Strona wykorzystuje pliki Cookies m.in. w celach statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce - Polityka prywatności.


Kategorie

Wyprzedaż

Wszystkie produkty w promocji

Bestsellery

Wszystkie bestsellery

Maseczki MEDYCZNE TW PLAST - 3 warstwowe (opak 50 szt.)

18.12.01.66
25,78 zł brutto

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją:

Najniższa cena produktu z dnia

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Maski trzywarstwowe to produkt gwarantujący bezpieczeństwo oraz komfort noszenia.

Stan
Nowy produkt

Rabaty ilościowe

od 4 szt. 3% 23,15 zł netto / 25,01 zł brutto
od 8 szt. 4% 22,80 zł netto / 24,62 zł brutto
Czekamy za dostawą
Udostępnij

Dostępne metody płatnośći

Dostępne metody płatnośći

Maseczki MEDYCZNE - 3 warstwowe

Maski trzywarstwowe to produkt gwarantujący bezpieczeństwo oraz komfort noszenia. Typ II zgodnie z normą EN 14683 to gwarancja skuteczności filtracji z zachowaniem swobody oddychania.

Standard Typu II maski oferuje wysoką ochronę przeciwbakteryjną i przeciwwirusową . Maski dostępne są w kolorze niebieskim. Pakowane po 50 sztuk w opakowaniu.

Wyróżniki:

* rozmiar: 17,5cm x 9cm
* BFE (filtracja bakteryjna) ≥ 99%
* kolor: niebieski
* nosek: drut ocynkowany
* 50 szt. w opakowaniu
* spełniają normę EN14683

maseczki medyczne

Usztywnienie w szczycie maski wykonane jest z delikatnego, elastycznego materiału z plastycznym tworzywem. Ułatwia wygodną regulację docisku na nosie, zapobiega parowaniu okularów, zwiększa komfort. „Nosek” służy możliwie najdokładniejszemu dostosowaniu maski do kształtu twarzy, nie podrażnia przy tym skóry ani nie uczula.

Jednym z najważniejszych parametrów w przypadku masek jest poziom filtracji. Standardy w tym zakresie (określone współczynnikiem BFE) definiuje europejska norma - EN 14683. Filtracja BFE dla tej maski to ≥ 99%. Wraz z warstwami ochronnymi, maska charakteryzuje się wysoką przepuszczalnością powietrza, umożliwiając swobodne oddychanie.

Gumki to nieodzowny element maski, umożliwiający jej szybkie i bezpieczne założenie. Wyjątkowo elastyczne i miękkie gumki zapewniają niesamowity komfort, nawet przy bardzo długim czasie noszenia. Gumki wszyte w maskę utrzymują ją stabilnie na twarzy, uniemożliwiając zsuwanie.

Maski mają kształt prostokąta z zakładkami. Są wykonane z warstw polipropylenowych o różnym ładunku elektrycznym. Wraz z filtrami skutecznie zatrzymującymi cząstki znajdujące się w powietrzu. Maski są bezzapachowe, dobrze przepuszczają powietrze, nie utrudniają oddychania.

FEMIZONEporownuje_maseczki.PNG

Pliki do pobrania

Opinie

Na razie nie dodano żadnej opinii.