Strona wykorzystuje pliki Cookies m.in. w celach statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce - Polityka prywatności.

Dezynfekcja

Nowe produkty

Wszystkie nowe produkty

On sale

All sale products

Bestsellery

Wszystkie bestsellery

COVI-SEPT 5l – płyn do dezynfekcji rąk i skóry

50.01.02.62
199,41 zł brutto

Płyn przeznaczony do higienicznej i chirurgicznej dezynfekcji rąk, w sytuacjach i obszarach wymagających przestrzegania wysokiego poziomu higieny.

Stan
Nowy produkt
Produkt dostępny w magazynie

Udostępnij

Fragment metod płatności, którymi możesz zapłacić!

Fragment metod płatności, którymi możesz zapłacić!

Płyn przeznaczony do higienicznej i chirurgicznej dezynfekcji rąk, w sytuacjach i obszarach wymagających przestrzegania wysokiego poziomu higieny – placówkach związanych z ochroną zdrowia, przemyśle spożywczym, zakładach użyteczności publicznej, w warunkach przemysłowych i domowych, a także do dezynfekcji powierzchni oraz urządzeń nie mających kontaktu z żywnością. Płyn wykazuje działanie wirusobójcze. Produkt przeznaczony do powszechnego stosowania oraz do zastosowania w obszarze medycznym.

Wyróżniki:

  • dezynfekcja i pielęgnacja rąk – produkt biobójczy;
  • zawiera dekspantenol, który działa kojąco na ręce w przypadku długotrwałej i częstej ekspozycji na dezynfekcje alkoholową;
  • duża skuteczność dzięki stężeniu alkoholu;
  • produkt biobójczy;
  • producent Hasco-LEK.

Pojemny 5l baniak starcza na jeszcze dłużej. Produkt wytworzony przez firmę farmaceutyczną na bazie certyfikowanego alkoholu. Produkt posiada kartę charakterystyki. Jest wskazywany przez Głównego Inspektora Sanitarnego jako środek skuteczny w walce z Koronawirusem.

Zawartość alkoholu: Etanol – 80 g/100 g

Sposób użycia: 

Higieniczna dezynfekcja rąk: 3 ml preparatu, po uprzednim umyciu i wysuszeniu rąk (czas kontaktu 30 sekund). Chirurgiczna dezynfekcja rąk: 2 razy po 6-9 ml preparatu wcierać w czyste dłonie (czas kontaktu 3 minuty). Dezynfekcja powierzchni: Nanieść na (lub spryskać) powierzchnię i pozostawić do wyschnięcia (czas kontaktu 30 sekund).

Opinie

Na razie nie dodano żadnej opinii.