Strona wykorzystuje pliki Cookies m.in. w celach statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce - Polityka prywatności.

Dezynfekcja rąk

On sale

All sale products

Bestsellery

Wszystkie bestsellery

Antybakteryjny ochronny płyn do rąk 100ml

10.05.03.07
19,98 zł brutto

Antybakteryjny ochronny płyn do rąk, który działa antybakteryjnie i doskonale pielęgnuje dłoń. Produkt kosmetyczny, pełniący funkcje ochronną oraz antybakteryjną. 

Stan
Nowy produkt

Rabaty ilościowe

od 4 szt. 11% 14,46 zł netto / 17,78 zł brutto
od 8 szt. 18% 13,32 zł netto / 16,38 zł brutto
Produkt dostępny w magazynie

Udostępnij

Fragment metod płatności, którymi możesz zapłacić!

Fragment metod płatności, którymi możesz zapłacić!

Antybakteryjny ochronny płyn do rąk 100ml

  • pielęgnuje dłoń
  • działa antybakteryjnie
  • pełni funkcje ochronną
  • aż 70% alkoholu
  • delikatny, piękny zapach
  • z dodatkiem olejku szałwiowego

Antybakteryjny ochronny płyn do rąk, który działa antybakteryjnie i doskonale pielęgnuje dłoń. Produkt kosmetyczny, pełniący funkcje ochronną oraz antybakteryjną. Produkt posiada aż 70% alkoholu. Dodatkowo płyn jest z olejkiem szałwiowym. Pozostawie uczucie higienicznej czystości, delikatny i piękny zapach. Dystrybutor płynu działa na rynku od ponad 25 lat oraz posiada europejskie standardy. Wytwarzane produkty są wysokiej jakości i doceniane przez klientów. Producent oświadcza, że produkt końcowy oraz wszystkie składniki kosmetyku nie były testowane na zwierzętach zgodnie z art. 18 rozporządzenia 1223/2009/WE, a także produkt kosmetyczny nie zawiera substancji CMR kategorii 1A i 1B oraz 2 zgodnie z rozporządzeniem 1272/2008/WE. Producent potwierdza, że kosmetyk jest wytwarzany zgodnie z systemem jakości GMP skonstruowanym na podstawie Normy PN-EN ISO 22716.

Skład produktu

Alcohol Denat., Aqua, Glicerin, Salvia Lavandulifolia Leaf Oil, Limonene, Linalool.

Stosowanie:

Nałożyć niewielką ilość płynu na dłonie. Dokładnie rozsmarować, pozostawić do wyschnięcia. W miarę potrzeby czynność powtarzać kilka razy dziennie. Produkt przeznaczony dla osób, nie wykazujących uczulenia na którykolwiek ze składników.

Przechowywanie:

Produkt w zmiennych warunkach temperaturowych jest stabilny.

Działania niepożądane

Produkt płyn ochronny do rąk o właściwościach antybakteryjnych jest produktem wprowadzanym na rynek i jak dotąd producent nie odnotował żadnych informacji mówiących o jakimkolwiek działaniu niepożądanym. Z danych wynikających z oceny toksykologicznej produktu nie wnioskuje się zastrzeżeń co do użytych składników i wynikających z nich spodziewanych działań niepożądanych. Zgodnie z wymogami określonymi w art. 23 rozporządzenia 1223/2009/WE osoba odpowiedzialna ma obowiązek dokumentowania i zgłaszania działania niepożądanego wywołanego przez produkt kosmetyczny. W przypadku wystąpienia ciężkiego działania niepożądanego osoba odpowiedzialna powiadamia odpowiednie organy państwowe. Działanie osoby odpowiedzialnej i rozwiązanie problemu w takim przypadku zamieszczono w przewodniku na stronach Komisji Europejskiej http://ec.europa.eu/consumers/sectors/cosmetcs/files/pdf/sue_reporting_guidelines_en.pdf Należy wdrożyć system odpowiedzi na ewentualne zgłoszone informacje o przypadkach wystąpienia ciężkiego działania niepożądanego po zastosowanym produkcie kosmetycznym. Informacje na temat działania niepożądanego muszą być aktualizowane i udostępniane osobie przeprowadzającej ocenę bezpieczeństwa dla ewentualnej konieczności zamieszczenia zmian w raporcie bezpieczeństwa (art. 10 ust. 1 lit. C). rozporządzenia 1223/2009/WE).

Pliki do pobrania

Karta charakterystyki

Pliki do pobrania (246.31k)

Opinie

Na razie nie dodano żadnej opinii.