorzystuje pliki Cookies m.in. w celach statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce - Polityka prywatności.


Kategorie

Wyprzedaż

Bestsellery

Wszystkie bestsellery

Krem łagodzący TENA Zinc Cream

000035
7,63 zł brutto

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją:

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Krem łagodzący z tlenkiem cynku TENA Zinc Cream to idealna ochrona dla podrażnionej skóry.

Stan
Nowy produkt
Czekamy za dostawą
Udostępnij

Dostępne metody płatnośći

Dostępne metody płatnośći

Krem łagodzący TENA Zinc Cream

Krem z 10% zawartością tlenku cynku i dodatkiem witaminy E. W poręcznej tubie, łatwy w rozprowadzeniu u zmywaniu.

  • Łatwy w stosowaniu
  • Bez substancji zapachowych i konserwantów

Wskazania:

Łagodzenie podrażnień skórnych. Dodatkowa ochrona przed podrażnieniami. Zalecany również na skórę podrażnioną u osób cierpiących na wysiłkowe nietrzymanie moczu.

Zastosowanie:

Krem łagodzący TENA Zinc Cream , oparty na właściwościach tlenku cynku, działa kojąco na podrażnioną i popękaną skórę. Zapewniając dodatkową ochronę przed dalszymi podrażnieniami. Tlenek cynku wykazuje lekkie działanie antybakteryjne, przyspieszając gojenie ran. Jest używany jako składnik maści i zasypek leczących rozmaite choroby i zmiany skóry.

Skład:

Petrolatum, Zinc Oxide, Canola Oil, Tocopherol, Citric Acid

Nietrzymanie moczu

Nietrzymanie moczu (zwane również inkontynencją lub NTM) – jest objawem niekontrolowanego wydalania moczu, dotykającym nawet co drugą kobietę po okresie menopauzy na świecie. Już na wstępie warto zaznaczyć, że samo w sobie nie stanowi schorzenia, ale jego występowanie może wskazywać na szereg chorób i w żadnym wypadku nie powinno być ignorowane. Jego przyczyny mogą mieć różnorakie podłoże, tak fizjologiczne jak i psychiczne, ale jego najczęściej występującą formą jest wysiłkowe nietrzymanie moczu. Objawia się ono przeważnie podczas wysiłku fizycznego, ale występuje również podczas kichania, śmiechu czy kaszlu, dotkliwie utrudniając codzienne funkcjonowanie i relacje z innymi. Nie bez wpływu na jego częstotliwość pozostają otyłość, oraz porody. Obniżenie narządu rodnego (wypadanie macicy i wypadanie pochwy) zaburza naturalne usytuowanie pęcherza moczowego i cewki, co bezpośrednio przekłada się na powstanie problemu.

Dolegliwość ta, w zależności od przyczyn, doczekała się wielu skutecznych metod leczenia, takich jak pessaroterapia, czy rozwiązania operacyjne lub farmakologiczne. W większości przypadków dolegliwość ustępuje po wyeliminowaniu bezpośredniej przyczyny. W codziennym radzeniu sobie z problemem, nieocenioną pomocą jest bielizna chłonna w formie wkładek urologicznych i pieluchomajtek pozwalających aktywnie funkcjonować, mimo niedogodności. Równie ważna w tym przypadku jest pielęgnacja skóry, bardziej niż normalnie narażonej na podrażnienia, zwłaszcza w okolicach intymnych.

Nietrzymanie moczu jest problemem częstszym niż się powszechnie wydaje, głównie dlatego, że nadal pozostaje tematem wstydliwym, o którym rzadko się rozmawia. Tymczasem nawet 30% kobiet do 39 roku życia mogła mieć z nim epizodyczną styczność. Mówiąc o inkontynencji najczęściej myślimy o osobach starszych lub obłożnie chorych. W rezultacie większość osób dotkniętych NTM bagatelizuje problem, unikając go nawet w gabinecie lekarskim.

Specyfikacja produktu

Pojemność
100 ml

Opinie

Na razie nie dodano żadnej opinii.