Strona wykorzystuje pliki Cookies m.in. w celach statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce - Polityka prywatności.


Kategorie

Nowe produkty

Wszystkie nowe produkty

Bestsellery

Wszystkie bestsellery

Aniosgel 800 żel do dezynfekcji rąk 500 ml z pompką

10.01.04.07
29,98 zł brutto

Aniosgel 800 jest preparatem w formie żelu, pozwalającym na chirurgiczną i higieniczną dezynfekcję rąk.

Stan
Nowy produkt
Produkt dostępny w magazynie

Udostępnij

Dostępne metody płatnośći

Dostępne metody płatnośći

Aniosgel 800 żel do dezynfekcji rąk 500 ml z pompką

Aniosgel 800 jest preparatem w formie żelu, pozwalającym na chirurgiczną i higieniczną dezynfekcję rąk. Jest to tiksotropowy wodno-alkoholowy preparat z wyciągiem z rumianku (bisabol), emolientami oraz substancjami ochronnymi i nawilżającymi. Jest bardzo wygodny w dozowaniu, ponieważ nie rozpryskuje się w trakcie aplikacji i nie spływa z rąk.

Dozownik posiada wygodną pompkę, dzięki której po jednym naciśnięciu uzyskujemy odpowiednią do jednorazowego użycia ilość żelu. Pompka jest łatwa do naciśnięcia również łokciem, dzięki czemu nie musimy się martwić o dostępność korzystania z preparatu nawet bez użycia dłoni.

Po nałożeniu żelu bardzo łatwo się rozprowadza i nie pozostawia uczucia lepkich dłoni. Aniosgel działa bardzo szybko - pełne spektrum biobójcze zostaje osiągnięte już podczas higienicznej dezynfekcji rąk, w czasie ledwie 30 sekund. Działa natychmiastowo, a jego działanie przedłużone jest do nawet 3 godzin od użycia.

Produkt został przebadany dermatologicznie, dzięki czemu jego użytkownicy zyskują gwarancję, że jest bezpieczny. Nie zawiera żadnych barwników ani substancji zapachowych. Płyn posiada szerokie spektrum działania, w tym działa biobójcze na bakterie lekooporne.

Instrukcja użycia:

Podczas higienicznej dezynfekcji rąk nałożyć na suche i czyste dłonie nie mniej niż 3 ml preparatu. Wcierać go przez 30 sekund w dłonie, które powinny przez cały ten czas być zwilżone płynem.

Przy chirurgicznej dezynfekcji rąk należy zacząć od umycia dłoni wodą z preparatem myjącym. Następnie dokładnie je opłukać i osuszyć. Dezynfekować przez co najmniej 2 × 45 sekund. Jednocześnie wcierać w suche ręce nie mniej niż 2 × 3 ml płynu. W czasie pełnej dezynfekcji ręce powinny być cały czas zwilżone żelem.

Cechy produktu:

  • alkoholowy preparat w postaci żelu,
  • zabójczy wobec wirusów, grzybów, bakterii oraz prątków gruźlicy,
  • higieniczna dezynfekcja dłoni po 30 sekundach,
  • odpowiedni dla wrażliwej skóry,
  • bezzapachowy, bez barwników,
  • testowany dermatologicznie.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej opinii.