Strona wykorzystuje pliki Cookies m.in. w celach statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce - Polityka prywatności.

Maski ochronne i rękawice jednorazowe

Nowe produkty

Wszystkie nowe produkty

On sale

All sale products

Bestsellery

Wszystkie bestsellery

Półmaska filtrująca 3M 9322+ FFP2 AURA z zaworem

18.12.25.04
22,50 zł brutto

Produkt spełnia wymagania normy EN 149:2001+A1:2009, półmaski filtrujące przeznaczone są do stosowania w celu zabezpieczenia przed niebezpiecznymi cząstkami stałymi.

Stan
Nowy produkt
Czekamy za dostawą
Udostępnij

Fragment metod płatności, którymi możesz zapłacić!

Fragment metod płatności, którymi możesz zapłacić!

Półmaska filtrujaca 3M 9322+ FFP2 AURA z zaworem

Produkt spełnia wymagania normy EN 149:2001+A1:2009, półmaski filtrujące przeznaczone są do stosowania w celu zabezpieczenia przed niebezpiecznymi cząstkami stałymi. Powinny być stosowane do zabezpieczania tylko przed cząstkami stałymi oraz nielotnymi cząsteczkami cieczy.

Wyróżniki:

  • produkt spełnia wymagania normy EN 149:2001+A1:2009,
  • łatwość oddychania,
  • redukcja poziomu ciepła zapewniająca uczucia chłodu,
  • zmniejsza ryzyko zaparowania okularów i gogli,
  • regulowana,
  • ten produkt nie zawiera komponentów wykonanych z naturalnej gumy lateksowej.

Zapewniają profesjonalną ochronę w trakcie prac remontowo-budowlanych oraz ochronę przez smogiem. Opakowanie zawiera 10 sztuk półmasek filtrujących. Przed użyciem należy zapoznać się z instrukcją użycia. Niewłaściwe użycie może przyczynić się do ciężkich urazów lub chorób zagrażających życiu.

Produkt ten chroni przed cząstkami stałymi o ile ich stężenie nie przekracza 12 x NDS (Najwyższe Dopuszczalne Stężenie). Użytkownicy muszą zostać przeszkoleni i muszą zapoznać się ze wszystkimi instrukcjami użytkowania. Niewłaściwe użycie może doprowadzić do ciężkich obrażeń lub chorób zagrażających życiu. Nie zawiera komponentów wykonanych z naturalnej gumy lateksowej

Ten produkt nie zawiera komponentów wykonanych z naturalnej gumy lateksowej. Nie zapewnia ochrony przed gazami i parami. Nie stosować w atmosferze zawierającej poniżej 19,5% tlenu.

Sprzęt nie może być używany przez osoby posiadające brodę lub inny zarost na twarzy, który mógłby uniemożliwić szczelne przyleganie półmaski do twarzy.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej opinii.