Strona wykorzystuje pliki Cookies m.in. w celach statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce - Polityka prywatności.

Kompresy i opatrunki

Nowe produkty

Wszystkie nowe produkty

On sale

All sale products

Bestsellery

Wszystkie bestsellery

Batist Triangel NT

18.05.02.25
4,30 zł brutto

Chusta trójkątna, nazywana także temblakiem, jest produktem medycznym stosowanym, gdy konieczne jest unieruchomienie kończyny.

Stan
Nowy produkt
Produkt dostępny w magazynie

Udostępnij

Fragment metod płatności, którymi możesz zapłacić!

Fragment metod płatności, którymi możesz zapłacić!

Batist Triangel NT

Chusta trójkątna, nazywana także temblakiem, jest produktem medycznym stosowanym, gdy konieczne jest unieruchomienie kończyny. Chusta może także posłużyć do bandażowania ran, w przypadkach urazów mechanicznych.

Chusta trójkątna została wyprodukowana w 100% z wiskozy. Chusta w formie włókniny – jest to włóknina polipropylenowa typu spunbond. Chusta charakteryzuje się dużą wytrzymałością. Jest gotowa do natychmiastowego użycia. Stanowi asortyment niezbędny w opiece ambulatoryjnej oraz w przypadkach udzielania pierwszej pomocy. Także po operacjach lub urazach. Produkt stanowi pomoc przy unieruchomieniu kończyny w sytuacji zwichnięcia lub złamania, zamkniętych obrażeń tkanek miękkich. Chusta zamocowana zgodnie ze sztuką odciąża kończynę oraz stabilizuje założony opatrunek.

Chusta znajduje szerokie zastosowanie przy szybkim opatrywaniu ran (np. głowy, klatki piersiowej) gdy konieczne jest szybkie podjęcie działań w celu ratowania zdrowia i życia.

Trzeba pamiętać, że chusta trójkątna nie nadaje się do opatrywania otwartych ran czy egzemy skórnej. Poparzenia również nie powinny być opatrywane w ten sposób.

Chusta ma wymiary 143 × 96 × 96 cm. Chusta jest wysokiej jakości, tkanina jest bardzo wytrzymała. Jej brzegi zostały starannie wykończone, dzięki czemu materiał się nie strzępi. Chusta przyda się w każdej apteczce w domu, w miejscu pracy, w warsztacie, w samochodzie. Warto zaopatrzyć się w produkt, który przydać nam się może w każdej chwili.

Cechy produktu:

  • 100% z wiskozy,
  • wymiary 143 × 96 × 96 cm,
  • mocna struktura tkaniny,
  • starannie wykonana,
  • niezbędna przy unieruchomieniu kończyny,
  • stosowana w przypadkach zwichnięć lub złamań,
  • do natychmiastowego zastosowania,
  • niezbędny element każdej apteczki.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej opinii.