Strona wykorzystuje pliki Cookies m.in. w celach statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce - Polityka prywatności.


Chusteczki do dezynfekcji

Chusteczki do dezynfekcji

Chusteczki do dezynfekcji to jeden z podstawowych produktów, będących na wyposażeniu każdej placówki medycznej.
Dezynfekcja za pomocą specjalnie do tego przeznaczonych chusteczek zapewnia bezpieczeństwo i higienę zarówno dla pacjentów, jak i lekarzy, pielęgniarek czy pozostałego personelu medycznego.
Wybrane z chusteczek w naszej ofercie zdecydowanie przydadzą się również w domu; do codziennego użytkowania oraz łatwego i szybkiego przecierania powierzchni. Pomogą one zadbać o zdrowie i higienę, tam, gdzie tego najbardziej potrzebujemy.
Oferujemy wysokiej jakości produkty medyczne pochodzące od znanych, a także sprawdzonych producentów. Mamy dla Państwa przygotowany szeroki wybór chusteczek do dezynfekcji, zatem w zależności od zapotrzebowania, każdy znajdzie odpowiednie do swoich potrzeb.
W naszej ofercie dostępne są chusteczki do rąk, do czyszczenia powierzchni oraz specjalistyczne chusteczki dedykowane do czyszczenia sprzętu medycznego np. głowic USG.
Jeśli posiadają Państwo także inny sprzęt wrażliwy na alkohol, nasza oferta bogata jest w dedykowane do tego chusteczki bezalkoholowe.

Ponadto posiadamy w ofercie również chusteczki na bazie alkoholu oraz chlorowe, w zależności od preferencji oraz rodzaju czyszczonej powierzchni. Codzienne używanie chusteczek do dezynfekcji pomoże nam bardziej efektywnie zadbać o higienę rąk, sprzętu medycznego oraz powierzchni medycznych, jak i domowych.

Jest 24 produktów.