Strona wykorzystuje pliki Cookies m.in. w celach statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce - Polityka prywatności.


Kategorie

Wyprzedaż

Wszystkie produkty w promocji

Bestsellery

Wszystkie bestsellery

Majtki chłonne Abena Abri-Flex Zero L0

00.00.05.27
55,78 zł brutto
3,98 zł za sztukę

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją:

Najniższa cena produktu z dnia

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Wygodne majtki chłonne dla osób cierpiących na bardzo ciężki problemem nietrzymania moczu. Przeznaczone do dyskretnego noszenia jak zwykła bielizna pod ubraniem.

Stan
Nowy produkt
Czekamy za dostawą
Udostępnij

Dostępne metody płatnośći

Dostępne metody płatnośći

Majtki chłonne Abena Abri-Flex Zero L0

Wygodne i bezpieczne majtki chłonne Abena do noszenia pod ubraniem jak zwykła bielizna. Przeznaczone dla osób aktywnych. Cienki i chłonny materiał zapewnia niezbędną dyskrecję nie krępując ruchów. Oddychająca warstwa sprawia, że użytkowanie nie wiąże się z ryzykiem podrażnień. System zmniejszający ryzyko powstawania nieprzyjemnego zapachu zwiększa komfort użytkowania w każdej sytuacji.

  • Do noszenia pod ubraniem jak zwykła bielizna
  • Nie krępują ruchów
  • Oddychający materiał
  • System TopDry gwarantuje szybką absorpcję wilgoci
  • Wskaźnik wilgotności
  • Testowane dermatologicznie
  • Rozmiar w pasie 80 -120 cm

Poziom chłonności:

Wskazania:

Nietrzymanie moczu w stopniu bardzo ciężkim.

Zastosowanie:

Umieszczony na zewnątrz wskaźnik wilgoci pozwala na wygodne sprawdzenie konieczności zamiany majtek chłonnych. Elastyczny materiał zapewnia doskonałe dopasowanie w pasie, przez co bielizna jest mniej widoczna i dyskretna. Cyrkulacja powietrza zapobiega zawilgoceniu i poprawia komfort użytkowania. Produkty Abri Flex Zero mają wysoko wycięty krój nogawek oraz całkowicie białą powierzchnię.

Idealne dopasowanie

Elastyczne nici z lycry i wyjątkowo miękka włóknina przekładają się nie tylko na doskonałe dopasowanie do ciała i ochronę, ale też nie powodują skrępowania podczas wykonywanie ruchów. Specjalne elastyczne barierki zapobiegają przeciekaniu w każdej pozycji. Nie musisz się obawiać codziennych aktywności.

Wskaźnik wilgotności

Specjalny wskaźnik, znajdujący się na zewnątrz pieluchomajtek, zaopatrzony jest w skalę, co pozwala szybko i wygodnie stwierdzić stopień zawilgocenia i konieczność wymiany.

Podwójny wkład

Podwójny, cienki wkład chłonny 3D dla jeszcze większego bezpieczeństwa.

System TopDry

Zastosowanie specjalnego systemu zapewnia nie tylko doskonałą chłonność i bezpieczeństwo majtek chłonnych, ale gwarantuje również cyrkulację powietrza - skóra oddycha i pozostaje sucha, co nie pozostaje bez znaczenia dla jej kondycji i zdrowia.

Suchość i świeżość

Poza zapewnianiem uczucia suchości i wiązaniem wilgoci wewnątrz, zadaniem Abri-Flex jest również redukcja nieprzyjemnego zapachu. Ochrona i dyskrecja w jednym.

Majtki chłonne są bezpieczne i przetestowane

Testy dermatologicznie potwierdziły, że wszystkie materiały i elementy majtek chłonnych są w pełni bezpieczne dla Twojej skóry.

Delikatny i miły w dotyku materiał

Majtki chłonne zostały wykonane z tekstylnej włókniny, która w dotyku przypomina fakturą bawełnę bawełnę. Skład jest pozbawiony lateksu, a materiał nie jest bielony przy użyciu chloru.

Certyfikat Nordic Ecolabel

Wszystkie majtki chłonne Abena Abri-Flex posiadają certyfikat Nordic Ecolabel. Gwarantuje on nie tylko, że produkt jest wolny od szkodliwych alergenów, ale również to, że materiały i proces jego produkcji nie zagrażają środowisku naturalnemu i Tobie. Znak Nordic Swan sygnuje produkty wiodące prym w tej dziedzinie.

Nietrzymanie moczu

Nietrzymanie moczu (zwane również inkontynencją lub NTM) – jest objawem niekontrolowanego wycieku moczu, dotykającym nawet 50% kobiet po okresie menopauzy na świecie. Warto wiedzieć, że samo w sobie nie stanowi schorzenia, ale jego występowanie najczęściej wskazuje na szereg mozliwych chorób i w żadnym wypadku nie powinno być ignorowane. Choć jego przyczyny mogą być różne, tak fizjologiczne jak i psychiczne, to jego najczęściej występującą formą jest wysiłkowe nietrzymanie moczu. Objawia się ono przeważnie różnym stopniem popuszczania podczas wysiłku fizycznego, kaszlu, śmiechu czy kichania. Dotkliwie utrudniaja codzienne funkcjonowanie i relacje z innymi. Nie dziwi, że często jest „cichym” powodem wycofywania się kobiet z życia zawodowego i towarzyskiego. Otyłość, oraz ciąże mnogie (zwłaszcza te rozwiązane przy pomocy metod operacyjnych) dodatkowo zwiększają prawdopodobieństwo wystąpienia problemu. Także obniżenie narządu rodnego (wypadanie macicy i wypadanie pochwy) zaburza naturalne usytuowanie pęcherza moczowego i cewki, co bezpośrednio przekłada się na wystąpienie objawu inkontynencji.

Dolegliwość ta, w zależności od przyczyn, doczekała się wielu skutecznych metod leczenia, takich jak pessaroterapia, czy rozwiązania operacyjne lub farmakologiczne. W większości przypadków problem ustępuje po wyeliminowaniu bezpośredniej przyczyny, jednak nieleczony może się pogłębiać. W codziennym radzeniu sobie z nim, nieocenioną pomocą jest bielizna chłonna w formie wkładek urologicznych i pieluchomajtek pozwalających aktywnie funkcjonować, mimo niedogodności. Do popularnych metod wyeliminowania problemu i profilaktyki zapobiegania mu, należą również regularne ćwiczenia mięśni Kegla.

Nietrzymanie moczu jest problemem częstszym niż się powszechnie wydaje, głównie dlatego, że nadal pozostaje tematem wstydliwym, o którym rzadko się rozmawia. Tymczasem nawet 30% kobiet do 39 roku życia mogła mieć z nim epizodyczną styczność. Mówiąc o inkontynencji najczęściej myślimy o osobach starszych lub obłożnie chorych, tym samym w momencie kiedy dotyka on osób młodszych często wiąże się z uczuciem wstydu. W rezultacie większość osób dotkniętych NTM bagatelizuje lub ukrywa problem, unikając go nawet w gabinecie lekarskim.

Specyfikacja produktu

Sztuk w opakowaniu
14
Przebadany dermatologicznie
TAK
Poziom chłonności
5/9
Pakowanie
Zbiorczo
Rozmiar w pasie
100 - 145 cm
Dla osób
Chodzących i niechodzących
Do użytku
W dzień i w nocy

Opinie

Na razie nie dodano żadnej opinii.