Strona wykorzystuje pliki Cookies m.in. w celach statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce - Polityka prywatności.

Opaski i bandaże

Nowe produkty

Wszystkie nowe produkty

On sale

All sale products

Bestsellery

Wszystkie bestsellery

Bandaż kohezyjny yellowBAND 2,5 cm x 4,5 m

4,27 zł brutto

Bandaż kohezyjny yellowBAND 2,5 cm x 4,5 cm to innowacyjny produkt zalecany osobom, dla których stosowanie tradycyjnych bandaży wiąże się brakiem komfortu, nieprzyjemnym uciskiem i bólem.

Stan
Nowy produkt
Kolor
Produkt dostępny w magazynie

Udostępnij

Fragment metod płatności, którymi możesz zapłacić!

Fragment metod płatności, którymi możesz zapłacić!

Bandaż kohezyjny yellowBAND 2,5 cm x 4,5 m

Bandaż kohezyjny yellowBAND 2,5 cm x 4,5 m to innowacyjny produkt zalecany osobom, dla których stosowanie tradycyjnych bandaży wiąże się brakiem komfortu, nieprzyjemnym uciskiem i bólem. Bandaż kohezyjny yellowBAND jest nowoczesnym rozwiązaniem przy urazach spowodowanych kontuzją, zwichnięciem itp. Bandaże kohezyjne umożliwiają kontrolowanie ucisku, co znacznie ułatwia dopasowanie mocy zacisku bandaża do indywidualnych potrzeb. Bandaż kohezyjny yellowBAND pomaga niwelowaniu opuchlizny i minimalizowaniu bólu.

Bandaż kohezyjny yellonBAND może być stosowany do tych samych zadań co zwyczajne bandaże i opaski elastyczne. Niezwykła wygoda bandaża kohezyjnego yellowBAND wynika z jego właściwości samoprzylepnych. Końce bandaża kohezyjnego są spójne, co likwiduje problem wiązania bandaża czy stosowania zapinek. Taki sposób mocowania bandaża bardzo uprasza opatrywanie kontuzji. Można je umieścić w potrzebnym miejscu szybko i bez komplikacji.

Bandaże kohezyjne yellowBAND są znakomitym materiałem opatrunkowym. Znajdują powszechne zastosowanie w każdej dziedzinie sportowej.

Jakość materiałów, z których wyprodukowano bandaż kohezyjny yellowBAND, są najwyższej jakości i gwarantują niezawodność. Bandaż kohezyjny jest solidny i stabilnie utrzymuje się w miejscu zamocowania. Nie potrzebuje dodatkowych elementów spinających.

Materiał, z którego wykonano bandaż kohezyjny yellowBAND, pozwala skórze oddychać. Jednowarstwowa opaska z włókniny doskonałej jakości zapewnia wentylację. Struktura materiału pozwala odprowadzać wilgoć ciała, co nie obniża kohezyjnych właściwości materiału. Do produkcji bandaży kohezyjnych yellowBAND nie użyto lateksu, więc nie istnieje ryzyko wywołania reakcji alergicznych.

Za pomocą bandaża kohezyjnego yellowBAND można mocować szyny stabilizujące potrzebne do unieruchomienia. Sprawdza się przy konieczności ograniczenia zakresu ruchomości stawu po kontuzji. Bandaż kohezyjne znakomicie spełni swoje funkcje przy mocowaniu opatrunków w miejscach, w których łatwo o przesuwanie się zwykłego bandaża. Bandaż kohezyjny yellowBAND posłuży również do przygotowania opatrunku kompresyjnego.

Cechy produktu:

 • elastyczny,
 • rozmiar 2,5 cm × 4,5 m,
 • umożliwia kontrolowanie ucisku,
 • alternatywa dla tradycyjnego bandaża,
 • stabilizuje opatrunek,
 • pomaga unieruchomić kontuzjowane stawy,
 • mocuje szyny unieruchamiające,
 • tworzy opatrunek kompresyjny,
 • nie potrzebuje wiązania ani zapinek,
 • spójne końcówki utrzymują bandaż na swoim miejscu.

Kolory:

 • niebieski
 • czarny

Opinie

Na razie nie dodano żadnej opinii.