Strona wykorzystuje pliki Cookies m.in. w celach statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce - Polityka prywatności.

Nowe produkty

Wszystkie nowe produkty

On sale

PAKIET 3 x...

Dla osób cierpiących na nietrzymanie...
123,92 zł -13,58 zł

110,34 zł

All sale products

Bestsellery

Wszystkie bestsellery

Chusteczki nawilżone TENA Wet Wipe

000034
14,98 zł brutto

Dla osób cierpiących na nietrzymanie moczu. Chusteczki nawilżane do oczyszczania wrażliwej skóry, wymagającej częstszej pielęgnacji.

Stan
Nowy produkt
Produkt dostępny w magazynie

Udostępnij

Fragment metod płatności, którymi możesz zapłacić!

Fragment metod płatności, którymi możesz zapłacić!

Chusteczki nawilżone TENA Wet Wipe

Miękkie i grube chusteczki nawilżone, przeznaczone do czyszczenia skóry bez konieczności spłukiwania wodą. Produkt polecany zwłaszcza w pielęgnacji osób cierpiących na nietrzymanie moczu. Z uwagi na łagodne działanie balsamu, chusteczki mogą być używane w codziennej pielęgnacji bez ryzyka spowodowania podrażnień. W odróżnieniu od mydła nie powodują wysuszania skóry.

  • Bez konieczności spłukiwania ani osuszania skóry po użyciu
  • Wszechstronna pielęgnacja skóry
  • Plastikowe wieczko zabezpiecza chusteczki przed wyschnięciem
  • Ułatwia utrzymanie naturalnego pH skóry
  • Testowany dermatologicznie
  • Rozmiar chusteczki 29 cm x 22 cm

Wskazania:

Uniwersalna pielęgnacja i oczyszczanie skóry. Produkt polecany zwłaszcza dla osób cierpiących na nietrzymanie moczu.

Zastosowanie:

Dzięki zastosowaniu praktycznego wieczka z szerokim otworem, wyciągnięcie chusteczki jest nie tylko łatwe (nawet przy użyciu jednej ręki) ale też, każda kolejno wyciągnięta sztuka jest odpowiednio nawilżona, zachowując wszystkie swoje właściwości. Chusteczki wyciągnięte z pudełka nie wymagają żadnego dodatkowego przygotowania i są gotowe do użycia. Brak konieczności spłukiwania, czy osuszania skóry po użyciu, jest dodatkowym ułatwieniem. Chusteczki nadają się do pielęgnacji zarówno delikatnych okolic krocza osób cierpiących na nietrzymanie moczu jak i skóry całego ciała.

Skład:

Woda, PEG-7 Cocoglycerides, PEG-40 Hydrogenated Caster Oil, Phenoxyethanol, Tetrasodium EDTA, Benzoic Acid, Glycerin, Glyceryl Oleate, Dehydroacetic Acid, Ethylexylglycerin, Parfum

Nietrzymanie moczu

Nietrzymanie moczu (zwane również inkontynencją lub NTM) – jest objawem niekontrolowanego wycieku moczu, dotykającym nawet 50% kobiet po okresie menopauzy na świecie. Warto wiedzieć, że samo w sobie nie stanowi schorzenia, ale jego występowanie najczęściej wskazuje na szereg mozliwych chorób i w żadnym wypadku nie powinno być ignorowane. Choć jego przyczyny mogą być różne, tak fizjologiczne jak i psychiczne, to jego najczęściej występującą formą jest wysiłkowe nietrzymanie moczu. Objawia się ono przeważnie różnym stopniem popuszczania podczas wysiłku fizycznego, kaszlu, śmiechu czy kichania. Dotkliwie utrudniaja codzienne funkcjonowanie i relacje z innymi. Nie dziwi, że często jest „cichym” powodem wycofywania się kobiet z życia zawodowego i towarzyskiego. Otyłość, oraz ciąże mnogie (zwłaszcza te rozwiązane przy pomocy metod operacyjnych) dodatkowo zwiększają prawdopodobieństwo wystąpienia problemu. Także obniżenie narządu rodnego (wypadanie macicy i wypadanie pochwy) zaburza naturalne usytuowanie pęcherza moczowego i cewki, co bezpośrednio przekłada się na wystąpienie objawu inkontynencji.

Dolegliwość ta, w zależności od przyczyn, doczekała się wielu skutecznych metod leczenia, takich jak pessaroterapia, czy rozwiązania operacyjne lub farmakologiczne. W większości przypadków problem ustępuje po wyeliminowaniu bezpośredniej przyczyny, jednak nieleczony może się pogłębiać. W codziennym radzeniu sobie z nim, nieocenioną pomocą jest bielizna chłonna w formie wkładek urologicznych i pieluchomajtek pozwalających aktywnie funkcjonować, mimo niedogodności. Do popularnych metod wyeliminowania problemu i profilaktyki zapobiegania mu, należą również regularne ćwiczenia mięśni Kegla.

Nietrzymanie moczu jest problemem częstszym niż się powszechnie wydaje, głównie dlatego, że nadal pozostaje tematem wstydliwym, o którym rzadko się rozmawia. Tymczasem nawet 30% kobiet do 39 roku życia mogła mieć z nim epizodyczną styczność. Mówiąc o inkontynencji najczęściej myślimy o osobach starszych lub obłożnie chorych, tym samym w momencie kiedy dotyka on osób młodszych często wiąże się z uczuciem wstydu. W rezultacie większość osób dotkniętych NTM bagatelizuje lub ukrywa problem, unikając go nawet w gabinecie lekarskim.

Specyfikacja produktu

Sztuk w opakowaniu
48
Przebadany dermatologicznie
TAK

Opinie

Na razie nie dodano żadnej opinii.