Strona wykorzystuje pliki Cookies m.in. w celach statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce - Polityka prywatności.

Dezynfekcja rąk

Nowe produkty

Wszystkie nowe produkty

On sale

PAKIET 3 x...

Dla osób cierpiących na nietrzymanie...
120,48 zł -13,58 zł

106,90 zł

All sale products

Bestsellery

Wszystkie bestsellery

Żel antybakteryjny do rąk 200 ml Donum naturea

10.04.04.61
9,23 zł brutto

Żel o właściwościach antybakteryjnych do dezynfekcji rąk o pojemności 200 ml. Preparat wyprodukawany został na bazie alkoholu. Żel antybakteryjny pozwala na skuteczną dezynfekcję rąk bez użycia wody.

Stan
Nowy produkt
Produkt dostępny w magazynie

Udostępnij

Fragment metod płatności, którymi możesz zapłacić!

Fragment metod płatności, którymi możesz zapłacić!

Żel antybakteryjny do rąk 200 ml Donum naturea

Żel o właściwościach antybakteryjnych do dezynfekcji rąk o pojemności 200 ml. Preparat wyprodukawany został na bazie alkoholu. Żel antybakteryjny pozwala na skuteczną dezynfekcję rąk bez użycia wody. Doskonale sprawdza się w codziennym użytkowaniu, gdy potrzebujemy szybkiej dezynfekcji w pracy czy w domu. Jest produktem gotowym do użycia. Posiada szerokie działanie bakteriobójcze, grzybobójcze oraz wirusobójcze. Nie wymaga spłukiwania. Żel opracowano z zawartością łagodzącego i kojącego aloesu. Dzięki temu dłonie pozostaną nawilżone, nie pojawią się zaczerwienienia ani sucha skóra. Praktyczna butelka o pojemności 200 ml wyposażona została w wygodny dozownik – pompkę. Zminimalizowana powierzchnia dotykowa zwiększa higieniczność opakowania. Lekka formuła żelu nie pozostawia na skórze lepkiej warstwy.

Cechy produktu:

  • bakteriobójczy,
  • grzybobójczy,
  • wirusobójczy,
  • szybki w zastosowaniu,
  • nie wymaga spłukiwania,
  • zawiera łagodzący aloes,
  • dozownik z pompką,
  • praktyczna butelka 200 ml.

Sposób użycia:

Zaaplikować na czyste i suche dłonie niewielką ilość produktu i rozetrzeć na całej powierzchni dłoni. Nie spłukiwać. Żelu nie należy rozcieńczać.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej opinii.