Strona wykorzystuje pliki Cookies m.in. w celach statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce - Polityka prywatności.

Kompresy i opatrunki

Nowe produkty

Wszystkie nowe produkty

On sale

All sale products

Bestsellery

Wszystkie bestsellery

Gaziki do dezynfekcji Unidem (100 sztuk)

18.08.06.05
13,88 zł brutto
Gaziki do dezynfekcji to produkt niezbędny w każdym szpitalu, ambulatorium, gabinecie zabiegowym. Gaziki nasączone alkoholem to asortyment niezbędny w codziennej pracy lekarzy i pielęgniarek.
Stan
Nowy produkt
Produkt dostępny w magazynie

Udostępnij

Fragment metod płatności, którymi możesz zapłacić!

Fragment metod płatności, którymi możesz zapłacić!

Gaziki do dezynfekcji Unidem (100 sztuk)

Gaziki do dezynfekcji są to profesjonalne gaziki wyprodukowane z włókniny. Gaziki są nasączone alkoholem o stężeniu 70%.

Gaziki do dezynfekcji to produkt niezbędny w każdym szpitalu, ambulatorium, gabinecie zabiegowym. Gaziki nasączone alkoholem to asortyment niezbędny w codziennej pracy lekarzy i pielęgniarek.

Gaziki nasączane o niewielkiej powierzchni są bardzo poręczne. Są przeznaczone wyłącznie do użytku zewnętrznego. Sprawdzają się do przeprowadzania szybkiej dezynfekcji skóry, na przykład przed iniekcją. Z pomoc gazików do dezynfekcji można szybko przygotować skórę pacjenta do drobnych zabiegów chirurgicznych. Ze względu na wysokie stężenie alkoholu w roztworze, którym nasączone są gaziki — nie należy ich stosować w okolicy oczu z powodu możliwego podrażnienia.

Wysokie stężenie alkoholu na poziomie 70%, którym nasączone zostały gaziki, zapewnia skuteczne i szybkie działanie bakteriobójcze i grzybobójcze. Stosowanie gazików do dezynfekcji zapobiega zakażeniom i ogranicza ryzyko rozprzestrzeniania się infekcji. Gwarantuje higienę i pomaga utrzymać wysokie standardy bezpieczeństwa zarówno dla pacjentów, jak i dla lekarzy i pielęgniarek.

Gaziki umieszczone są w szczelnych indywidualnych opakowaniach, które łatwo otworzyć, nawet w rękawicach ochronnych. To bardzo ułatwia pracę personelu medycznego.

Gaziki do dezynfekcji typu mokry + mokry mają wielkość 30 mm x 65 mm.

Jedno opakowanie zawiera 100 sztuk gazików do dezynfekcji. Gaziki do dezynfekcji są jednorazowego użytku. Pozwalają na szybkie odkażenie preparatem zapewniającym skuteczność.

Cechy produktu:

 • jednorazowego użytku,
 • do szybkiej dezynfekcji skóry,
 • o działaniu bakteriobójczym i grzybobójczym,
 • z użyciem wysoce skutecznego alkoholu 70%,
 • przeznaczony do użytku zewnętrznego,
 • zapobiega zakażeniom i infekcjom,
 • rozmiar gazików 30 mm x 65 mm,
 • do stosowania przed iniekcjami,
 • do odkażania skóry przed niewielkimi zabiegami chirurgicznymi,
 • pakowane indywidualnie,
 • 100 sztuk w opakowaniu.

Środki ostrożności

Gaziki do dezynfekcji są nasączone płynem wysoce łatwopalnym. Należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci, z dala od źródeł ognia i zapłonu. Nie sterylizować.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej opinii.