Strona wykorzystuje pliki Cookies m.in. w celach statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce - Polityka prywatności.

Do mycia i pielęgnacji

On sale

All sale products

Bestsellery

Wszystkie bestsellery

Esemtan wash mitts - rękawice do mycia i pielęgnacji skóry

10.03.06.55
14,98 zł brutto

Rękawice do mycia Esemtan wash mitts służą do delikatnego mycia ciała bez użycia wody. Substancja, którą nasączone są rękawice, ma właściwości myjące oraz pielęgnujące.

Stan
Nowy produkt
Produkt dostępny w magazynie

Udostępnij

Fragment metod płatności, którymi możesz zapłacić!

Fragment metod płatności, którymi możesz zapłacić!

Esemtan wash mitts – rękawice do mycia i pielęgnacji skóry

Rękawice do mycia Esemtan wash mitts służą do delikatnego mycia ciała bez użycia wody. Substancja, którą nasączone są rękawice, ma właściwości myjące oraz pielęgnujące. Rękawice do mycia Esemtan doskonale sprawdzają się w opiece nad osobami unieruchomionymi, leżącymi, niesamodzielnymi.

Rękawice do mycia są gotowe do użycia i proste w zastosowaniu. Nie wymagają dodatkowych akcesoriów. Wykonane zostały z delikatnego materiału przyjemnego dla skóry. Stosowanie rękawic do mycia Esemtan wash mitts nie powoduje naruszenia naturalnej kwaśnej powłoki ochronnej skóry. Zawartość alantoiny łagodzi podrażnienia i chroni skórę.

Rękawice do mycia Esemtan wash mitts zostały opracowane bez zawartości mydła, są delikatne dla skóry. Ich stosowanie nie wymaga już spłukiwania ciała wodą. Dzięki temu bardzo usprawniają czynności pielęgnacyjne i opiekuńcze. Substancja myjąca zastosowana do rękawic myjących Esemtan ma przyjemny zapach i neutralne pH dla skóry. Produkt został przebadany dermatologicznie.

Rękawice do mycia wyprodukowano z puszystej tkaniny, dzięki czemu są delikatne dla skóry, nie wywołują podrażnień. Rękawice do mycia Esemtan można przed użyciem podgrzać w mikrofalówce (30 sekund/ 600 W). Pozwoli to na uniknięcie nieprzyjemnych doznań spowodowanych zimnym dotykiem.

Natomiast jeśli istnieją wskazania do efektu chłodzącego w trakcie mycia – opakowanie rękawiczek można poddać schłodzeniu.

Cechy produktu:

  • gotowe do użycia,
  • wykonane z delikatnej tkaniny,
  • nasączone substancją myjącą,
  • o właściwościach pielęgnacyjnych,
  • łagodzące podrażnienia,
  • z zawartością alantoiny,
  • neutralne pH,
  • doskonałe w opiece nad pacjentami leżącymi, unieruchomionymi,
  • higieniczne, o przyjemnym zapachu,
  • jedno opakowanie – 10 sztuk – przeznaczone do poszczególnych partii całego ciała.

Sposób zastosowania:

Jedno opakowanie rękawiczek do mycia zawiera 10 sztuk. Jedna rękawiczka przeznaczona jest do konkretnej partii ciała:

1. twarz, szyja, piersi,
2. prawa ręka i pacha,
3. lewa ręka i pacha,
4. podbrzusze,
5. prawa noga,
6. lewa noga,
7. plecy,
8. pośladki.

Dwie pozostałe rękawiczki przeznaczone są do wykorzystania w miejscach, które wymagają dłuższej pielęgnacji lub należy o nie szczególnie zadbać.

Używając rękawic do mycia Esemtan należy zwrócić uwagę na trudno dostępne miejsca i szczególnie zadbać o przemycie powierzchni między palcami, w fałdach skóry i pod pachami.

Skład produktu:

Aqua, Glycerin, Coco-Glucoside, Polyglyceryl-4 Caprate, Allantoin, Sodium Benzoate, Phenethyl Alcohol, Ethylhexylglycerin, Citric Acid, Sodium Hydroxide, Parfum.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej opinii.