Strona wykorzystuje pliki Cookies m.in. w celach statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce - Polityka prywatności.


Kategorie

Nowe produkty

Wszystkie nowe produkty

Wyprzedaż

Bestsellery

Wszystkie bestsellery

Sekusept Pure Clean 2 l - Ręczne mycie i czyszczenie wstępne

10.04.07.03
113,38 zł brutto

Sekusept Pure Clean pomaga uniknąć ponownego mycia i czyszczenia instrumentów zabrudzonych typowymi rodzajami zanieczyszczeń, które występują w środowisku medycznym (np. krew, białko, surowica).

Stan
Nowy produkt
Produkt dostępny w magazynie

Udostępnij

Dostępne metody płatnośći

Dostępne metody płatnośći

Sekusept Pure Clean

Ręczne mycie i czyszczenie wstępne instrumentów medycznych w tym również endoskopów giętkich

Mycie i czyszczenie instrumentów medycznych w tym endoskopów jest warunkiem koniecznym dla skutecznej dezynfekcji.

Dzięki innowacyjnym składnikom Sekusept Pure Clean pomaga uniknąć ponownego mycia i czyszczenia instrumentów zabrudzonych typowymi rodzajami zanieczyszczeń, które występują w środowisku medycznym (np. krew, białko, surowica).

OBSZAR ZASTOSOWAŃ

Do ręcznego mycia instrumentów medycznych włącznie z endoskopami giętkimi i ich akcesoriami (np. instrumenty chirurgiczne i endoskopy sztywne, instrumenty MIC).

SPOSÓB POSTĘPOWANIA

W zależności od rodzaju i stopnia zabrudzenia, należy użyć od 3 do 10 ml produktu na 1 litr wody wodociągowej (roztwór 0,3% – 3 ml/l, 1% – 10 ml/l). Zanurzyć przedmioty na 5-10 minut, upewnić się, że są całkowicie zanurzone w roztworze. Myć narzędzia medyczne zgodnie z instrukcją załączoną przez producenta sprzętu, jeżeli mycie tego wymaga usunąć pozostałe zanieczyszczenia mechanicznie (np. przy użyciu szczoteczki, przecieranie), aż do wizualnej czystości. Podczas stosowania w myjkach ultradźwiękowych, zwrócić uwagę na przykrycie komory myjki
w trakcie pracy urządzenia. Do płukania używać wody o jakości co najmniej wody pitnej, wysuszyć zewnętrzne powierzchnie i wewnętrzne kanały (np. endoskopowe). Następnie przedmioty poddać właściwym procesom dezynfekcji.

SKŁAD

Niejonowe substancje powierzchniowo-czynne (tenzydy), środki kompleksujące, regulator pH, substancja wspomagająca i barwnik.

PRZECHOWYWANIE

W oryginalnym opakowaniu w temp. nie przekraczającej + 25°C. Wyłącznie do zastosowania profesjonalnego.

SKUTECZNOŚĆ MYCIA

Sekusept Pure Clean zapewnia wysoki standard efektywności mycia i czyszczenia oraz jest szczególnie skuteczny wobec typowych rodzajów zabrudzeń występujących w środowisku medycznym. Efektywność mycia została przebadana i porównana z innymi detergentami dostępnymi obecnie na rynku, osiągając doskonałe wyniki (patrz poniżej). Unikalne połączenie składników pomaga usunąć zabrudzenia z instrumentów w pierwszym etapie, co pozwala zredukować ilość cykli mycia i czyszczenia wstępnego oraz uniknąć ich powtarzania.

BEZPIECZNY DLA UŻYTKOWNIKA I INSTRUMENTÓW

Dzięki swojej neutralnej, bezzapachowej, nie zawierającej enzymów formule, Sekusept Pure Clean jest bezpieczny i łatwy w użyciu, a dzięki neutralnie łagodnemu poziomowi pH roztworu roboczego około 8 (pH alkaliczne), oferuje dobrą tolerancję materiałową (pH koncentratu: 9–10). Produkt ten może być stosowany z różnymi instrumentami, również wykonanymi z barwnego aluminium anodyzowanego.

WYGODNY W STOSOWANIU

Sekusept Pure Clean ma jasnoniebieski kolor, przez co wizualnie wskazuje, że koncentrat został użyty, co pozwala uniknąć pomyłek
w przygotowaniu roztworu roboczego. Niskopieniąca formuła zapewnia dużą widoczność podczas stosowania i umożliwia łatwe spłukiwanie po zakończeniu etapu mycia i czyszczenia.

EKONOMICZNY

Sekusept Pure Clean może być stosowany w niskich stężeniach w zakresie od 0,3% (3ml / l) do 1% (10ml / l), co oznacza, że jeden cykl wymaga mniejszej ilości produktu.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej opinii.