Strona wykorzystuje pliki Cookies m.in. w celach statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce - Polityka prywatności.

Oczyszczanie ran

Nowe produkty

Wszystkie nowe produkty

On sale

All sale products

Bestsellery

Wszystkie bestsellery

Octenisan md żel do nosa (Schulke)

10.03.06.100
27,99 zł brutto
Preparat Octenisan md żel do nosa znakomicie oczyszcza i dekontaminuje poprzez fizyczne oczyszczenie przestrzeni nosowej. Żel pomaga w procesie gojenia się ran w przypadkach naruszeń nabłonka nosa.
Stan
Nowy produkt
Produkt dostępny w magazynie

Udostępnij

Fragment metod płatności, którymi możesz zapłacić!

Fragment metod płatności, którymi możesz zapłacić!

Octenisan md żel do nosa (Schulke)

Octenisan md żel do nosa to nowoczesny wyrób medyczny służący nawilżaniu przedsionków nosa. Preparat Octenisan md żel do nosa znakomicie oczyszcza i dekontaminuje poprzez fizyczne oczyszczenie przestrzeni nosowej. Żel pomaga w procesie gojenia się ran w przypadkach naruszeń nabłonka nosa. Dzięki stosowaniu Octenisan md żel do nosa zapewniona jest prawidłowa wilgotność przedsionków nosa, co przeciwdziała podrażnieniom. Octenisan md żel do nosa znakomicie nadaje się do pielęgnacji pacjentów przebywających na oddziałach intensywnej opieki medycznej, na oddziałach zakaźnych. Zalecany jest również do stosowania przed planowanymi zabiegami operacyjnymi.

Cechy produktu:

  • żel do nosa,
  • nawilżający i oczyszczający,
  • dekontaminujący,
  • przyspieszający gojenie się uszkodzeń nabłonka,
  • zapewniający prawidłową wilgotność przedsionków nosa,
  • niezbędny w opiece nad pacjentami intensywnej opieki medycznej,
  • do stosowania przed zabiegami operacyjnymi.

Sposób zastosowania:

Jeżeli nie ma innych medycznych zaleceń lub przeciwwskazań – octenisan md żel do nosa należy stosować dwa razy na dobę przez 5 dni. Wyrób medyczny octenisan md żel do nosa może być używany tylko do powierzchni przedsionków nosa. Stosować poprzez nałożenie odpowiedniej ilości preparatu. Można posłużyć się do tej czynności patyczkami kosmetycznymi. Po nałożeniu żelu do przedsionków nosa należy docisnąć skrzydła nosa i poprzez rozmasowanie – rozprowadzić preparat na wewnętrznych ściankach nosa. Nadmiar żelu należy usunąć wacikiem. W przedsionkach nosa powinna pozostać warstwa żelu. Stosując octenisan md żel do nosa należy zwrócić szczególną uwagę by nie dotykać bezpośrednio końcówki tuby. Zapobiega to przenoszeniu się zarazków.

Skład produktu:

woda oczyszczona, glikol propylenowy, hydroksyetyloceluloza, dichlorowodorek oktenidyny.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej opinii.