Strona wykorzystuje pliki Cookies m.in. w celach statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce - Polityka prywatności.


Kategorie

Nowe produkty

Wszystkie nowe produkty

Wyprzedaż

Wszystkie produkty w promocji

Bestsellery

Wszystkie bestsellery

Sonda dopochwowa PERISPHERA - AT pozłacana

23.01.03.37
159,99 zł brutto
Stan
Nowy produkt
Produkt dostępny w magazynie

Udostępnij

Dostępne metody płatnośći

Dostępne metody płatnośći

Sonda dopochwowa PERISPHERA - AT pozłacana

Osobista sonda dopochwowa z 4 bocznymi elektrodami w kształcie pręta. Odpowiednia do leczenia pacjentów z ograniczonym dostępem do pochwy lub waginizmem poprzez elektrostymulacji lub EMG biofeedback. Może być stosowany zarówno przez specjalistów zajmujących się reedukacją nietrzymania moczu lub zaburzeniami kobiecej sfery seksualnej kobiet, jak również bezpośrednio przez pacjentkę do zabiegów pielęgnacyjnych w domu.

Wskazany do leczenia pacjentek z ograniczonym dostępem do pochwy lub cierpiących na waginizm. Średnica wynosząca zaledwie 11 mm i szczególne rozmieszczenie elektrod bocznych umożliwiają łatwą stymulację mięśni okołopochwowych. Uchwyt zabezpieczający do regulacji głębokości wprowadzania i określania orientacji można usunąć.

Elektrostymulacja

Musi być stosowany jako część składowa certyfikowanego sprzętu elektromedycznego, dostarczającego symetryczne, dwufazowe impulsy (zerowa wartość średnia). Charakteryzuje się podwójnym obwodem elektrostymulacyjnym, średnicą zaledwie 11 mm i szczególnym rozmieszczeniem elektrod bocznych, pozwala na łatwą stymulacji mięśni okołopochwowych. Połączenie elektryczne z jednostką stymulującą jest za pomocą czterech przewodów zakończonych 2 mm złączami żeńskimi. Cztery elektrody (2 przednie i 2 tylne) mogą być podłączone do dwóch oddzielnych kanałów aparatu elektromedycznego lub do jednego kanału (poprzez specjalne opcjonalne adaptery przewodów w kształcie litery "Y").


Pozycja do stosowania

Nadaje się do leczenia pacjenta w pozycji leżącej, a jego specjalny kształt umożliwia płynne wprowadzenie i wygodne utrzymanie przez pacjenta. Tylny kołnierz, określający głębokość wprowadzenia i prawidłową orientację sondy, może być całkowicie wysunąć.

Specyfikacja

  • Materiały mające kontakt z pacjentem: ABS(lub MABS)/PC + złoto. Technika galwanizacji bez niklu. Nie zawiera lateksu.
  • Wymiary: Średnica max. 11mm, Długość całkowita 120 mm, Długość wprowadzana 60 mm.
  • Masa: 23 g.
  • Powierzchnia elektrod: 1,6 cm2/elektrodę
  • Użycie osobiste: Może być używany przez 60 sesji przez tego samego pacjenta (nie może być używany przez wielu pacjentów).
  • Użycie łączone: Musi być używany z certyfikowanym urządzeniem elektromedycznym, dostarczającym impulsy dwufazowe o zerowej wartości średniej i wyposażone w przewody wyjściowe zakończone złączami wtykowymi 2 mm.

Cechy produktu:

  • Elektrostymulacja
  • 4 elektrody (2 przednie + 2 tylne)
  • Wspomaga poprawę ograniczonego dostępu do pochwy i waganizm
  • Podwójny obwód elektrostymulacyjny

Opinie

Na razie nie dodano żadnej opinii.