Strona wykorzystuje pliki Cookies m.in. w celach statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce - Polityka prywatności.

Dezynfekcja

Nowe produkty

Wszystkie nowe produkty

On sale

All sale products

Bestsellery

Wszystkie bestsellery

Chusteczki MEDISEPT do dezynfekcji rąk i powierzchni 50 szt.

03.06.02.06
21,58 zł brutto

Przeznaczone są do dezynfekcji rąk oraz powierzchni - szczególnie tych odpornych na działanie alkoholu. Wykazują działanie bakteriobójcze, prątkobójcze, grzybobójcze, drożdżakobójcze (...)

Stan
Nowy produkt
Produkt dostępny w magazynie

Udostępnij

Fragment metod płatności, którymi możesz zapłacić!

Fragment metod płatności, którymi możesz zapłacić!

Medisept chusteczki do dezynfekcji rąk i powierzchni

Medisept chusteczki do dezynfekcji rąk i powierzchni to chusteczki nasączone preparatem na bazie alkoholu. Są niezwykle skuteczne i praktyczne w zastosowaniu. Chusteczki Medisept są wysokiej jakości, przeznaczone do dezynfekcji niewielkich powierzchni odpornych na działanie alkoholu. Chusteczki Medisept mogą z powodzeniem służyć również do dezynfekcji rąk. Spektrum działania chusteczek do dezynfekcji Medisept jest bardzo szerokie i obejmuje działanie bakteriobójcze, drożdżakobójcze, bójcze wobec prątków gruźlicy i ograniczone działanie wirusobójcze (wobec wirusa opryszczki, HIV, wirusa żółtaczki typu B i C, wirusa rota).

Medisept chusteczki do dezynfekcji zostały przebadane dermatologicznie. Można za ich pomocą dezynfekować ręce oraz powierzchnie w obszarach funkcjonowania opieki zdrowotnej, oraz do codziennej higieny w miejscu pracy, w domu i w szkole.

Medisept chusteczki do dezynfekcji wyróżniają się delikatnym przyjemnym zapachem. Są wygodne w użyciu. Zapakowane w szczelne foliowe opakowanie zapobiegające wysychaniu chusteczek. Preparat, którym nasączone są chusteczki Medisept, został wzbogacony o glicerynę – substancję nawilżającą, dzięki której skóra dłoni nie wysusza się i pozostaje miękka i elastyczna.

Jedno opakowanie zawiera 50 sztuk chusteczek. Każda chusteczka ma wymiary 19 cm x 15 cm. Gramatura materiału, z którego wykonano chusteczki wynosi 50 g/m2.

Medisept chusteczki do dezynfekcji sprawdzają się świetnie do dezynfekcji powierzchni klamek, uchwytów, siedzisk, blatów. Sprawdzą się również przy dezynfekcji sprzętów medycznych i przedmiotów wykonanych z tworzyw sztucznych, ze stali szlachetnej, porcelany, tworzywa ABS.

Cechy produktu:

  • gotowe do użycia,
  • do dezynfekcji powierzchni i dłoni,
  • zawierają alkohol,
  • delikatny, przyjemny zapach,
  • z zawartością substancji nawilżającej do ochrony rąk,
  • szczelnie zamykane opakowanie,
  • chusteczki w rozmiarze 19 × 15 cm,
  • szerokie spektrum biobójcze,
  • przebadane dermatologicznie.
Działanie mikrobiologiczneNorma wg EN 14885Czas
bakteriobójcze (w tym MRSA)EN 1372730 sekund
grzybobójcze (c. albicans)EN 1362430 sekund
bakteriobójcze, grzybobójcze (c. albicans)EN 1661530 sekund
wirusobójcze wobec wirusów otoczkowych
(HBV, HCV, HIV, vaccinia, BVDV, SARS-Cov-2, ebola, wirus grypy A, B, C, herpes simplex)
EN 1447630 sekund
wirus rotaEN 1447645 sekund
higieniczna dezynfekcja rąkEN 150030 sekund


Sposób zastosowania:

Wyjąć chusteczkę z opakowania, zamknąć szczelnie opakowanie. Równomiernie przetrzeć powierzchnię lub ręce. Wydajność jednej chusteczki wynosi 0,5 m2 przy podwójnym przetarciu (test w oparciu o metodykę normy EN 16615 dla testu czteropolowego na porowatej powierzchni temperaturze 24 stopni C.

Skład produktu:

50 sztuk chusteczek zawiera 178 g roztworu nasączającego. 100 g roztworu zawiera Propan-2-ol 60 g, kwas d-glukonowy, związek z N,N’’‐bis(4-chlorofenylo)-3,12-diimino-2,4,11,13- tetraazatetradekanodiamidyną(2:1) 0,5 g

Inni wybrali też do tego produktu:

Opinie

Na razie nie dodano żadnej opinii.