Strona wykorzystuje pliki Cookies m.in. w celach statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce - Polityka prywatności.

Dezynfekcja rąk

Nowe produkty

Wszystkie nowe produkty

On sale

All sale products

Bestsellery

Wszystkie bestsellery

Żel do dezynfekcji rąk MEDISEPT - zapach Papaya

19,30 zł brutto

Żel do dezynfekcji rąk Medisept to przebadany dermatologicznie produkt, który pomoże nam lepiej dbać o higienę rąk i ochronę przed zarazkami.

Stan
Nowy produkt
Pojemność
Produkt dostępny w magazynie

Udostępnij

Fragment metod płatności, którymi możesz zapłacić!

Fragment metod płatności, którymi możesz zapłacić!

Żel do dezynfekcji rąk MEDISEPT – zapach Papaya

Żel do dezynfekcji rąk Medisept to przebadany dermatologicznie produkt, który pomoże nam lepiej dbać o higienę rąk i ochronę przed zarazkami. Dzięki zawartości substancji czynnej (etanol, propan-2-ol) produkt wykazuje silne działanie bakteriobójcze, drożdżakobójcze i zabójcze wobec prątków gruźlicy w czasie 30 sekund. Żel przeciwdziała także wirusom Vaccinia, Rota i Noro oraz wirusom opryszczki, żółtaczki i HIV.

Poręczna butelka z atomizerem zmieści się w każdej torebce czy podręcznej saszetce, dzięki czemu zawsze możemy mieć ją przy sobie. Zapewnia to natychmiastową dezynfekcję dłoni zawsze wtedy, gdy tego potrzebujemy.

Pompka atomizera działa bardzo lekko. Po delikatnym naciśnięciu wydobywa się niewielka ilość żelu o przyjemnym zapachu. W celu prawidłowej dezynfekcji wystarczy ok. 3 ml preparatu, który należy wcierać w dłonie przez 15 sekund. Czynność zaleca się powtórzyć w celu zapewnienia pełnej ochrony. Żel po wtarciu w dłonie przyjemnie pachnie oraz zapewnia higieniczną czystość i odpowiednie nawilżenie skóry.

Dezynfekcja dłoni żelem Medisept jest jednym z najskuteczniejszych sposobów zapobiegania chorobom zakaźnym. Prawidłowe i regularne korzystanie z żelu do dezynfekcji zabija obecne na rękach bakterie i wirusy. Dzięki regularnemu stosowaniu ograniczamy ryzyko zachorowań na takie choroby jak grypa, angina czy wirusowe zapalenie wątroby typu C oraz wiele innych.

Cechy produktu:

  • zapach Papaya (dostępny również w wersji Cashmir),
  • pojemność 50 ml lub 100 ml,
  • zabija 99,99% bakterii, wirusów i grzybów,
  • działa po 30 sekundach,
  • dezynfekuje i chroni dłonie,
  • produkt przebadany dermatologicznie.

Skład:

Substancja czynna w 100 g:
Etanol – 63,7 g, propan-2-ol – 6,3 g.

Możliwe bezpośrednie i pośrednie skutki uboczne:

Układ oddechowy: wdychanie stężonych par produktu może wpływać depresyjnie na centralny układ nerwowy wywoływać uczucie senności, bóle i zawroty głowy, nudności i wymioty.

Przewód pokarmowy: spożycie wywołuje podrażnienie błon śluzowych przewodu pokarmowego, bóle brzucha, skurcze żołądka, nudności, wymioty, biegunkę, ogólne złe samopoczucie, bóle i zawroty głowy – objawy zatrucia pokarmowego.

Kontakt z oczami: powoduje podrażnienia.

Pierwsza pomoc:

  • W przypadku kontaktu ze skórą: Należy zdjąć zanieczyszczone ubranie, umyć zabrudzoną skórę wodą z mydłem, spłukać dokładnie wodą, w przypadku pojawienia się podrażnienia, rumieni skontaktować się z lekarzem.
  • W przypadku kontaktu z oczami: Przepłukać oczy przez kilkanaście minut (ok. 15) dużą ilością wody, trzymając powieki szeroko rozwarte. Unikać silnego strumienia, ze względu na niebezpieczeństwo uszkodzenia rogówki, natychmiast skontaktować się z lekarzem.
  • Narażenie inhalacyjne: W razie zawrotów głowy lub nudności wyprowadzić poszkodowanego na świeże powietrze, w razie braku szybkiej poprawy zasięgnąć porady lekarza.
  • W przypadku połknięcia: Nie wywoływać wymiotów przepłukać jamę ustną, w razie braku szybkiej poprawy zasięgnąć porady lekarza.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej opinii.