Strona wykorzystuje pliki Cookies m.in. w celach statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce - Polityka prywatności.

Nowe produkty

Wszystkie nowe produkty

On sale

All sale products

Bestsellery

Wszystkie bestsellery
Obniżona cena! 25 Masek + Żel antybakteryjny + Żel oczyszczający BIONLY -50%

25 Masek + Żel antybakteryjny + Żel oczyszczający BIONLY -50%

Oszczędzasz: 22,49 zł 196,97 zł brutto
219,46 zł

25 Masek + Żel antybakteryjny + Żel oczyszczający BIONLY -50%

Stan
Nowy produkt
Produkt dostępny w magazynie

Udostępnij

Fragment metod płatności, którymi możesz zapłacić!

Fragment metod płatności, którymi możesz zapłacić!

Antybakteryjny ochronny płyn do rąk 100ml

  • pielęgnuje dłoń
  • działa antybakteryjnie
  • pełni funkcje ochronną
  • aż 70% alkoholu
  • delikatny, piękny zapach
  • z dodatkiem olejku szałwiowego

Antybakteryjny ochronny płyn do rąk, który działa antybakteryjnie i doskonale pielęgnuje dłoń. Produkt kosmetyczny, pełniący funkcje ochronną oraz antybakteryjną. Produkt posiada aż 70% alkoholu. Dodatkowo płyn jest z olejkiem szałwiowym. Pozostawie uczucie higienicznej czystości, delikatny i piękny zapach. Dystrybutor płynu działa na rynku od ponad 25 lat oraz posiada europejskie standardy. Wytwarzane produkty są wysokiej jakości i doceniane przez klientów. Producent oświadcza, że produkt końcowy oraz wszystkie składniki kosmetyku nie były testowane na zwierzętach zgodnie z art. 18 rozporządzenia 1223/2009/WE, a także produkt kosmetyczny nie zawiera substancji CMR kategorii 1A i 1B oraz 2 zgodnie z rozporządzeniem 1272/2008/WE. Producent potwierdza, że kosmetyk jest wytwarzany zgodnie z systemem jakości GMP skonstruowanym na podstawie Normy PN-EN ISO 22716.

Skład produktu

Alcohol Denat., Aqua, Glicerin, Salvia Lavandulifolia Leaf Oil, Limonene, Linalool.

Stosowanie:

Nałożyć niewielką ilość płynu na dłonie. Dokładnie rozsmarować, pozostawić do wyschnięcia. W miarę potrzeby czynność powtarzać kilka razy dziennie. Produkt przeznaczony dla osób, nie wykazujących uczulenia na którykolwiek ze składników.

Przechowywanie:

Produkt w zmiennych warunkach temperaturowych jest stabilny.

Działania niepożądane

Produkt płyn ochronny do rąk o właściwościach antybakteryjnych jest produktem wprowadzanym na rynek i jak dotąd producent nie odnotował żadnych informacji mówiących o jakimkolwiek działaniu niepożądanym. Z danych wynikających z oceny toksykologicznej produktu nie wnioskuje się zastrzeżeń co do użytych składników i wynikających z nich spodziewanych działań niepożądanych. Zgodnie z wymogami określonymi w art. 23 rozporządzenia 1223/2009/WE osoba odpowiedzialna ma obowiązek dokumentowania i zgłaszania działania niepożądanego wywołanego przez produkt kosmetyczny. W przypadku wystąpienia ciężkiego działania niepożądanego osoba odpowiedzialna powiadamia odpowiednie organy państwowe. Działanie osoby odpowiedzialnej i rozwiązanie problemu w takim przypadku zamieszczono w przewodniku na stronach Komisji Europejskiej http://ec.europa.eu/consumers/sectors/cosmetcs/files/pdf/sue_reporting_guidelines_en.pdf Należy wdrożyć system odpowiedzi na ewentualne zgłoszone informacje o przypadkach wystąpienia ciężkiego działania niepożądanego po zastosowanym produkcie kosmetycznym. Informacje na temat działania niepożądanego muszą być aktualizowane i udostępniane osobie przeprowadzającej ocenę bezpieczeństwa dla ewentualnej konieczności zamieszczenia zmian w raporcie bezpieczeństwa (art. 10 ust. 1 lit. C). rozporządzenia 1223/2009/WE).

Maska ochronna

Maseczka włókninowa o trzech warstwach wykonana z włókniny propylenowej o dużej gramaturze 40g/m2. Całość estetycznie zszyta. Maseczka jest szyta a nie zgrzewana dzięki czemu minimalizujemy ryzyko rozwarstwienia się. Elastyczna gumka pozwala dopasować maseczkę do każdej głowy, a mocne szycie ogranicza ryzyko urwania gumki.

Wyróżniki:

  • 3 grube warstwy
  • kolor biały
  • mocne szycie
  • elastyczna dobrze zamocowana gumka.

Całość pakowana po 25 sztuk.
Maseczka nie jest wyrobem medycznym.
Wymiar maseczki: 19,5 cm x 8 cm

BIOnly antiseptica 65% alkohol - Żel do rąk z olejkiem eterycznym

Oczyszczający żel do rąk BIOnly antiseptica, dzięki wysokiej zawartości alkoholu (65%), wykazuje działanie antybakteryjne, pozostawiając na skórze uczucie nawilżenia.

Doskonale myje dłonie bez użycia wody, szybkoschnący. Żel zawiera glicerynę i sok z aloesu, dzięki czemu nie wysusza skóry dłoni. Alantoina nadaje skórze miękkość i elastyczność. Olejki eteryczne z bergamotki i wiciokrzewu nie tylko przyjemnie pachną, ale wzmacniają działanie antyseptyczne.

Wystarcza na min. 600 aplikacji.

Niezastąpiony w domu, pracy, czy w podróży do higienicznej antyseptyki. Nasz produkt oprócz właściwości dezynfekujących ma właściwości pielęgnujące. Jest kosmetykiem, a nie
płynem chemii gospodarczej. Posiadamy badania mikrobiologiczne, pełną dokumentację techniczną i certyfikaty kontroli jakości na każdy z wykorzystanych surowców, jak również Raport Oceny Bezpieczeństwa, dopuszczający nasz produkt na
rynek.

Warto dodać, że raport bezpieczeństwa został opracowany przez firmę zewnętrzną. Wyrób gotowy poddawany jest kontroli jakości zarówno na etapie produkcji, jak również poprodukcyjnym.

Sposób użycia: Wycisnąć 1 dozę żelu, rozprowadzić na dłoniach. Nie spłukiwać.

Ostrzeżenie: Unikać kontaktu z oczami, w razie kontaktu przepłukać obficie wodą. Nie stosować na podrażnioną, czy uszkodzoną skórę. Produkt palny. Przechować z dala od źródeł ognia. Używać zgodnie z przeznaczeniem.

Składniki/Ingredients: Alcohol Denat., Aqua, Glycerin, Aloe Barbadensis, Leaf Juice, Allantoin, Carbomer,
Citrus Aurantium Bergamia Oil, Lonicera Caprifolium Oil, Citral, Limonene, Linalool, Triethanoloamine.

Produkt wpisany do CPNC, zgodnie z Rozporządzeniem (WE) nr 1223/2009 (art. 13).

Opinie

Na razie nie dodano żadnej opinii.