Strona wykorzystuje pliki Cookies m.in. w celach statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce - Polityka prywatności.

Dezynfekcja powierzchni

Nowe produkty

Wszystkie nowe produkty

On sale

All sale products

Bestsellery

Wszystkie bestsellery

Incidin Plus – do dezynfekcji powierzchni (Ecolab) 2 l

10.03.03.32
164,79 zł brutto
Obszar zastosowania Incidin Plus obejmuje mycie i dezynfekcję każdego rodzaju powierzchni zmywalnych, sprzętu medycznego i sprzętu, który można myć i dezynfekować poprzez zanurzenie w roztworze.
Stan
Nowy produkt
Produkt dostępny w magazynie

Udostępnij

Fragment metod płatności, którymi możesz zapłacić!

Fragment metod płatności, którymi możesz zapłacić!

Incidin Plus – do dezynfekcji powierzchni (Ecolab) 2 l

Incidin Plus – preparat do dezynfekcji powierzchni, to specjalistyczny preparat przeznaczony do profesjonalnego zastosowania. Obszar zastosowania preparatu Incidin Plus obejmuje mycie i dezynfekcję każdego rodzaju powierzchni zmywalnych, sprzętu medycznego i sprzętu, który można myć i dezynfekować poprzez zanurzenie w roztworze.

Incidin Plus to preparat nowoczesny i niezwykle skuteczny. Wyróżnia się opatentowaną substancją aktywną – glukoprotaminą. Incidin Plus nie zawiera aldehydów ani czwartorzędowych związków amoniowych. Dzięki temu preparat do dezynfekcji powierzchni wykazuje świetną tolerancję materiałową. Skutecznie myje i gwarantuje wysoki poziom bezpieczeństwa.

Incidin Plus ma bardzo szerokie spektrum biobójcze. Działa bakteriobójczo w tym również wobec MRSA i Tbc. Ma działanie grzybobójcze, wirusobójcze wobec wszystkich wirusów osłonionych – także wobec HBV, HCV, HIV, a także adeno, vaccinia, herpes i rota. Preparat skutecznie likwiduje gronkowce wielooporne.

Preparat do dezynfekcji Incidin Plus może być stosowany razem z preparatem Indur Brillant Plus – produktem o działaniu myjąco – konserwującym.

Formuła preparatu została oparta o glukoprotaminę – substancję o działaniu mikrobójczym stworzoną na bazie naturalnych i odnawialnych surowców. Preparat Incidin Plus jest niezwykle skuteczny nawet w niskim stężeniu. Jest bezpieczny i dobrze tolerowany przez wszelkie powierzchnie. Skutecznie myje i oczyszcza powierzchnie nie pozostawiając klejącej warstwy.

Produkt jest przyjazny dla środowiska – jest biodegradowalny. Incidin Plus jest bardzo wydajny oraz łatwy w zastosowaniu. Może być stosowany także do powierzchni wykonanych z mosiądzu, tworzyw sztucznych (np. poliwęglanów), elastomerów, linoleum.

Stosowanie preparatu Incidin Plus nie wymaga spłukiwania powierzchni po przeprowadzeniu dezynfekcji. Koncentrat jest przeznaczony do mycia ręcznego.

Spektrum działaniaStężenieCzas działania
EN 16615 test 4 pól (warunki brudne) bakteriobójczy0,5%30 minut
EN 16615 test 4 pól (warunki brudne) drożdżobójczy0,5%30 minut
EN 13697 (warunki brudne) bakteriobójczy0,25%5 minut
Adeno1,0%1 godzina
Papova1,0%
0,5%
30 minut
1 godzina
Rota0,5%15 minut
Parametry wg metodyki PZH i IGiChP – B, F2,0%15 minut
Parametry wg metodyki PZH i IGiChP – B, F, Tbc3,0%15 minut
Dezynfekcja powierzchni z udziałem czynnika mechanicznego wg DGHM (Niemieckie Towarzystwo Higieny i Mikrobiologii), metodyka 2001r. (warunki czyste i brudne), prątkobójczy, bakteriobójczy3,0%
1,5%
30 minut
1 godzina
Zgodnie z zaleceniem 01/2004 RKI (Instytut Roberta Kocha), wirusobójczy wobec wszystkich wirusów osłonionych (łącznie z HBV, HCV, HIV)0,5%
0,25%
15 minut>
30 minut
Dezynfekcja powierzchni z udziałem czynnika mechanicznego wg VAH (Stowarzyszenie Higieny Stosowanej) bakteriobójczy, drożdżobójczy2,0%
1,0%
0,5%
0,25%
15 minut
30 minut
1 godzina
4 godziny
Dezynfekcja powierzchni przez przetarcie wg RKI (Instytut Roberta Kocha) w przypadku wystąpienia epidemii – bakteriobójczy, bójczy wobec prątków gruźlicy, grzybobójczy8,0%6 godzin

Cechy produktu:

  • koncentrat,
  • do profesjonalnego użytku,
  • szerokie spektrum biobójcze,
  • formuła oparta o opatentowaną substancję aktywną – glukoprotaminę,
  • bez aldehydów i czwartorzędowych związków amoniowych,
  • skuteczny w niskim stężeniu,
  • wydajny,
  • właściwości myjące i dezynfekujące,
  • wysoka tolerancja materiałowa,
  • gwarantuje bezpieczeństwo zdrowotne.

Sposób zastosowania:

Preparat Incidin Plus jest w postaci koncentratu. Należy przygotować roztwór w wodzie o temperaturze nieprzekraczającej 30°C. Aby nie dopuścić do uszkodzeń tworzyw takich jak poliwęglan, polisulfon, szkło akrylowe – po każdorazowym zastosowaniu preparatu przedmioty te powinny być dokładnie wypłukane. Także powierzchnie mające kontakt ze skórą powinny być po dezynfekcji spłukane.

Skład produktu:

substancje aktywne w 100 g: 26,0 g glukoprotaminy

Opinie

Na razie nie dodano żadnej opinii.