Strona wykorzystuje pliki Cookies m.in. w celach statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce - Polityka prywatności.


Kategorie

Wyprzedaż

Wszystkie produkty w promocji

Bestsellery

Wszystkie bestsellery

Pieluchomajtki z pasem mocującym TENA Flex Plus Medium (Rozmiar M) - 30 szt.

00.00.05.50
59,25 zł brutto

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją:

Najniższa cena produktu z dnia

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Pieluchomajtki na nietrzymanie moczu dla dorosłych z problemami z poruszaniem się. Do użytku w dzień i w nocy. Specjalne paski mocujące ułatwiają proces zakładania i dopasowywania wkładu do ciała.

Stan
Nowy produkt
Czekamy za dostawą
Udostępnij

Dostępne metody płatnośći

Dostępne metody płatnośći

Pieluchomajtki z pasem mocującym TENA Flex Plus Medium (Rozmiar M), 30 szt.

Niezwykle chłonne pieluchomajtki TENA Flex dla osób leżących lub niesamodzielnych z problemem nietrzymania moczu. Dzięki dodaniu elastycznego paska mocującego, zakładanie i dopasowywanie pieluchomajtek, jest o wiele prostsze i wygodniejsze dla użytkownika. Anatomiczny kształt zapobiega przeciekaniu i gwarantuje wygodę. Specjalny wskaźnik wilgoci informuje o konieczności zmiany. A system Odour Neutralizer pomaga w kontroli nieprzyjemnego zapachu.

  • Dla osób leżących lub niesamodzielnych
  • Łatwe zakładanie i dopasowywanie dzięki zastosowania pasa mocującego ComfiStretch
  • Szybka absorpcja i duża chłonność gwarantują suchość skóry
  • Neutralizacja nieprzyjemnego zapachu
  • Wskaźnik wilgotności
  • Rozmiar w pasie 71 - 102 cm

Poziom chłonności:

Wskazania:

Nietrzymanie moczu w stopniu średnim lub ciężkim. Dla osób leżących lub niesamodzielnych.

Zastosowanie:

Odpowiednio dopasowane pieluchomajtki mogą mieć zastosowanie zarówno w dzień jak i w nocy. Elastyczny oddychający materiał nie podrażnia, a konstrukcja z zastosowaniem pasków mocujących pozwala na większa ekspozycję ud i lepszy przepływ powietrza. Skuteczne barierki zapewniają ochronę niezależnie od pozycji, chroniąc przed przeciekaniem. Technologia FeelDry gwarantuje błyskawiczne wchłanianie wilgoci i izolację nawet pod naciskiem.

Szybkie wchłanianie dzięki systemowi FeelDry

Technologia FeelDry zapewnia błyskawiczną ochronę nawet przy dużej ilości płynu. Wkład chłonny izoluje mocz wewnątrz dzięki zastosowaniu superabsorbenta, separując go od powierzchni skóry. Przekłada się to na większy komfort. użytkownika.

Odour Neutralizer zapewnia świeżość

Specjalny system Odour Neutralizer redukuje powstawanie nieprzyjemnego zapachu amoniaku.

Wskaźnik wilgoci informuje o zbliżającym się czasie zmiany

Umieszczony na zewnątrz wskaźnik wilgoci, poprzez zmianę koloru, pozwala sprawdzić czy pieluchomajtki wymagają zmiany. Nie ma konieczności zaglądania do środka.

System mocowania ComfiStretch

Zastosowanie elastycznych gumek i pasków opatrzonych w rzepy znacząco ułatwia proces dopasowywania i zakładania pieluchomajtek TENA Flex, co nie pozostaje bez znaczenia dla wygody i komfortu użytkownika i opiekuna. Opatentowany pas SuperFit pozwala szybką zmianę i przymocowanie wkładu. System łatwo dopasowuje się do kształtu ciała. Dzięki wyprofilowanym opaskom wokół ud i nieszeleszczącym materiałom stanowi pewne i możliwie dyskretne rozwiązanie na nietrzymanie moczu. Dobre dopasowanie gwarantuje najlepsza ochronę niezależnie od pozycji, a specjalne bariery chronią przed przeciekaniem.

Delikatny materiał dla ochrony skóry

Wkład wykonany jest z delikatnego, niepodrażniającego skóry materiału. Zewnętrzna powłoka jest w pełni oddychająca, a zastosowanie pasków mocujących pozwala na zredukowanie ilości potrzebnego materiału i poprawę cyrkulacji powietrza.

Nietrzymanie moczu

Nietrzymanie moczu (zwane również inkontynencją lub NTM) – jest objawem niekontrolowanego wydalania moczu, dotykającym nawet co drugą kobietę po okresie menopauzy na świecie. Już na wstępie warto zaznaczyć, że samo w sobie nie stanowi schorzenia, ale jego występowanie może wskazywać na szereg chorób i w żadnym wypadku nie powinno być ignorowane. Jego przyczyny mogą mieć różnorakie podłoże, tak fizjologiczne jak i psychiczne, ale jego najczęściej występującą formą jest wysiłkowe nietrzymanie moczu. Objawia się ono przeważnie podczas wysiłku fizycznego, ale występuje również podczas kichania, śmiechu czy kaszlu, dotkliwie utrudniając codzienne funkcjonowanie i relacje z innymi. Nie bez wpływu na jego częstotliwość pozostają otyłość, oraz porody. Obniżenie narządu rodnego (wypadanie macicy i wypadanie pochwy) zaburza naturalne usytuowanie pęcherza moczowego i cewki, co bezpośrednio przekłada się na powstanie problemu.

Dolegliwość ta, w zależności od przyczyn, doczekała się wielu skutecznych metod leczenia, takich jak pessaroterapia, czy rozwiązania operacyjne lub farmakologiczne. W większości przypadków dolegliwość ustępuje po wyeliminowaniu bezpośredniej przyczyny. W codziennym radzeniu sobie z problemem, nieocenioną pomocą jest bielizna chłonna w formie wkładek urologicznych i pieluchomajtek pozwalających aktywnie funkcjonować, mimo niedogodności.

Nietrzymanie moczu jest problemem częstszym niż się powszechnie wydaje, głównie dlatego, że nadal pozostaje tematem wstydliwym, o którym rzadko się rozmawia. Tymczasem nawet 30% kobiet do 39 roku życia mogła mieć z nim epizodyczną styczność. Mówiąc o inkontynencji najczęściej myślimy o osobach starszych lub obłożnie chorych. W rezultacie większość osób dotkniętych NTM bagatelizuje problem, unikając go nawet w gabinecie lekarskim.

Specyfikacja produktu

Sztuk w opakowaniu
30
Poziom chłonności
6/8
Rozmiar w pasie
71- 102 cm
Dla osób
Leżących / niesamodzielnych
Do użytku
W dzień i w nocy

Opinie

Na razie nie dodano żadnej opinii.