Strona wykorzystuje pliki Cookies m.in. w celach statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce - Polityka prywatności.
W średnim wieku

Nietrzymanie moczu, wypadanie narządów rodnych czy niewydolność szyjki macicy to problemy z którymi borykają się nie tylko dojrzałe kobiety, ale również te „w średnim wieku” i młodsze. Całe szczęście metody niwelowania skutków wymienionych zaburzeń, są coraz to bardziej skuteczne. Szczególnie rekomendujemy pessaroterapie, która cieszy się uznaniem zarówno wśród Pacjentek jak i środowiska medycznego. W naszej ofercie znajdziesz produkty marek: Arabin i Portia. Użycie pessarów, to doskonałe i niekosztowne rozwiązanie, które zwiększyło komfort życia wielu kobiet.nPessaroterapia to alternatywa dla operacji, o której dowiesz więcej, odwiedzając witrynę internetową https://pessar.pl/

 • Pessar kostkowy na nietrzymanie moczu, wypadanie macicy i pochwy. Po zatwierdzeniu metody leczenia przez lekarza i dobraniu odpowiedniego rozmiaru, pacjentka samodzielnie wkłada i wyjmuje pessar. Pessar kostkowy na nietrzymanie moczu, wypadanie macicy i pochwy. Po zatwierdzeniu metody leczenia przez lekarza i dobraniu odpowiedniego rozmiaru, pacjentka samodzielnie wkłada i wyjmuje pessar.

  159,70 zł 171,70 zł
  Dostępny
  Promocja!
 • Pessar cewkowy kołnierzowy na wysiłkowe nietrzymanie moczu i obniżenie ścian pochwy. Pessary są doskonałą alternatywą dla metod operacyjnych. Pessar cewkowy kołnierzowy na wysiłkowe nietrzymanie moczu i obniżenie ścian pochwy. Pessary są doskonałą alternatywą dla metod operacyjnych.

  183,88 zł 189,00 zł
  Dostępny
  Promocja!
 • Pessar cewkowy stosowany na wysiłkowe nietrzymanie moczu. Pessary są alternatywną metodą leczenia do rozwiązań operacyjnych. Pessar cewkowy stosowany na wysiłkowe nietrzymanie moczu. Pessary są alternatywną metodą leczenia do rozwiązań operacyjnych.

  178,88 zł 184,00 zł
  Dostępny
  Promocja!
 • Pessar grzybkowy - stosowany u Pacjentek na wypadanie macicy i pochwy w stopniu 3 i 4 oraz nietrzymanie moczu. Zakładany przez lekarza w gabinecie. Pessary to metoda  alternatywna do operacji. Pessar grzybkowy - stosowany u Pacjentek na wypadanie macicy i pochwy w stopniu 3 i 4 oraz nietrzymanie moczu. Zakładany przez lekarza w gabinecie. Pessary to metoda  alternatywna do operacji.

  202,88 zł 208,00 zł
  Dostępny
  Promocja!
 • Lubrykant ułatwiający zakładanie i wyjmowanie pessara. Stosowanie żelu nawilżającego minimalizuje uczucie bólu oraz ułatwia całą procedurę. Lubrykant ułatwiający zakładanie i wyjmowanie pessara. Stosowanie żelu nawilżającego minimalizuje uczucie bólu oraz ułatwia całą procedurę.

  37,99 zł
  Dostępny
 • Pessar krążkowy Portia - stosowany na wysiłkowe nietrzymanie moczu oraz wypadanie macicy i pochwy. Pessary stanowią alternatywę do rozwiązań operacyjnych. Pessar krążkowy Portia - stosowany na wysiłkowe nietrzymanie moczu oraz wypadanie macicy i pochwy. Pessary stanowią alternatywę do rozwiązań operacyjnych.

  63,99 zł
  Dostępny
 • Film przedstawia doświadczenia Pacjentek stosujących tą metodę w przypadku występowania obniżenia narządów rodnych. Film przedstawia doświadczenia Pacjentek stosujących tą metodę w przypadku występowania obniżenia narządów rodnych.

  4,99 zł
  Dostępny
 • Pessar pierścieniowy - stosowany na nietrzymanie moczu oraz przy niezbyt nasilonych objawach wypadania macicy i pochwy. Pessar pierścieniowy - stosowany na nietrzymanie moczu oraz przy niezbyt nasilonych objawach wypadania macicy i pochwy.

  166,88 zł 172,00 zł
  Dostępny
  Promocja!
 • Test menopauzalny przeznaczony do samodzielnego wykonania w domu. Test menopauzalny przeznaczony do samodzielnego wykonania w domu.

  13,99 zł
  Dostępny
 • KLY to żel nawilżający na bazie wody, stosowany jako lubrykant do badań ginekologicznych. Ułatwia badanie i redukuje ból z nim związany. KLY to żel nawilżający na bazie wody, stosowany jako lubrykant do badań ginekologicznych. Ułatwia badanie i redukuje ból z nim związany.

  34,98 zł
  Dostępny

Nowe produkty

Promocje