Strona wykorzystuje pliki Cookies m.in. w celach statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce - Polityka prywatności.

Nowe produkty

Wszystkie nowe produkty

On sale

All sale products

Bestsellery

Wszystkie bestsellery

Komputer Cyklu - Lady Comp Pearly

00002
1 399,00 zł brutto

Atrakcyjny cenowo komputer cyklu, będący alternatywą dla innych metod antykoncepcji i planowania ciąży.

Stan
Nowy produkt
Czekamy za dostawą
Udostępnij

Fragment metod płatności, którymi możesz zapłacić!

Fragment metod płatności, którymi możesz zapłacić!

Komputer Cyklu - Lady Comp Pearly

Nowy, ulepszony Pearly to kieszonkowy komputer cyklu - najmniejszy i najlżejszy na rynku. Stanowi skuteczną alternatywę dla innych znanych metod antykoncepcji. W pełni ekologiczny i bezpieczny (skuteczność 99,5%), posiada pozytywną opinię PTG. Dzięki niemu świadomie i bezpiecznie pokierujesz swoim życiem seksualnym.

Wskazania:

Lady-Comp Pearly jest przeznaczony zarówno do skutecznej antykoncepcji jak i planowania ciąży.

Przeciwwskazania:

Użytkowanie Lady-Comp Pearly jest zgodne z instrukcją w żaden sposób nie wywołuje skutków ubocznych. Na skutek niewłaściwego użytkowania, braków pomiarów, zmian fizjologicznych w organizmie, wskazania urządzenia mogą okresowo różnić się od stanu faktycznego.

Zastosowanie:

Małe ale inteligentne urządzenie diagnozujące Twój cykl, stanowi nowoczesną alternatywę dla znanych Ci dotychczas metod antykoncepcji. Jest całkowicie ekologiczne i bezpieczne, a przede wszystkim skuteczne. Posiada pozytywną opinię Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego, a jego dotychczasowe użytkowniczki brały udział już badaniach nad skutecznością antykoncepcyjną komputerów cyklu. W najnowszym badaniu Pearly miało skuteczność 99,5%! Dzięki niemu możesz świadomie i bezpiecznie kierować swoim życiem seksualnym.

Komputer cyklu Pearly został stworzony z myślą o kobietach chcących żyć zgodnie ze swoim ciałem i naturą, dbających o siebie i odpowiedzialnie myślących o przyszłości swojej rodziny. Jest idealnym sposobem na antykoncepcję.

Skuteczność:

Skuteczność Pearly na poziomie 99,5% potwierdzają badania. Jedyne co musisz zrobić to codzienne po przebudzeniu zmierzyć temperaturę, a urządzenie wskaże owulację, dni płodne i niepłodne.

Statystyka cyklu:

Aby móc cieszyć się skutecznością komputera wystarczy systematycznie dokonywać pomiaru temperatury, zaraz po przebudzeniu. Wbudowany zegar z budzikiem pomoże nie przeoczyć tego momentu. Urządzenie ma wbudowany limit czasowy na pomiar, co pozwala na wykonanie go w łącznym 6 godzinnym przedziale czasowym. 

Dostępność danych z poziomu ekranu w urządzeniu wynosi 99 dni daje to możliwość wprowadzenia minionych miesiączek oraz pozwala przeglądać i analizować dane o cyklach do 99 dni wstecz.

Pearly już od pierwszego pomiaru pokazuje wiarygodny wynik płodności, a po 2-3 cyklach nauki, zielonych wskazań jest coraz więcej:)

Informacje odnośnie wyniku pomiaru temperatury, dniu cyklu, w którym się znajdujesz i wprowadzonej miesiączce znajdują się na ekranie wyświetlacza.

Używanie komputera cyklu:

Komputer cyklu za pomocą trzech różnych kolorów wskazuje, w jakiej fazie płodności cyklu znajduje się użytkowniczka, i tak:

  • zielona lampka/ekran - oznacza dni niepłodne,
  • czerwona lampka/ekran - oznacza dni płodne,
  • czerwona migająca lampka - oznacza owulację,
  • żółta lampka/ekran - oznacza naukę urządzenia, zmiany w cyklu bądź brak danych.

Jeśli zajdziesz w ciążę urządzenie poinformuje Cię o tym po 18 dniu po owulacji poprzez jednoczesne świecenie się wszystkich wskaźników zielonego, czerwonego i żółtego oraz różowego ekranu (wskazania ciąży mogą wystąpić później jeśli były pominięte pomiary lub temperatura jest niestabilna). Natomiast cykle bezowulacyjne sygnalizowane są za pomocą czerwonego wskaźnika.

Usprawnienia nowego modelu:

Pearly zasilany jest baterią AAA, którą wymienia użytkowniczka samodzielnie - to nowość w Pearly! W komplecie jest akumulator AAA.

Druga nowość w Pearly to możliwość zgrania danych na swój komputer, tak jak działa to w Lady-Comp. Otrzymujemy finalnie plik PDF z wszystkimi zapamiętanymi danymi. :)

Kolejna nowinka to możliwość zaznaczania współżycia w postaci serduszka ♥ oraz standard Bluetooth do transferu danych do aplikacji. Aplikacja wkrótce będzie dostępna.

Informacje dodatkowe:

Uwaga: na skutek niewłaściwego użytkowania, braków pomiarów, zmian fizjologicznych w organizmie wskazania urządzenia mogą okresowo różnić się od stanu faktycznego.

Pliki do pobrania

Pearly - Instrukcja ogólna

Pearly - Instrukcja ogólna użytkowania 2017, inteligenty komputer cyklu

Pliki do pobrania (8.91M)

Specyfikacja produktu

Prognoza płodności
6 dni
Pomiary w pamięci
120
Wyświetlacz
Kolorowy - podświetlany
Zasilanie
Wymieniane baterie
Statystyka cyklu
NIE
Kalendarz cyklu
NIE
Budzik
TAK
Wydruk wykresu cyklu
Z komputera przez USB
Prognozowanie płci dziecka
NIE

Opinie

Na razie nie dodano żadnej opinii.