Strona wykorzystuje pliki Cookies m.in. w celach statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce - Polityka prywatności.


Kategorie

Wyprzedaż

Wszystkie produkty w promocji

Bestsellery

Wszystkie bestsellery

Majtki chłonne Seni Active Normal Small (Rozmiar S)

000074
20,69 zł brutto
1,60 zł za sztukę

Na nietrzymanie moczu. Wygodne majtki chłonne Seni dla osób cierpiących na inkontynencję w stopniu lekkim i średnim. Dyskretne pieluchomajtki dedykowane osobom aktywnym, nie ograniczają ruchu.

Stan
Nowy produkt
Czekamy za dostawą
Udostępnij

Dostępne metody płatnośći

Dostępne metody płatnośći

 Majtki chłonne Seni Active Normal Small (Rozmiar S)

Bielizna chłonna dla osób z problemem nietrzymania moczu w stopniu średnim. Dyskretne, zakładane jak zwykła bielizna pod ubranie. Doskonałe rozwiązanie dla osób chcących zachować pełną aktywność. Wygodne w użyciu, zapewniają niezbędną wygodę i bezpieczeństwo.

  • Wskaźnik wilgotności
  • Dopasowane do ciała
  • Nieszeleszczący materiał
  • System zapobiegający powstawaniu nieprzyjemnego zapachu
  • Cyrkulacja powietrza dzięki oddychającej powłoce
  • Przetestowane dermatologicznie
  • Rozmiar 55-85 cm w pasie

Poziom chłonności:

Wskazania:

Nietrzymanie moczu w stopniu średnim i lekkim.

Zastosowanie:

Jednorazowe majtki chłonne są stosowane jak zwykła bielizna i zakładane pod ubranie. Przeznaczone dla osób chodzących. Wygodne i proste w użyciu. Dzięki rozrywanym szwom bocznym i dodatkowej tasiemce z tyłu, umożliwiają szybką wymianę zużytej pary. Materiał wykorzystany w pieluchach nie zawiera lateksu i jest w pełni bezpieczny dla skóry. W razie potrzeby majtki mogą być zdjęte jak zwykła bielizna i założone ponownie (np przy konieczności wizyty w toalecie).

Chłonny wkład EDS

Wydajny system EDS (Extra Dry System) dba o suchość Twojej skóry i szybkie odciąganie wilgoci. Bielizna dobrze przylega do ciała, zwiększając bezpieczeństwo także w trakcie ruchu. Nie musisz się martwić o przeciekanie. Chłonność produktu zapewniona jest przez wzbogacony superabsorbentem podwójny wkład chłonny, który chłonie mocz i neutralizuje nieprzyjemny zapach.

Delikatny, nieszeleszczący materiał

By zapewnić jak największy komfort użytkowania majtki chłonne zostały wykonane z delikatnego i miękkiego materiału. Struktura nie szeleści podczas ruchu, pozwalając zachować pełną dyskrecję. Produkty Seni Active Normal są wyrobami oddychającymi, które zapewniają swobodny dostęp powietrza do skóry dzięki czemu zmniejsza się ryzyko powstania odparzeń.

Przetestowane i bezpieczne

Badania dermatologiczne potwierdziły że materiał użyty do wykonania produktu jest bezpieczny dla Twojej skóry.

Redukcja nieprzyjemnego zapachu

W trosce o Twój komfort, majtki chłonne mają także za zadanie neutralizować powstawanie nieprzyjemnego zapachu.

Indykator wilgotności

Umieszczony na produkcie wskaźnik wilgoci pozwoli Ci w szybki i wygodny sposób określić czy bielizna wymaga wymiany na nową parę.

Sposób użycia:

Majtki chłonne zakłada się tak jak zwykłą bieliznę. Specjalne oznaczenie frontu ułatwia prawidłowe stosowanie.

Po wykorzystaniu:

Rozerwij szwy boczne i po zrolowaniu wyrzuć zużyty produkt do kosza.

Nietrzymanie moczu

Nietrzymanie moczu (zwane również inkontynencją lub NTM) – jest objawem niekontrolowanego wydalania moczu, dotykającym nawet co drugą kobietę po okresie menopauzy na świecie. Już na wstępie warto zaznaczyć, że samo w sobie nie stanowi schorzenia, ale jego występowanie może wskazywać na szereg chorób i w żadnym wypadku nie powinno być ignorowane. Jego przyczyny mogą mieć różnorakie podłoże, tak fizjologiczne jak i psychiczne, ale jego najczęściej występującą formą jest wysiłkowe nietrzymanie moczu. Objawia się ono przeważnie podczas wysiłku fizycznego, ale występuje również podczas kichania, śmiechu czy kaszlu, dotkliwie utrudniając codzienne funkcjonowanie i relacje z innymi. Nie bez wpływu na jego częstotliwość pozostają otyłość, oraz porody. Obniżenie narządu rodnego (wypadanie macicy i wypadanie pochwy) zaburza naturalne usytuowanie pęcherza moczowego i cewki, co bezpośrednio przekłada się na powstanie problemu.

Dolegliwość ta, w zależności od przyczyn, doczekała się wielu skutecznych metod leczenia, takich jak pessaroterapia, czy rozwiązania operacyjne lub farmakologiczne. W większości przypadków dolegliwość ustępuje po wyeliminowaniu bezpośredniej przyczyny. W codziennym radzeniu sobie z problemem, nieocenioną pomocą jest bielizna chłonna w formie wkładek urologicznych i pieluchomajtek pozwalających aktywnie funkcjonować, mimo niedogodności.

Nietrzymanie moczu jest problemem częstszym niż się powszechnie wydaje, głównie dlatego, że nadal pozostaje tematem wstydliwym, o którym rzadko się rozmawia. Tymczasem nawet 30% kobiet do 39 roku życia mogła mieć z nim epizodyczną styczność. Mówiąc o inkontynencji najczęściej myślimy o osobach starszych lub obłożnie chorych. W rezultacie większość osób dotkniętych NTM bagatelizuje problem, unikając go nawet w gabinecie lekarskim.

Specyfikacja produktu

Sztuk w opakowaniu
10
Przebadany dermatologicznie
TAK
Poziom chłonności
5,5/7
Rozmiar w pasie
55 - 80 cm
Dla osób
Chodzących
Do użytku
W dzień

Opinie

Na razie nie dodano żadnej opinii.