Strona wykorzystuje pliki Cookies m.in. w celach statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce - Polityka prywatności.


Kategorie

Wyprzedaż

Wszystkie produkty w promocji

Bestsellery

Wszystkie bestsellery

Elektrody samoprzylepne CATHAY 50x90 mm do elektrostymulacji

23.01.03.20
26,87 zł brutto

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją:

Najniższa cena produktu z dnia

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Stan
Nowy produkt
Produkt dostępny w magazynie

Udostępnij

Dostępne metody płatnośći

Dostępne metody płatnośći

Elektrody samoprzylepne CATHAY 50x90 mm do elektrostymulacji

Elektrody samoprzylepne CATHAY wykonane są z wysokiej jakości siatki węglowej o dużej gęstości dzięki czemu przewodnictwo impulsów jest równomierne na całej powierzchni elektrody.

W elektrodach CATHAY zastosowano żel o przedłużonej żywotności, dzięki czemu taką elektroda lepiej trzyma się skóry i ma lepszą przewodność impulsów elektrycznych.

W elektrodach CATHAY  stosuje się do elektrostymulacji TENS, EMS,IF, MIC. Elektrody rekomendowane są do aparatów z połączeniem poprzez wtyczkę pin 2 mm. Jest to najczęściej stosowany standard połączeń na rynku elektro stymulatorów. 

Rozmiar 5 cm x 9 cm jest często stosowanym rozmiarem i najwygodniejszym dla większości zabiegów z użyciem prądu. Elektrody posiadają biały kolor. Elektrody są wielokrotnego użytku. Przy prawidłowej eksploatacji wytrzymają 20-25 użyć.

Jak używać elektrod:

Podłączamy elektrody tylko przy wyłączonym elektrostymulatorze. Elektrody zakładać tylko na zdrową niepodrażnioną skórę. Zdejmując elektrody delikatnie chwyć za narożnik nie ciągnij za przewód. Elektrody przechowuj w chłodnym i ciemnym miejscy (lodówka).

Cechy produktu:

  • Wysoka przewodność warstwy węglowej i żelu samoprzylepnego
  • wielorazowe
  • bardzo popularne wejście pin 2 mm 
  • uniwersalny i wygodny rozmiar 5cm x 9cm

To jest wyrób medyczny. Dla bezpieczeństwa używaj go zgodnie z instrukcją lub etykietą. W przypadku wątpliwości skonsultuj się ze specjalistą, gdyż ten wyrób medyczny może nie być odpowiedni dla Ciebie.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej opinii.