Strona wykorzystuje pliki Cookies m.in. w celach statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce - Polityka prywatności.
 • Test ciążowy Bona przeznaczony jest do samodzielnego wykonania w domu i daje możliwość uzyskania łatwego do odczytania, wiarygodnego wyniku w ciągu 5 minut. Test ciążowy Bona przeznaczony jest do samodzielnego wykonania w domu i daje możliwość uzyskania łatwego do odczytania, wiarygodnego wyniku w ciągu 5 minut.

  5,99 zł
  Dostępny
 • Samodzielny test owulacyjny pozwalający na określenie płodnych dni w cyklu kobiety. Samodzielny test owulacyjny pozwalający na określenie płodnych dni w cyklu kobiety.

  21,49 zł
  Dostępny
 • Atrakcyjny cenowo komputer cyklu, będący alternatywą dla innych metod antykoncepcji i planowania ciąży. Atrakcyjny cenowo komputer cyklu, będący alternatywą dla innych metod antykoncepcji i planowania ciąży.

  1 399,00 zł
  Brak na stanie
 • Jedyny komputer cyklu wspomagający starania o dziecko. Zaawansowane urządzenie pozwalające zarówno na skuteczną antykoncepcję jak i planowanie ciąży. Jedyny komputer cyklu wspomagający starania o dziecko. Zaawansowane urządzenie pozwalające zarówno na skuteczną antykoncepcję jak i planowanie ciąży.

  2 499,00 zł
  Brak na stanie
 • AMNIOCHECK jest prostym w użyciu domowym testem in vitro, który umożliwia wykrycie ewentualnego wycieku płynu owodnio­wego, w przypadku wystąpienia podwyższonego ryzyka takiego wycieku.  AMNIOCHECK jest prostym w użyciu domowym testem in vitro, który umożliwia wykrycie ewentualnego wycieku płynu owodnio­wego, w przypadku wystąpienia podwyższonego ryzyka takiego wycieku. 

  65,55 zł
  Dostępny

Nowe produkty

Promocje