Strona wykorzystuje pliki Cookies m.in. w celach statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce - Polityka prywatności.

Nowe produkty

Wszystkie nowe produkty

On sale

All sale products

Bestsellery

Wszystkie bestsellery
Obniżona cena! Majtki chłonne TENA Pants Normal Large

PAKIET: 3 x Majtki chłonne TENA Pants Normal Large + 1 x Krem Łagodzący TENA

000069
Oszczędzasz: 13,58 zł 200,14 zł brutto
213,72 zł

Majtki chłonne stworzone dla aktywnych osób cierpiących na nietrzymanie moczu. Elastyczny materiał i dodatkowe zabezpieczenia gwarantują najlepszą ochronę przed wilgocią niezależnie od ruchu.

Stan
Nowy produkt
Czekamy za dostawą
Udostępnij

Fragment metod płatności, którymi możesz zapłacić!

Fragment metod płatności, którymi możesz zapłacić!

PAKIET: 3 x Majtki chłonne TENA Pants Normal Large + 1 x Krem Łagodzący TENA

Informacje o produkcie gratisowym: https://femizone.pl/produkty/krem-lagodzacy-tena-zinc-cream

Majtki chłonne TENA Pants dla osób z problemem nietrzymania moczu. Są dyskretne i wygodne, dopasowując się do ciała jak zwykła bielizna. Dzięki innowacyjnej budowie i jak najefektywniejszym ulokowaniu materiałów chłonnych, w miejscach gdzie są one najbardziej potrzebne, możliwe jest lepsze dopasowanie do skóry i zwiększenie komfortu. Łatwe w użyciu, zapewniają niezawodną ochronę i dyskrecję, niwelując nieprzyjemny zapach.

 • Łatwe w zakładaniu i zdejmowaniu - rozrywane szwy boczne
 • Ulokowanie materiałów chłonnych gwarantuje dobre przyleganie do skóry
 • System Odour Neutralizer powstrzymuje powstawanie nieprzyjemnego zapachu
 • Dodatkowe barierki chronią przed przeciekaniem podczas ruchu
 • Rozmiar 100-135 cm w pasie

Poziom chłonności:

Wskazania:

Nietrzymanie moczu w stopniu średnim i ciężkim.

Zastosowanie:

Majtki chłonne przeznaczone są dla osób poruszających się. Zakładane są jak zwykła bielizna. Rozciągliwy, oddychający materiał nie krępuje, a dodatkowe barierki chronią przed przeciekaniem niezależnie od wykonywanych ruchów. Dzięki ścisłemu dopasowaniu dają komfort i poczucie bezpieczeństwa przy najlepszej ochronie. Nie krępują, a dodatkowe barierki chronią przed przeciekaniem niezależnie od wykonywanych ruchów

Dopasowanie do ciała

Dzięki użytym, elastycznym materiałom TENA Pants dopasowują się do ciała podczas ruchu, gwarantując najlepsza ochronę bez względu na to co akurat robisz. Masz pewność że ochrona będzie zawsze na swoim miejscu.

System FeelDry gwarantuje ochronę

Zastosowanie superabsorbenta pozwala na błyskawiczne wchłanianie wilgoci wiążąc ją wewnątrz wkładu. Mocz jest izolowany nie dając poczucia wilgoci nawet pod naciskiem. Dzięki temu skóra pozostaje sucha nie nie jest narażona na dodatkowe podrażnienia.

Odour Neutralizer zapewnia świeżość

Specjalny wkład neutralizuje powstawanie nieprzyjemnego zapachu, dzięki czemu łatwiej zachować dyskrecję.

Łatwe w użyciu

Majtki chłonne TENA Pants są niezwykle łatwe w użyciu, a dzięki rozrywanym szwom bocznym bez problemu poradzisz sobie z ich ściągnięciem.

Delikatne dla skóry

Zastosowane materiały, poza gwarancją chłonności, zostały dobrane tak by komfort użytkowania był jak największy. Zewnętrzna powłoka składa się z w pełni oddychającego materiału, co zapobiega niepotrzebnemu zawilgoceniu dając poczucie suchości.

Sposób użycia:

 • Włóż majtki chłonne TENA Pants jak zwykłą bieliznę.

Po wykorzystaniu:

 • Aby zdjąć, po użyciu rozerwij majtki chłonne wzdłuż szwów bocznych.
 • Po zdjęciu zroluj majtki chłonne i zaklej rzepem.
 • Wyrzuć zrolowane majtki chłonne do kosza na śmieci.

Nietrzymanie moczu

Nietrzymanie moczu (zwane również inkontynencją lub NTM) – jest objawem niekontrolowanego wydalania moczu, dotykającym nawet co drugą kobietę po okresie menopauzy na świecie. Już na wstępie warto zaznaczyć, że samo w sobie nie stanowi schorzenia, ale jego występowanie może wskazywać na szereg chorób i w żadnym wypadku nie powinno być ignorowane. Jego przyczyny mogą mieć różnorakie podłoże, tak fizjologiczne jak i psychiczne, ale jego najczęściej występującą formą jest wysiłkowe nietrzymanie moczu. Objawia się ono przeważnie podczas wysiłku fizycznego, ale występuje również podczas kichania, śmiechu czy kaszlu, dotkliwie utrudniając codzienne funkcjonowanie i relacje z innymi. Nie bez wpływu na jego częstotliwość pozostają otyłość, oraz porody. Obniżenie narządu rodnego (wypadanie macicy i wypadanie pochwy) zaburza naturalne usytuowanie pęcherza moczowego i cewki, co bezpośrednio przekłada się na powstanie problemu.

Dolegliwość ta, w zależności od przyczyn, doczekała się wielu skutecznych metod leczenia, takich jak pessaroterapia, czy rozwiązania operacyjne lub farmakologiczne. W większości przypadków dolegliwość ustępuje po wyeliminowaniu bezpośredniej przyczyny. W codziennym radzeniu sobie z problemem, nieocenioną pomocą jest bielizna chłonna w formie wkładek urologicznych i pieluchomajtek pozwalających aktywnie funkcjonować, mimo niedogodności.

Nietrzymanie moczu jest problemem częstszym niż się powszechnie wydaje, głównie dlatego, że nadal pozostaje tematem wstydliwym, o którym rzadko się rozmawia. Tymczasem nawet 30% kobiet do 39 roku życia mogła mieć z nim epizodyczną styczność. Mówiąc o inkontynencji najczęściej myślimy o osobach starszych lub obłożnie chorych. W rezultacie większość osób dotkniętych NTM bagatelizuje problem, unikając go nawet w gabinecie lekarskim.

------------

INFORMACJE O GRATISIE

Krem łagodzący TENA Zinc Cream

Krem z 10% zawartością tlenku cynku i dodatkiem witaminy E. W poręcznej tubie, łatwy w rozprowadzeniu u zmywaniu.

 • Łatwy w stosowaniu
 • Bez substancji zapachowych i konserwantów

Wskazania:

Łagodzenie podrażnień skórnych. Dodatkowa ochrona przed podrażnieniami. Zalecany również na skórę podrażnioną u osób cierpiących na wysiłkowe nietrzymanie moczu.

Zastosowanie:

Krem łagodzący TENA Zinc Cream , oparty na właściwościach tlenku cynku, działa kojąco na podrażnioną i popękaną skórę. Zapewniając dodatkową ochronę przed dalszymi podrażnieniami. Tlenek cynku wykazuje lekkie działanie antybakteryjne, przyspieszając gojenie ran. Jest używany jako składnik maści i zasypek leczących rozmaite choroby i zmiany skóry.

Skład:

Petrolatum, Zinc Oxide, Canola Oil, Tocopherol, Citric Acid

Specyfikacja produktu

Sztuk w opakowaniu
30
Poziom chłonności
5,5/8
Rozmiar w pasie
100 - 135 cm
Dla osób
Chodzących
Do użytku
W dzień

Inni wybrali też do tego produktu:

Opinie

Na razie nie dodano żadnej opinii.