Strona wykorzystuje pliki Cookies m.in. w celach statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce - Polityka prywatności.

Nowe produkty

Wszystkie nowe produkty

On sale

All sale products

Bestsellery

Wszystkie bestsellery
Obniżona cena! Pieluchomajtki Abena Abri-Form M4

PAKIET 3 x Pieluchomajtki Abena Abri-Form M4 + 1 x Aktywny żel kojący Abena

000046
Oszczędzasz: 13,58 zł 110,34 zł brutto
123,92 zł

Dla osób cierpiących na nietrzymanie moczu w stopniu bardzo ciężkim. Pieluchomajtki Abena z wygodnym mocowaniem i wskaźnikiem wilgotności. Komfortowa i dyskretna ochrona.

Stan
Nowy produkt
Produkt dostępny w magazynie

Udostępnij

Fragment metod płatności, którymi możesz zapłacić!

Fragment metod płatności, którymi możesz zapłacić!

PAKIET 3 x Pieluchomajtki Abena Abri-Form M4 + 1 x Aktywny żel kojący Abena

Informacje o gratisie: https://femizone.pl/higiena/aktywny-zel-kojacy-abena

Pieluchomajtki Abena Abri-Form M4

Pieluchomajtki stworzone dla osób z ciężkim stopniem nietrzymania moczu. Abena Abri-Form zostały zaprojektowane, by zapewnić maksymalną ochronę przy jak największym komforcie użytkowania. Specjalne mocowanie, umożliwia wygodne repozycjonowanie na ciele i idealne dopasowanie. System TopDry gwarantuje, że wilgoć zostanie szybko odprowadzona, a powierzchnia w styczności ze skórą pozostanie sucha. Specjalny wkład zapobiega powstawaniu nieprzyjemnego zapachu.

 • Mocujące paski zaopatrzone w rzepy i klej
 • Oddychający materiał na całej powierzchni
 • System TopDry gwarantuje szybkie odprowadzenie wilgoci
 • Dodatkowe barierki chronią przed przeciekaniem
 • Wskaźnik wilgotności
 • Testowane dermatologicznie
 • Rozmiar w pasie 70 - 110 cm

Poziom chłonności:

Wskazania:

Nietrzymanie moczu w stopniu bardzo ciężkim.

Zastosowanie:

Wskaźnik wilgotności informuje o konieczności wymiany pieluchomajtek. Konstrukcja, zaopatrzona w taśmy z klejem i rzepami, ułatwia zakładanie i dopasowanie na ciele. Materiały, z których został wykonany produkt, są w pełni bezpieczne dla skóry, a oddychający materiał zapewnia cyrkulację powietrza.

Wygodne mocowanie

Wysokiej jakości elastyczne taśmy wyposażone w rzepy i klej pozwalają na repozycjonowanie założonej pieluchy i lepsze dopasowanie na ciele także u osób leżących.

Wskaźnik wilgotności

Specjalny wskaźnik, znajdujący się na zewnątrz pieluchomajtek, zaopatrzony jest w skalę, co pozwala szybko i wygodnie stwierdzić stopień zawilgocenia i konieczność wymiany.

System TopDry

Zastosowanie specjalnego systemu zapewnia nie tylko doskonałą chłonność i bezpieczeństwo pieluchomajtek, ale gwarantuje również cyrkulację powietrza - skóra oddycha, co nie pozostaje bez znaczenia dla jej kondycji i zdrowia.

Suchość i świeżość

Poza zapewnianiem uczucia suchości i wiązaniem wilgoci wewnątrz, zadaniem Abri-Form jest również redukcja nieprzyjemnego zapachu. Ochrona i dyskrecja w jednym.

Pieluchomajtki są bezpieczne i przetestowane

Testy dermatologicznie potwierdziły, że wszystkie materiały i elementy pieluchomajtki są w pełni bezpieczne dla Twojej skóry.

Delikatny i miły w dotyku materiał

Pieluchomajtki zostały wykonane z tekstylnej włókniny, która w dotyku przypomina fakturą bawełnę bawełnę. Skład jest pozbawiony lateksu, a materiał nie jest bielony przy użyciu chloru.

Certyfikat Nordic Ecolabel

Wszystkie pieluchomajtki Abena Abri-Form posiadają certyfikat Nordic Ecolabel. Gwarantuje on nie tylko, że produkt jest wolny od szkodliwych alergenów, ale również to, że materiały i proces jego produkcji nie zagrażają środowisku naturalnemu i Tobie. Znak Nordic Swan sygnuje produkty wiodące prym w tej dziedzinie.

Nietrzymanie moczu

Nietrzymanie moczu (zwane również inkontynencją lub NTM) – jest objawem niekontrolowanego wycieku moczu, dotykającym nawet 50% kobiet po okresie menopauzy na świecie. Warto wiedzieć, że samo w sobie nie stanowi schorzenia, ale jego występowanie najczęściej wskazuje na szereg mozliwych chorób i w żadnym wypadku nie powinno być ignorowane. Choć jego przyczyny mogą być różne, tak fizjologiczne jak i psychiczne, to jego najczęściej występującą formą jest wysiłkowe nietrzymanie moczu. Objawia się ono przeważnie różnym stopniem popuszczania podczas wysiłku fizycznego, kaszlu, śmiechu czy kichania. Dotkliwie utrudniaja codzienne funkcjonowanie i relacje z innymi. Nie dziwi, że często jest „cichym” powodem wycofywania się kobiet z życia zawodowego i towarzyskiego. Otyłość, oraz ciąże mnogie (zwłaszcza te rozwiązane przy pomocy metod operacyjnych) dodatkowo zwiększają prawdopodobieństwo wystąpienia problemu. Także obniżenie narządu rodnego (wypadanie macicy i wypadanie pochwy) zaburza naturalne usytuowanie pęcherza moczowego i cewki, co bezpośrednio przekłada się na wystąpienie objawu inkontynencji.

Dolegliwość ta, w zależności od przyczyn, doczekała się wielu skutecznych metod leczenia, takich jak pessaroterapia, czy rozwiązania operacyjne lub farmakologiczne. W większości przypadków problem ustępuje po wyeliminowaniu bezpośredniej przyczyny, jednak nieleczony może się pogłębiać. W codziennym radzeniu sobie z nim, nieocenioną pomocą jest bielizna chłonna w formie wkładek urologicznych i pieluchomajtek pozwalających aktywnie funkcjonować, mimo niedogodności. Do popularnych metod wyeliminowania problemu i profilaktyki zapobiegania mu, należą również regularne ćwiczenia mięśni Kegla.

Nietrzymanie moczu jest problemem częstszym niż się powszechnie wydaje, głównie dlatego, że nadal pozostaje tematem wstydliwym, o którym rzadko się rozmawia. Tymczasem nawet 30% kobiet do 39 roku życia mogła mieć z nim epizodyczną styczność. Mówiąc o inkontynencji najczęściej myślimy o osobach starszych lub obłożnie chorych, tym samym w momencie kiedy dotyka on osób młodszych często wiąże się z uczuciem wstydu. W rezultacie większość osób dotkniętych NTM bagatelizuje lub ukrywa problem, unikając go nawet w gabinecie lekarskim.

----------------

INFORMACJE O GRATISIE

Aktywny żel kojący Abena

Żel na bazie naturalnych składników przeznaczony do użytku zewnętrznego. Pomaga w pobudzeniu krążenia krwi i chroni przed podrażnieniami. Zalecany zwłaszcza dla osób obłożnie chorych i niechodzących zapobiegawczo przeciwko odleżynom.

 • Pozbawiony dodatku perfum i barwników
 • Przetestowany dermatologicznie
 • Działanie nawilżające i kojące
 • Bezzapachowy

Wskazania:

Zapobiegawczo przeciwko powstawaniu odleżyn. Kojąco na zwichnięcia, kontuzje, bóle mięśni.

Przeciwwskazania:

Produkt łatwopalny. Tylko do użytku zewnętrznego. Nie stosować w okolicach oczu ani błon śluzowych. Chronić przed dziećmi.

Zastosowanie:

Asortyment do pielęgnacji skóry Abena jest oparty na wieloletnim doświadczeniu w międzynarodowym sektorze opieki zdrowotnej. Produkt jest przebadany dermatologicznie i nie zawiera barwników oraz perfum. Wspomaga ochronę skóry przed podrażnieniami i działa kojąco przy bólach mięśni i kontuzjach. Pobudzenie krążenia krwi, pomaga w zapobieganiu powstawania odleżyn, co jest istotne u osób z problemami z chodzeniem. Skład żelu działa przeciwzakrzepowo i nawilżająco, a naturalne olejki eteryczne dają efekt chłodnego orzeźwienia.

Skład:

Zawiera naturalne olejki eteryczne, takie jak mięta, eukaliptus i mentol.

Specyfikacja produktu

Sztuk w opakowaniu
14
Przebadany dermatologicznie
TAK
Poziom chłonności
9/9
Pakowanie
Zbiorczo
Rozmiar w pasie
70 - 110 cm
Dla osób
Chodzących i niechodzących
Do użytku
W dzień i w nocy

Inni wybrali też do tego produktu:

Opinie

Na razie nie dodano żadnej opinii.