Strona wykorzystuje pliki Cookies m.in. w celach statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce - Polityka prywatności.

Nowe produkty

Wszystkie nowe produkty

On sale

All sale products

Bestsellery

Wszystkie bestsellery
Nowy

Termometr bezdotykowy na podczerwień EF-100A

000116
139,00 zł brutto

Bezdotykowy termometr na podczerwień EF-100A z czytelnym, podświetlanym wyświetlaczem LCD, wykorzystuje zaawansowaną technologię podczerwieni do szybkiego i precyzyjnego pomiaru temperatury.

Stan
Nowy produkt
Produkt dostępny w magazynie

Udostępnij

Fragment metod płatności, którymi możesz zapłacić!

Fragment metod płatności, którymi możesz zapłacić!

Bezdotykowy termometr na podczerwień EF-100A z czytelnym, podświetlanym wyświetlaczem LCD, wykorzystuje zaawansowaną technologię podczerwieni do szybkiego i precyzyjnego pomiaru temperatury na czole, uchu lub temperatury obiektu.

Wyróżniki:

* Podwójny tryb (ucho i czoło) mierzący temperaturę ciała.
* Automatyczne wyłączanie jeśli termometr nie jest używany przez minutę.
* Funkcja pamięci pozwala wywołać 20 poprzednich wyników.
* Łatwy do odczytywania wyświetlacz LCD z zielonym podświetleniem, w ciemnym otoczeniu.
* Widoczne wskazanie alarmu w kolorze (czerwonym) oraz pomiaru w trakcie (zielonym).

Termometr został przetestowany klinicznie pod kątem zapewnienia dokładnych pomiarów temperatury. Udowodniono jego bezpieczeństwo i dokładność przy zachowaniu jego czystości.

Działanie:

Termometr mierzy energię promieniowania podczerwonego skóry na środku obszaru czoła lub błonę bębenkową. Ta wychwycona energia jest odbierana przez soczewkę i przekształcana na wartość temperatury.

Sposób użycia:

Pomiar temperatury na czole - upewnij się, że czujnik jest ustawiony pionowo i blisko czoła, a nie pod kątem. Wykonaj pomiar czoła z odległości mieszczącej się w granicach 0-2 cm. Naciśnij przycisk „.SCAN” (pomiar/pamięć), po krótkim sygnale dźwiękowym wynik temperatury zostanie wyświetlony na wyświetlaczu LCD. Jeśli potrzebujesz ponownie zmierzyć temperaturę, zaczekaj, aż podświetlenie wyłączy się automatycznie.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej opinii.