Strona wykorzystuje pliki Cookies m.in. w celach statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce - Polityka prywatności.
 • Pessar cewkowy kołnierzowy na wysiłkowe nietrzymanie moczu i obniżenie ścian pochwy. Pessary są doskonałą alternatywą dla metod operacyjnych. Pessar cewkowy kołnierzowy na wysiłkowe nietrzymanie moczu i obniżenie ścian pochwy. Pessary są doskonałą alternatywą dla metod operacyjnych.

  183,88 zł 189,00 zł
  Dostępny
  Promocja!
 • Pessar cewkowy stosowany na wysiłkowe nietrzymanie moczu. Pessary są alternatywną metodą leczenia do rozwiązań operacyjnych. Pessar cewkowy stosowany na wysiłkowe nietrzymanie moczu. Pessary są alternatywną metodą leczenia do rozwiązań operacyjnych.

  178,88 zł 184,00 zł
  Dostępny
  Promocja!
 • Lubrykant ułatwiający zakładanie i wyjmowanie pessara. Stosowanie żelu nawilżającego minimalizuje uczucie bólu oraz ułatwia całą procedurę. Lubrykant ułatwiający zakładanie i wyjmowanie pessara. Stosowanie żelu nawilżającego minimalizuje uczucie bólu oraz ułatwia całą procedurę.

  37,99 zł
  Dostępny
 • Pessar krążkowy Portia - stosowany na wysiłkowe nietrzymanie moczu oraz wypadanie macicy i pochwy. Pessary stanowią alternatywę do rozwiązań operacyjnych. Pessar krążkowy Portia - stosowany na wysiłkowe nietrzymanie moczu oraz wypadanie macicy i pochwy. Pessary stanowią alternatywę do rozwiązań operacyjnych.

  63,99 zł
  Dostępny
 • Film przedstawia doświadczenia Pacjentek stosujących tą metodę w przypadku występowania obniżenia narządów rodnych. Film przedstawia doświadczenia Pacjentek stosujących tą metodę w przypadku występowania obniżenia narządów rodnych.

  4,99 zł
  Dostępny
 • Pessar pierścieniowy - stosowany na nietrzymanie moczu oraz przy niezbyt nasilonych objawach wypadania macicy i pochwy. Pessar pierścieniowy - stosowany na nietrzymanie moczu oraz przy niezbyt nasilonych objawach wypadania macicy i pochwy.

  166,88 zł 172,00 zł
  Dostępny
  Promocja!
 • Pessar pierścieniowy szeroki - stosowany najczęściej u starszych pacjentek z niezbyt dużymi obniżeniami ścian pochwy i miernego stopnia wypadaniem macicy oraz równoległe nietrzymanie moczu. Pessar pierścieniowy szeroki - stosowany najczęściej u starszych pacjentek z niezbyt dużymi obniżeniami ścian pochwy i miernego stopnia wypadaniem macicy oraz równoległe nietrzymanie moczu.

  166,88 zł 172,00 zł
  Dostępny
  Promocja!
 • Pessar talerzowy - zalecany na nietrzymanie moczu oraz niwelowaniu objawów zaburzeń przepony moczowo-płciowej i stanu obniżenia pochwy. Pessar talerzowy - zalecany na nietrzymanie moczu oraz niwelowaniu objawów zaburzeń przepony moczowo-płciowej i stanu obniżenia pochwy.

  168,88 zł 174,00 zł
  Dostępny
  Promocja!
 • Wkładki urologiczne TENA Lady Ultra Mini Na nietrzymanie moczu w stopniu bardzo lekkim. Wkładki urologiczne stworzone dla kobiet. Zapewniają większą suchość i wchłanianie niż zwykłe wkładki. Wkładki urologiczne TENA Lady Ultra Mini Na nietrzymanie moczu w stopniu bardzo lekkim. Wkładki urologiczne stworzone dla kobiet. Zapewniają większą suchość i wchłanianie niż zwykłe wkładki.

  12,39 zł
  Dostępny
 • Nietrzymanie moczu w stopniu lekkim. Wkładki urologiczne stworzone z myślą o kobietach. Zapewniają doskonałą ochronę w potrójnym stopniu przed przeciekaniem, nieprzyjemnym zapachem i wilgocią. Nietrzymanie moczu w stopniu lekkim. Wkładki urologiczne stworzone z myślą o kobietach. Zapewniają doskonałą ochronę w potrójnym stopniu przed przeciekaniem, nieprzyjemnym zapachem i wilgocią.

  7,85 zł
  Produkt dostępny z opcjami do wyboru
 • Na lekkie nietrzymanie moczu. Wkładki urologiczne stworzone z myślą o kobietach. Zapewniają doskonałą ochronę w potrójnym stopniu przed przeciekaniem, nieprzyjemnym zapachem i wilgocią. Na lekkie nietrzymanie moczu. Wkładki urologiczne stworzone z myślą o kobietach. Zapewniają doskonałą ochronę w potrójnym stopniu przed przeciekaniem, nieprzyjemnym zapachem i wilgocią.

  11,29 zł
  Dostępny
 • Lekkie nietrzymanie moczu. Stworzone z myślą o kobietach wkładki urologiczne TENA. Zapewniają doskonałą ochronę w potrójnym stopniu przed przeciekaniem, nieprzyjemnym zapachem i wilgocią. Lekkie nietrzymanie moczu. Stworzone z myślą o kobietach wkładki urologiczne TENA. Zapewniają doskonałą ochronę w potrójnym stopniu przed przeciekaniem, nieprzyjemnym zapachem i wilgocią.

  11,49 zł
  Dostępny
 • Na lekkie nietrzymanie moczu. Wkładki urologiczne stworzone z myślą o kobietach. Zapewniają doskonałą ochronę w potrójnym stopniu przed przeciekaniem, nieprzyjemnym zapachem i wilgocią. Na lekkie nietrzymanie moczu. Wkładki urologiczne stworzone z myślą o kobietach. Zapewniają doskonałą ochronę w potrójnym stopniu przed przeciekaniem, nieprzyjemnym zapachem i wilgocią.

  11,89 zł
  Dostępny
 • Na nietrzymanie moczu w stopniu lekkim i średnim. Wkładki urologiczne stworzone dla kobiet. Dają taką samą dyskrecję jak zwykłe podpaski, zapewniając przy tym dużo większą chłonność i ochronę. Na nietrzymanie moczu w stopniu lekkim i średnim. Wkładki urologiczne stworzone dla kobiet. Dają taką samą dyskrecję jak zwykłe podpaski, zapewniając przy tym dużo większą chłonność i ochronę.

  11,25 zł
  Produkt dostępny z opcjami do wyboru
 • Nietrzymanie moczu w stopniu lekkim i średnim. Wkładki urologiczne stworzone z myślą o kobietach. Anatomiczny wygodny kształt i niezwykle chłonny materiał gwarantują wysoki poziom ochrony. Nietrzymanie moczu w stopniu lekkim i średnim. Wkładki urologiczne stworzone z myślą o kobietach. Anatomiczny wygodny kształt i niezwykle chłonny materiał gwarantują wysoki poziom ochrony.

  25,58 zł
  Dostępny
 • Lekkie i średnie nietrzymanie moczu. Stworzone z myślą o kobietach. Wygodny kształt z dodatkową, chłonną strefą InstaDRY™ gwarantują wysoki poziom ochrony. Lekkie i średnie nietrzymanie moczu. Stworzone z myślą o kobietach. Wygodny kształt z dodatkową, chłonną strefą InstaDRY™ gwarantują wysoki poziom ochrony.

  18,87 zł
  Dostępny
 • Na nietrzymanie moczu w w stopniu średnim i ciężkim. Wkładki stworzone z myślą o kobietach. Wygodny kształt z dodatkową, chłonną strefą InstaDRY™ gwarantują wysoki poziom ochrony. Na nietrzymanie moczu w w stopniu średnim i ciężkim. Wkładki stworzone z myślą o kobietach. Wygodny kształt z dodatkową, chłonną strefą InstaDRY™ gwarantują wysoki poziom ochrony.

  17,88 zł
  Dostępny
 • Nietrzymanie moczu w nocy. Niezwykle chłonne wkładki urologiczne na noc dla kobiet, zapewniające bezpieczny i komfortowy sen mimo problemu. Nietrzymanie moczu w nocy. Niezwykle chłonne wkładki urologiczne na noc dla kobiet, zapewniające bezpieczny i komfortowy sen mimo problemu.

  20,88 zł
  Dostępny
 • Pessar tandem - stosowany jest przy poważnych problemach wypadania macicy i pochwy oraz nietrzymanie moczu w przypadkach, gdy pojedynczy pessar kostkowy nie jest w stanie się utrzymać. Pessar tandem - stosowany jest przy poważnych problemach wypadania macicy i pochwy oraz nietrzymanie moczu w przypadkach, gdy pojedynczy pessar kostkowy nie jest w stanie się utrzymać.

  318,88 zł 324,00 zł
  Dostępny
  Promocja!
 • Na nietrzymanie moczu - TENA Lady Pants - niezwykle bezpieczna i dyskretna bielizna chłonna stworzona specjalnie dla kobiet. Na nietrzymanie moczu - TENA Lady Pants - niezwykle bezpieczna i dyskretna bielizna chłonna stworzona specjalnie dla kobiet.

  23,83 zł
  Dostępny